הסיכום השבועי

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo138.gifהסיכום השבועי../images/Emo138.gif

מה שיר השבוע שלכם [ישראלי]-
מה שיר השבוע שלכם [לא ישראלי]-
דיסק השבוע שלכם-
בילוי השבוע שלכם-
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-
סקופ השבוע שלכם-
פאדיחת השבוע שלכם-
ציטוט השבוע שלכם-
מאכל השבוע שלכם-
תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש]
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-
משהו שהרס לכם את השבוע-
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-
בונוס: להשמין- מסופגניות או מלביבות? המשך חופש טוב לכולם
תנצלו אותו כי אחריו חוזרים לבית ספר
הודגש באמצעות מדגישומטיק

אניייי

מה שיר השבוע שלכם [ישראלי]- אין מה שיר השבוע שלכם [לא ישראלי]- Three Days Grace - Pain דיסק השבוע שלכם- System of a down בילוי השבוע שלכם- נמנמ גיטרה! סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- South Of Nowhere סקופ השבוע שלכם- סוגרים את וולט!!!!!!!!
[החנות של הגוטים בסנטר] פאדיחת השבוע שלכם- דפקתי תראש בשולחן בצורה מצחיקה מאוד. ציטוט השבוע שלכם- "Fuck me like you hate me" מהשיר של סיטר המשוגע
מאכל השבוע שלכם- לבלביות! תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] הצל שלי עם מוהיק קוקיות בשיער
נכון מגניב? משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- גיטרה :} משהו שהרס לכם את השבוע- אבא, הליקס מאקדח [שיא הטימטום] משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- ת"א בעז"ה בונוס: להשמין- מסופגניות או מלביבות? לביבות!

Black Stain

New member
לזה חיכיתי!

מה שיר השבוע שלכם [ישראלי]- לפי הנעליים - אפרת כהן
מה שיר השבוע שלכם [לא ישראלי]- Hello בגרסא השונה
דיסק השבוע שלכם- אין ממש בילוי השבוע שלכם- אפרת כהן
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- דקסטר, מיכאלה סקופ השבוע שלכם- אפרת כהן
פאדיחת השבוע שלכם- לא משנה
ציטוט השבוע שלכם- אפרת זה לא קיר מאכל השבוע שלכם- לביבות! תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- אפרת כהן
משהו שהרס לכם את השבוע- ממ.. לא שזכור לי, היה שבוע רגיל לחלוטין משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- השידור של הפסטיבל עם אפרת בערוץ 11 ביום שני החל מ3 וחצי (מי אובססיבית? אני?) בונוס: להשמין- מסופגניות או מלביבות? לביבות!! של אמא אבל

../images/Emo26.gif

מה שיר השבוע שלכם [ישראלי]-פוס פוס פוס עדי מדממת מהכוס,פוס פוס פוס עדי מדממת מהכוס.הדם יורד יורד יורד,או או או הדם יורד יורד יורד והינה הם באים התחתונים האדומים, חחח עזבו
מה שיר השבוע שלכם [לא ישראלי]-שכחתי ת'שם חח אבל זה עוזר בהתחלה יש שריקות דיסק השבוע שלכם-אין בילוי השבוע שלכם-טיול חנוכה 2008
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-לא ראיתי שום כלום הייתי בטיול סקופ השבוע שלכם-יש לי גדוד מדהים(זה לא כזה סקופ זה היה ידוע אבל עכשיו זה ממש נכנס לתודעה) פאדיחת השבוע שלכם-חחחחחח אוף אין לי כוח להסביר חח ציטוט השבוע שלכם-"להר יש 2 צדדים,עליה אחת וירידה אחת"חחחחחחחחחחחחחחחחח מאכל השבוע שלכם-מרק ברוטב סופות חול?!סתם האמת שהיה אוכל טעים ממש,פשוט לפעמים נכנסו גרגרי חול פה ושם במיוחד ביום השני כי היו איזה שעתיים שהיה רק סופות חול חח תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש]אין משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-תלכו לטייל בנגב,באמת..זה מדהים!אני כ"כ אוהבת את המדבר!!!!!!!!!!!!!!!!הייתי קונה שם בית,באמצע המדבר
משהו שהרס לכם את השבוע-מממ אולי שאני במחזור ויצאנו לטיול אבל האמת שזה ממש לא איפכת לי חח אני לא מרגישה את זה בכלל זה לא שזה כואב לי..וגם היה ממש סבבה להחליף וזה(אז מה עם זה בטבע?!)בקיצור זה לא הייתה בעיה בכלל ולא משו שהפריע אבל סתם היה יותר נוח בלי אני משערת:) משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-סוף סוף ישבצ בניית אחוות!!!!!!!!!!!!! בונוס: להשמין- מסופגניות או מלביבות:מממ וואי קשה..אוף אני לא אוהבת אותך היום!

linoy7

New member
עונה../images/Emo9.gif../images/Emo41.gif

מה שיר השבוע שלכם [ישראלי]- שיר הנושא של הפסטיגל
מה שיר השבוע שלכם [לא ישראלי]- אין דיסק השבוע שלכם- אין בילוי השבוע שלכם- שלישי-חמישי-היום סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- כוורת בסרט
, חברים, מיכאלה סקופ השבוע שלכם- אין פאדיחת השבוע שלכם- אין
ציטוט השבוע שלכם- אינלי מאכל השבוע שלכם- סופגנייה
תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש]-
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- צאו לבלות! משהו שהרס לכם את השבוע- לא משנה
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- לא יודעת בונוס: להשמין- מסופגניות או מלביבות? סופגניות!

linoy7

New member
יש קטעים מצחיקים, כן../images/Emo6.gif סה"כ סרט חמוד../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

למעלה