לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פאלם וחברים

פאלם וחברים אינו כמו כל פורום אחר שפגשתם. אמנם אותם 160X160 פיקסלים הם הנושא העיקרי לשיחות הנפש שאנו מקיימים ביום יום, הדבר שמאחד את כולנו הוא שאנו קודם כל חברים, ואחרכך פאלמיסטים. אז כנסו גם אתם, שאלו שאלה, ואם יתן הגורל, גם אתם תבינו מה אומרת עוגת הגבינה של אמנון, הקבבים בבאר-שבע אצל אדם, המתבגרים של איילת והפלאפלים של TheColonel. שלום לכל חברי קהילת הפאלם הישראלית,שמצאו את ביתם בפורום הפאלם בתפוז, הודעה זו נכתבה על ידי חבר בקהילה, The Colonel, ולדעתי היא מתאימה בהחלט להיות הודעת מנהל הפורום, אף שלא כתבתי אותה.``בימים האחרונים השתלטה עלי תחושה עזה של חוסר שייכות...היה פעם פורום פאלם שאהבתי ואז באו כל מיני וואליסטים וסגרו לי אותו, מיד עברתי לפורום פאלם של תפוז ולא התפתתי אף לא להציץ בתועבה שהשתלטה על ביתי הישן וכחיידק טורף פשטה בכל איבריו, חבריו, מנהליו, הודעותיו הקודמות וכו וכו ...שהגעתי לכאן היו כאן בערך 20 אנשים, אך לאט לאט התחלתי לראות שמות מוכרים מהשכונה הישנה בה התגוררתי וחשתי שוב בבית !!! נשענתי אחורה, לגמתי מהוודקה-מרטיני (Stirred not Shaken ומחומרים משובחים בלבד !) וחשתי שהנה אויבי פורום הפאלם לא יכלו לי ולו והגעתי אל המנוחה והנחלה.נהנתי לקרוא את הודעותיך המתוחכמות מנשה(בעברית יפה ומסרים עמוקים בין השורות) את הגיגיו של אמנון ואיחולי הבריאות שלו, את ההודעות של מנהל הפורום שראה לנגד עיניו את ממלכתו מתפתחת וגודלת ואת כווווולם ...אפילו נהנתי מהטפות המוסר והעיצות שקיבלתי ישירות לאימייל - והמבין יבין!אבל מה, יש כמה ´חברים´ שאיני יודע כיצד להגדיר זאת ... אנטיפתים, צרי מוחין, חסרי חוש חברתי או סתם עיניהם צרה באילו המנהלים כאן חיי קהילה תוססת, חיים של חברותא אמיתית ולא רק : ``אה, קראתי כתבה על ...`` ``כן ?! ואני קראתי על ...````איך אתה מפעיל את ...````ואיך ה ... שווה ?``אם זה מה שאתם רוצים ?! אז קנו ספר הסברים, שם אין מסביב, שם אין שיחות חולין, שם אין אנשים חיים ...כאן יש פורום, קהילה, אנשים חיים ונושמים שיש להם חברות, נשים וילדים, הם מתנדבים במד``א (כמו רבים מחברי הפורום) או במשא``ז (כמוני), הם עובדים, לומדים, הולכים לסרטים ואתם יודעים מה ? בעיקר חיים ...כן ותתפלאו יש חיים מעבר לאותה קומבינציה של מתכת ופלסטיק שמקשרת את עצמה לעולם דרך 160 על 160 פיקסלים ואם אני חבר בקהילה זו אז אני רוצה להיות חבר בקהילה, להכיר את האנשים, לברך אותם למזל טוב ליום הולדתם, לשמוח בשמחתם ולהשתתף בצערם ...אל תשוו את הקהילה הזו לקהילה בחו``ל ... כאן יש 200 חברים ואנו כל הזמן גדלים, שם יש משתתפים מכל העולם ושם באמת אין מקום להודעות חולין ... אבל כאן בקהילה שיצרנו לעצמנו יש ויש מקום וזה אפילו די מהנה ...בכל אופן היה מהנה עד שהגיעו הביריונים וגירשו אותי מביתי ...``

