נראה שהפרסומת של MIO

2cookie

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

rony007

New member
ה- MIO משווק על יד החברה הלא נכונה

צריך לעשות חרם רבתי על חברת אינטליום שאין לה כל טקט בנושא הפרסומות. יש שם בחור בשם רועי גולדשטין שכולם עזרו לו בדרכו בסלקום ולימדו אותו את כל מה שהוא יודע וכרגע הוא משתין על כולם בקשת. המנכ"ל שלהםבחור דתי חובש כיפה מתנהג באותה שחצנות כמו הפרסומות - חבל שזה יוציא שם רע לדתיים אשר בנו. הכל שאלה של זמן וכסף - מה שבטוח הוא שהם יצרו תגובה שלילית ביותר בכל אתרי האינטרנט. מה שיותר נחמד זה שמסרנו להם פאלם שבור ורצינו לקבל עליו זיכוי של 500 שקל כנגד רכישת MIO כמו שפירסמו והם לא הסכימו בגלל שהפאלם שבור. אמרנו להם שהם פירסמו שיש לרסק את הפאלם אז עשינו זאת ואנו מביאים להם את החלקים אך לא עזר דבר . הפרסומת הזו היא שקר ואינטליום לא מכבדת את מה שהיא מפרסמת, זה רק ענין של זמן שחברה כזו תיסגר.

AYELET1

New member
ואני גם!!!!! ../images/Emo99.gif ימי חמישי

סופשבוע נהדר

AYELET1

New member
ממש לא. תהרגו אותי אך אינני מצליחה

להבין את היחס האמוציונאלי ל-PPC ולפאלם יצא לי להשתמש בשבועות האחרונים ב-PPC שימוש אינטנסיבי, כולל FREE PLAY להכרת המכשיר טוב יותר לא מלהיב כל כך, אך בהחלט מסקרן לנסות PDA חדש (למי שחובב PDA'S) אז מי שרוצה לשבות- שישבןת עדיין אני תוהה

rony007

New member
צריך לעשות חרם רבתי על חברת אינטליו

צריך לעשות חרם רבתי על חברת אינטליום שאין לה כל טקט בנושא הפרסומות. יש שם בחור בשם רועי גולדשטין שכולם עזרו לו בדרכו בסלקום ולימדו אותו את כל מה שהוא יודע וכרגע הוא משתין על כולם בקשת. המנכ"ל שלהם בחור דתי חובש כיפה מתנהג באותה שחצנות כמו הפרסומות - חבל שזה יוציא שם רע לדתיים אשר בנו. הכל שאלה של זמן וכסף - מה שבטוח הוא שהם יצרו תגובה שלילית ביותר בכל אתרי האינטרנט. מה שיותר נחמד זה שמסרנו להם פאלם שבור ורצינו לקבל עליו זיכוי של 500 שקל כנגד רכישת MIO כמו שפירסמו והם לא הסכימו בגלל שהפאלם שבור. אמרנו להם שהם פירסמו שיש לרסק את הפאלם אז עשינו זאת ואנו מביאים להם את החלקים אך לא עזר דבר . הפרסומת הזו היא שקר ואינטליום לא מכבדת את מה שהיא מפרסמת, זה רק ענין של זמן שחברה כזו תיסגר.

למעלה