שרשור חוויות מההופעה בפתח תקווה

../images/Emo23.gifאתם פשוט שולטטטטטטים!

רק רציתי להגיד לכם שהברכה מהממת!!!!!
וחוץ מזה מאוד נהנתי בהופעה, אני חושבת שראו את זה....
אני מקווה להמשיך ולפגוש אתכם בהמשך הקיץ. מחר מתחילות ההופעות בעיר ערוץ הילדים ותחרות הריקודים לייב על הבמה.. אני ממש מחכה למחר... שיהיה לילה טוב לכולם..קריר וצונן

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo6.gifאיזו מתוקה!../images/Emo99.gif

שמחה שאהבת..
ותודה שבאת! אוהבת אותך
שיר

sHiR TaDmOr

New member
וגם את שולטתתתתתתתתת!../images/Emo99.gif../images/Emo6.gif

וואי הצפתי

xlulitx

New member
../images/Emo221.gifרונק../images/Emo24.gif

חח ירדן התקשרה אליי והשמיע לי אותך בשיר סוכריה ואדוני
חחח,תודה ירדן
. וזה שאנחנו שולטים זה ברור

../images/Emo79.gif../images/Emo220.gifכאאאפרעלייך.../images/Emo99.gif

היה מדהים היום, ממש!
התפקענו כל ההופעה, היה כ"כ כיף D: כל הכבוד לוולה ותיתה שעבדו עד 4 [!!!] בבוקר להכין את השלט הענק. יצא מדהים!
אגב.. את הרבה יותר שולטטטטטטת משני הטמבלים שהיו לפנייך.

Mor Bitton

New member
זוקיני../images/Emo11.gif

הם היו נראים כמו צמד כוכבי פורנו,שיהיו בריאים

שרשור חוויות מההופעה בפתח תקווה../images/Emo9.gif

הגעתי בארבע,ראיתי את אדווה, מור ותיתה בחמש בערך בכניסה.. הוספתי חלק משלי לברכה ואחרי זה נכנסנו. אחרי שמצאנו את המקום הזה,התיישבנו בכסאות בשורה הראשונה ושמרתי מקום לירדן
ישבנו שם איזה שעה עד ש"התחילה" ההופעה ועלו שני אנשים ל"במה"[אילתרו שם שטיח
].. אני חייבת לומר-שני האנשים האלו כ"כ הזויים ומטורפים,כל ה"הופעה" שלהם התפוצצנו מצחוק
, כל שניה הם כזה "קבלו את רוני סופרסטאר" ואז כולם נבהלים מהםXD. ההזויים האלו היו שם איזה חצי שעה-ארבעים דק'. אחרי זה היה ריקוד של כמה בנות שמשתתפות בחוג בספורטן ואז..רוני. היא עלתה לבמה,כמובן שפתחנו את השלט והחזקנו אותו[ד"א,יצא מהמם
], בהתחלה הסתרנו לכמה אנשים אבל לא נורא
היא הופיעה,שרה את סופרסטאר רמיקס,אני רוצה,בוא כבר,סוכריה,מותק 2,לא עוצרת,תזיז ת'ישבן ועוד כמה וכולנו שרנו איתה.. כל ההופעה החזקנו ת'שלט ורק באמצע היא שמה לב אליו ואמרה לנו "תודה רבה לחברות הפורום... והשלט-אליי".. כולם התחילו להסתכל עלינו
.. אחרי שגמרה לשיר את כל השירים היא ירדה מהבמה ויצאה מהר מהר לאוטו.. כולם עלו לה על האוטו והתעלקו עליו.. לקח לה איזה חמש דק' לצאת משם.. חזרתי הביתה והנה אני
[נכון חפרתי?]

xlulitx

New member
../images/Emo221.gifחחח D: אני שמעתי חצי סוכריה

ואדוני XD מפל' של ירדן
שוב תודה ירדניק
שמחה שנהניתן
ולא חפרת עוגייונת

xlulitx

New member
../images/Emo221.gifאני לא הייתי../images/Emo6.gif

ירדן התקשרה אליי והשמיע לי חצי מסוכריה ואדוני ואז ניגמרה לה הסוללה
.