אודות הפורום פאלם וחברים

פאלם וחברים אינו כמו כל פורום אחר שפגשתם. אמנם אותם 160X160 פיקסלים הם הנושא העיקרי לשיחות הנפש שאנו מקיימים ביום יום, הדבר שמאחד את כולנו הוא שאנו קודם כל חברים, ואחרכך פאלמיסטים. אז כנסו גם אתם, שאלו שאלה, ואם יתן הגורל, גם אתם תבינו מה אומרת עוגת הגבינה של אמנון, הקבבים בבאר-שבע אצל אדם, המתבגרים של איילת והפלאפלים של TheColonel. שלום לכל חברי קהילת הפאלם הישראלית,שמצאו את ביתם בפורום הפאלם בתפוז, הודעה זו נכתבה על ידי חבר בקהילה, The Colonel, ולדעתי היא מתאימה בהחלט להיות הודעת מנהל הפורום, אף שלא כתבתי אותה.``בימים האחרונים השתלטה עלי תחושה עזה של חוסר שייכות...היה פעם פורום פאלם שאהבתי ואז באו כל מיני וואליסטים וסגרו לי אותו, מיד עברתי לפורום פאלם של תפוז ולא התפתתי אף לא להציץ בתועבה שהשתלטה על ביתי הישן וכחיידק טורף פשטה בכל איבריו, חבריו, מנהליו, הודעותיו הקודמות וכו וכו ...שהגעתי לכאן היו כאן בערך 20 אנשים, אך לאט לאט התחלתי לראות שמות מוכרים מהשכונה הישנה בה התגוררתי וחשתי שוב בבית !!! נשענתי אחורה, לגמתי מהוודקה-מרטיני (Stirred not Shaken ומחומרים משובחים בלבד !) וחשתי שהנה אויבי פורום הפאלם לא יכלו לי ולו והגעתי אל המנוחה והנחלה.נהנתי לקרוא את הודעותיך המתוחכמות מנשה(בעברית יפה ומסרים עמוקים בין השורות) את הגיגיו של אמנון ואיחולי הבריאות שלו, את ההודעות של מנהל הפורום שראה לנגד עיניו את ממלכתו מתפתחת וגודלת ואת כווווולם ...אפילו נהנתי מהטפות המוסר והעיצות שקיבלתי ישירות לאימייל - והמבין יבין!אבל מה, יש כמה ´חברים´ שאיני יודע כיצד להגדיר זאת ... אנטיפתים, צרי מוחין, חסרי חוש חברתי או סתם עיניהם צרה באילו המנהלים כאן חיי קהילה תוססת, חיים של חברותא אמיתית ולא רק : ``אה, קראתי כתבה על ...`` ``כן ?! ואני קראתי על ...````איך אתה מפעיל את ...````ואיך ה ... שווה ?``אם זה מה שאתם רוצים ?! אז קנו ספר הסברים, שם אין מסביב, שם אין שיחות חולין, שם אין אנשים חיים ...כאן יש פורום, קהילה, אנשים חיים ונושמים שיש להם חברות, נשים וילדים, הם מתנדבים במד``א (כמו רבים מחברי הפורום) או במשא``ז (כמוני), הם עובדים, לומדים, הולכים לסרטים ואתם יודעים מה ? בעיקר חיים ...כן ותתפלאו יש חיים מעבר לאותה קומבינציה של מתכת ופלסטיק שמקשרת את עצמה לעולם דרך 160 על 160 פיקסלים ואם אני חבר בקהילה זו אז אני רוצה להיות חבר בקהילה, להכיר את האנשים, לברך אותם למזל טוב ליום הולדתם, לשמוח בשמחתם ולהשתתף בצערם ...אל תשוו את הקהילה הזו לקהילה בחו``ל ... כאן יש 200 חברים ואנו כל הזמן גדלים, שם יש משתתפים מכל העולם ושם באמת אין מקום להודעות חולין ... אבל כאן בקהילה שיצרנו לעצמנו יש ויש מקום וזה אפילו די מהנה ...בכל אופן היה מהנה עד שהגיעו הביריונים וגירשו אותי מביתי ...``
x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'ביום ראשון יאוחדו הפורומים לענייני PDA'
ביום ראשון יאוחדו הפורומים לענייני PDA
13/08/2009 | 22:55
8
59
ביום ראשון יאוחדו הפורומים פאלם ופוקט לפורום אחד,
שמקום משכנו יהיה היכן שכרגע פורום פוקט.
הפורום הזה ישאר כאן אך לא ניתן יהיה לכתוב בו. עם זאת הוא מכיל מידע רב, וניתן יהיה לגשת לכולו.

