נראה שהפרסומת של MIO

Ariyeh1

New member
נראה שהפרסומת של MIO

נעלמה רק לזמן קצר..

זהו זה../images/Emo70.gifגמרתי עם הפרסומת

הזאת. חזרתי הביתה
לאחר יום עבודה עמוס ולחוץ. הגשם חזק
והכלב וזה התבלבל מהגשם ולקח לו חצי שעה להחליט באיזו נקודה לחרבן. בקיצור, עם כל החרה שאנו אוכלים - טרור=רצח ושביתות שמחסלות את המדינה, אני נעלב כשמראים בפורום הפאלם פרסומת אגרסיבית שמזכירה לי את יוזמי הפרסומת שהייתי רוצה שיקחו אותם לקיביני@#% או יותר טוב לאירן. אני לא נכנס לפורום כל עוד זה מוטח בפרצוף חובבי הפאלם. אני בחיים לא אקנה MIO גם אם יתברר שזה הכי טוב ורק בגלל חוסר הטעם וחוסר הטקט של המשווק. אם זה מה שצריך כדי למכור מכשיר זה, הוא לא שווה. אציץ פעם ביום ובשנייה שאראה את הח--- הזה אני יוצא ל-24 שעות.
ביי

Ariyeh1

New member
מיכאל אל תעשה לנו את זה

לא נסתדר כ"כ הרבה זמן בלי הערותיך המחכימות...

federbar

New member
תעשה את זה.. ועוד איך...

נעבור כולנו לפורום חדש בmsn או בnana

נהפוך הוא! צריך להישאר בפורום ולהעב

ולהעביר מסר בכל הפורומים האפשריים לא לקנות פוקט פי.סי. משום שפירסומות מהסוג הקלוקל הנ"ל הן בעצם יריה ברגל של המפרסם אותן. תוך כדי הקלדת הדברים צץ לי רעיון, לבקש מאחד החברים שיביא פוקט ישן למפגש ב - 18.12.03, ובטקס רב רושם נשתמש בפטיש המיוחד שלי, המוכר לכולכם, ונוריד אותו מעדנות על הפוקט כשאנו מבטאים בכך את יחסנו לשיקוץ!!! נ.ב. ליניב, בשבוע הבא נערוך ביקורי בית במספר מסעדות כדי לקבוע את מקום המפגש של פורומנו המהולל. במיוחד אני סקרן לראות את המסעדה שבה אנשים זורקים לרצפה את הזבל. לא יכול להיות שיש מקום כזה! וחוץ מזה, אני אוהב את יום חמישי אחה"צ משום שעד יום ראשון אני ציפור דרור. אז סוף שבוע נעים ונחמד לכוווווולם

אכן צדקת. להלן סקירה על המכשיר:

הסקירה פורסמה בעבר ובגלל בקשות רבות למידע נוסף שהגיעו מחברים רבים בפורום שהוקסמו מהמכשיר אני מפרסם שנית סקירה מעודכנת: Patish-Pro-5kg הדגם מצוייד במערכת הפעלה OS-5.2.3.4, שעדיין אינה תומכת בעברית. הפטיש מחולק, כמובן, לשלושה חלקים: ידית אחיזה ארגונומית, גוף הפטיש ומשקולת ברזל רב תכליתית. הפטיש סובל מפגמים רבים שיתוקנו בחודש הבא, עם צאת הגירסה החדשה של הפטיש: Patish-Pro-6kg (עם זיכרון פנימי של 1 ג'יגה). התאריך המדוייק אינו ידוע עדיין. הגירסה החדשה של הפטיש תהיה עבה במקצת מהדגם הקודם ותשתייך למעשה לדור השלישי (3G), של פטישים מתקדמים רב תכליתיים. לפטיש מצורף התקן Bluetooth שבאמצעותו הוא יכול לתקשר עם פטישים אחרים בסביבתו הקרובה עד לטווח של 100 מטרים. מתנהל משא ומתן עם כלנית להוספת גרפיטי עברי לפטיש, ובכלנית הבטיחו "שבתוך מספר ימים" הגרפיטי העברי יושלם... לפטיש מצורף נרתיק עור מהודר הלופת אותו מכל צדדיו ומאפשר לשאת אותו על חגורת המכנסיים או על הצוואר (מומלץ למעוניינים להתאבד בקפיצה למצולות הים). ניתן לסנכרן את הפטיש למחשב השולחני באמצעות הטחת הפטיש במסך המחשב, אם כי החברה המייצרת מזהירה את המשתמשים מפני תופעות לוואי העלולות להיות לתהליך הסנכרון. ניתן לרכוש את הפטיש בהאנדי ולהתאשפז לאחר מכן באברבנאל, ללא תור, עם הצגת חשבונית רכישת הפטיש. החלק השני של הסקירה יפורסם אם תהיה לכך דרישה...ובכלל הרעיון הוא לצאת בסדרה של סקירות מהסוג הנ"ל כדי להביא לידיעת הציבור את כל החידושים הטכנולוגיים האחרונים...

Ariyeh1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

AYELET1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif טיגלאנתי

(שמתי בטאג ליינ'ס...)

AYELET1

New member
מנשה, אני רק רוצה להבין:

תהיה אפשרות שדרוג? אפשר להוריד קראק לפטיש פרו? זה תומך בכרטיס הרחבה? כתבתי ל-SUPPORT שלהם ולא ענו לי. בוז לשרות. שביתה
כמה עולה גירסת הסטנדרט? למה עוד לא ענית לי??? עברה כבר חצי דקה מאז ששאלתי (וטרם שלחתי)?

למעלה