../images/Emo79.gif../images/Emo220.gifזאת חפירה זאת?../images/Emo99.gif

אני לא הולכת לחפור כ"כ.. טוב אולי כן.. נראה מה יצא D: אוקיי... אבא שלי לקח אותי לכיוון הספורטן בערך בשעה 5 וחצי. כל 5 דקות אדווה מתקשרת- איפה את? מתי את באה? כמה זמן את עוד נוסעת? [
] אחרי 20 דק' הגעתי. וולה יוצאת החוצה לבדוק איפה אני ולהכניס אותי, כאאפרעליה D: הגענו לאיזור של הבמה, וקלטתי את עדי, תיתה ומורצ'. פתאום קלטתי ת'שלט... ["תראו לי!!!! תראו לי!!!!!
"] תיתה מראה לי את השלט... [שאגב יצא פיצוץ] והתחילה לכתוב את הברכה שלי עליו. היה לי מאוד משעמם, אז החלטתי לצייר לרונה מיני מאוד באיזור של הברכה שלי... היא יצאה עקומה.. XD אחרי כמה זמן של שתיקה.. התחלנו לדבר וזה.. התחלנו לצלם אותנו ביחד, אחת את השניה עם השלט.. טוב נו.. אדווה התעקשה. פתאום עולים 2 אנשים ומתחילים לעשות חזרות, לא הבנו על מה. הם נראה כמו שני קוסמים או משהו כזה. הם עלו על הבמה והתחילו לפדח את עצמם. "מי רוצה דשא?! זה בחינם! בואו.. קחו דשא!!" כל הילדים ביקשו מהם דשא.. כאילו שמסביבם לא היה מספיק..
אני ועדי כל ההופעה שלהם התפקענו מצחוק.. אבל ממש. הסתכלנו אחת על השניה וכ"כ ירדנו עליהם. הם התנהגו פשוט כמו שני אהבלים עם תחפושת סופרמן. או הומלסים שמנסים לחסוף את הגוף הנוראי שלהם בכל פעם אפשרי. ["בנות.. אתן מוזמנות להוריד חולצה"
] אחרי ההופעה הפריקית ביותר שלהם עלה מנהל הספורטן.. או משהו בסגנון. כולם נרדמו.. הוא דיבר על כמה שהוא מנסה להשקיע במנויים שלו וזה... [בטח היו שם עשרה מנויים.. וכל השאר באו לשלם 50 ש"ח
] הוא ירד ורוני עלתה.
"האולם יתמלא כשהאור יעלה.."
וכך היה... רוני עלתה על הבמה לסופרסטאר רמיקס... יחד עם הסקיני שלה [לא עם השמלה הורודה-כתומה-סגולה?! O: ] ואנחנו הרמנו את השלט.. [שבדרך הסתיר לכמה אנשים, אבל הם הסתדרו
] באמצע ההופעה, שחמישתינו היינו מוקסמות ממנה, ישובות בשורה הראשונה, היא מסתכלת עלינו, על השלט.. ואומרת: "תודה גדולה לבנות הפורום שלי [בזמן שהיא מצביעה עלינו] ולכולכם שהגעתם הנה- השלט אליי!" סוף ההופעה הגיעה.. תיתה, וול ואני רצות להביא את השלט לרוני לפני שהיא עולה לוואן. הם סגרו ותפחו איזה 3 פעמים את הדלת. אדווה דחפה לה אותו לידיים.. והיא אומרת לה "תודה מאמי".. גברת וול לא תשכח זאת בחיים. אנחנו יצאנו לדרכינו הביתה.. עייפות.. ומרוצות.
מתי הפעם הבאה? &(#^@ D:

sHiR TaDmOr

New member
שמחה שנהניתן!../images/Emo24.gifופעם הבאה אני באה!!../images/Emo7.gif

אפילו אם ההופעה תהיה בסודן.

המיני היתה מאמיי../images/Emo99.gif

והדפוקים האלו עם הZ והשפם שחשבו שהם סופרמן היו כ"כ מטומטמים
"ילדים בלוד מחאו לנו כפיים על זה..לוד זאת איכות חיים
"

למעלה