"מיכאלה" - פרקי השבוע

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifמיכאלה - פרקי השבוע../images/Emo41.gif

צפיה מהנה
!

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifסצנת המכות המפורסמת בין אסי לנוגה

"פטריה סתומה"
ענק
היה פרק מעולה

Black Stain

New member
נהנתי ממש בפרק הזה../images/Emo12.gif

חח נוגה יצאה כלכך מושפלת מהריב שלה עם אסי
"הרסת לי את החיים!" "קודם כל תמצאי חיים שיהיה לי מה להרוס." "תצאי מהבית שלי!" "הבית שלך?!" "כן הבית שלי! ואם קשה לך לרדת במדרגות את תמיד יכולה לקפוץ מהחלון, גם ככה זה לא משנה אם תמותי במילא יש לך ריח של נבלה" מלכה
מיה ובן

Black Stain

New member
זתומרת

יסמין ובן
* מיה ובן היו בסדר גמורD: אני די מרחמת על מיה כי הוא לא ממש צודק, מה היא אשמה בכלל?

חח ..

אני יודעת את כל הסצנה של אסי וגיא בע"פ .. "אני לא רוצה" "אם לא הייתי נכנסת באמצע .. היית שוכב עם נוגה עכשיו?" "הוללה, מישהי מקנאה פה" "אני מקנאה בה .. מצאת לי במי" ~מושכת את גיא ומצרפתת אותו~ טוב די .. נמאסתי. P: חח .. ^^ והמיכאלה הזו ..מחרפנת.

"אל תצעק לי באוזן, אדיוט"

מיכאלה זה זמן קדוש. מי שמרים עליי טלפון בזמן הזה אני צורחת: "אני רואה טלוויזיה" ואם זו חברה: "אני רואה מיכאלה, נדבר אחר"כ" ואם זה מישהו ממש מעצבן שמתקשר כל 5 דקות: "בחיי.. לא נמאס לכם? יש מ-י-כ-א-ל-ה .. אם אתם רוצים לדבר אז תקליט לי" ומנתקת. חח .. סליחה על זה שאני מעצבנת. ><

Black Stain

New member
כנ"ל../images/Emo6.gif

גם הכרחתי את כל העולם ואישתו לראות אז הם יודעים מתי לא להטריד אותי

דווקא את הפרק הזה לא ראיתי... ../images/Emo10.gif

וכמה חיכיתי לו
מזל שיש את יום שבת... אני צריכה לדבר איתך!!! שלחי לי את המסנג'ר או את האייסיקיו שלך (או את שניהם) במסר....

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifאיזה באסההה, לא ראיתי היום../images/Emo70.gif

ובדרך כלל בימי שבת לא יוצא לי לראות, אני מקווה שהפעם כן!

N0 far

New member
אני בכלל שוכחת מזה כל פעם מחדש../images/Emo12.gif

בטחח שאת שוכחת... זה שבתת...!!!!!

מיכאלה .. רענן .. נשיקה.

הביטצ'יות של מיכאלה מתגלה
אני חייבת למצוא את הקטע הזה כשהיא מחייכת .. בספולורים פה בפורום כתוב שמיכאלה ורענן מאהבים? ולכן הייתה בטח הנשיקה .. החיוך של אפרת הורג אותי, נקודה.

למעלה