אתם מוזמנים להמשיך ולכתוב בעניין פאלם בפורום ששמו ישונה ל"מחשבי כף יד".

פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'Sic transit gloria mundi -כך חולפת תהילת עולם'
Sic transit gloria mundi -כך חולפת תהילת עולם
15/08/2009 | 08:25
7
22
מי היה מאמין! עירבוב של בשר וחלב, שעטנז רחמנא ליצלן! לאחד את פאלם עם פוקט?!?!
איילת, של מי הרעיון ה"חכם" הזה? מה חלף במוחו הקודח? אני מאד רוצה לדעת מה "האיגיון" בצעד הזה?
אני מעריך שהאיחוד, אם ייצא לפועל, יסתיים בשקיעת שני הפורומים לאבדון. ולעשות זאת כאשר בקרוב יוצא הפאלם פרה שיגרום להתעוררות עוף החול?!
כנראה שהקיץ השנה חם במיוחד ומערכת המיזוג בתפוז נפחה את נשמתה.
אין ספק שמשהו רקוב בממלכת תפוז......
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'האמת היא שהרעיון שלי...'
האמת היא שהרעיון שלי...
15/08/2009 | 10:47
6
26
חלק גדול מהקוראים קוראים ב-2 הפורומים.
בנוסף ישנן מערכות הפעלה חדשות - האיפוטן שלו פורום משלו והאנדרואיד שמכשיר אחד לפחות משווק ברשת סלולרית (סלקום) ואני מאמינה שיתרחב.
ה-Windows Mobile גם סובל מירידה במספר המשתתפים עקב הגירה למערכות הפעלה אחרות (בעיקר איפון) ולכן אין טעם בהחזקת 2 פורומים.
אני מקווה שתצליח להתגבר על סלידתך ( ) מאנשים שטרם מצאו את האור ואולי אף לסייע להחזירם לדרך הישר....
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'לא כדי היה לחכות לפאלם פרי ?'
לא כדי היה לחכות לפאלם פרי ?
15/08/2009 | 15:32
3
19
בהנחה שהוא יכנס ויחזיר רבים וטובים לחייק ה''פאלם'' הטוב והבטוח ?
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'הפאלם לא מץת אך יש לו שותפים נוספים לנישה'
הפאלם לא מץת אך יש לו שותפים נוספים לנישה
15/08/2009 | 17:57
2
18
כל שאלה, סוגיה חדשה או הודעה משמחת בנושא הפאלם PRE
תתקבל בשמחה בפורום שישנה את שמו ל"מחשבי כף יד וחברים"
שזה רעיון טוב (למי שזרק אותו)
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'איילת, הפאלם מת מזה שהוא צריך לחיות לצידו של '
איילת, הפאלם מת מזה שהוא צריך לחיות לצידו של
15/08/2009 | 18:55
1
21
הפוקט...
ובכלל אני צופה צרות וחיכוכים בין שני המחנות הניצים עד שנידרש לגדר הפרדה...
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'לפחות יהיה מעניין '
לפחות יהיה מעניין
15/08/2009 | 21:32
12
ואם זה יגיע לקרבות, פיגועים וחבלות אז תמיד ניתן לפצל שנית את הפורומים.
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-''
15/08/2009 | 16:24
14
לצפיה ב-'בשעה טובה '
בשעה טובה
<< ההודעה הנוכחית
15/08/2009 | 17:13
9
חשבתי על כך כשהגיע ההודעה על מות מערכת ההפעלה של הפאלם.
ואפילו מניתי בליבי את כל הסיבות שציינת.
אבל פחדתי להציע בקול רם מחשש ללינצ'.

הצעה: לשמור בשם הפורום החדש את ה"חברים". אולי זה יעזור לשמור גם על החברים...
פאלם וחברים >>

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