ביום ראשון יאוחדו הפורומים לענייני PDA

AYELET1

New member
ביום ראשון יאוחדו הפורומים לענייני PDA

ביום ראשון יאוחדו הפורומים פאלם ופוקט לפורום אחד, שמקום משכנו יהיה היכן שכרגע פורום פוקט. הפורום הזה ישאר כאן אך לא ניתן יהיה לכתוב בו. עם זאת הוא מכיל מידע רב, וניתן יהיה לגשת לכולו. אתם מוזמנים להמשיך ולכתוב בעניין פאלם בפורום ששמו ישונה ל"מחשבי כף יד".

Sic transit gloria mundi -כך חולפת תהילת עולם

מי היה מאמין! עירבוב של בשר וחלב, שעטנז רחמנא ליצלן! לאחד את פאלם עם פוקט?!?! איילת, של מי הרעיון ה"חכם" הזה? מה חלף במוחו הקודח? אני מאד רוצה לדעת מה "האיגיון" בצעד הזה? אני מעריך שהאיחוד, אם ייצא לפועל, יסתיים בשקיעת שני הפורומים לאבדון. ולעשות זאת כאשר בקרוב יוצא הפאלם פרה שיגרום להתעוררות עוף החול?! כנראה שהקיץ השנה חם במיוחד ומערכת המיזוג בתפוז נפחה את נשמתה. אין ספק שמשהו רקוב בממלכת תפוז......

AYELET1

New member
האמת היא שהרעיון שלי...

חלק גדול מהקוראים קוראים ב-2 הפורומים. בנוסף ישנן מערכות הפעלה חדשות - האיפוטן שלו פורום משלו והאנדרואיד שמכשיר אחד לפחות משווק ברשת סלולרית (סלקום) ואני מאמינה שיתרחב. ה-Windows Mobile גם סובל מירידה במספר המשתתפים עקב הגירה למערכות הפעלה אחרות (בעיקר איפון) ולכן אין טעם בהחזקת 2 פורומים. אני מקווה שתצליח להתגבר על סלידתך (
) מאנשים שטרם מצאו את האור ואולי אף לסייע להחזירם לדרך הישר....

kobi10

New member
לא כדי היה לחכות לפאלם פרי ?

בהנחה שהוא יכנס ויחזיר רבים וטובים לחייק ה''פאלם'' הטוב והבטוח ?

AYELET1

New member
הפאלם לא מץת אך יש לו שותפים נוספים לנישה

כל שאלה, סוגיה חדשה או הודעה משמחת בנושא הפאלם PRE
תתקבל בשמחה בפורום שישנה את שמו ל"מחשבי כף יד וחברים" שזה רעיון טוב
(למי שזרק אותו)

איילת, הפאלם מת מזה שהוא צריך לחיות לצידו של

הפוקט... ובכלל אני צופה צרות וחיכוכים בין שני המחנות הניצים עד שנידרש לגדר הפרדה...

AYELET1

New member
לפחות יהיה מעניין ../images/Emo3.gif

ואם זה יגיע לקרבות, פיגועים וחבלות
אז תמיד ניתן לפצל שנית את הפורומים.

uridat

New member
בשעה טובה ../images/Emo45.gif

חשבתי על כך כשהגיע ההודעה על מות מערכת ההפעלה של הפאלם. ואפילו מניתי בליבי את כל הסיבות שציינת. אבל פחדתי להציע בקול רם מחשש ללינצ'. הצעה: לשמור בשם הפורום החדש את ה"חברים". אולי זה יעזור לשמור גם על החברים...

למעלה