לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1468214,682 עוקבים אודות עסקים

פורום פאלם וחברים

פאלם וחברים אינו כמו כל פורום אחר שפגשתם. אמנם אותם 160X160 פיקסלים הם הנושא העיקרי לשיחות הנפש שאנו מקיימים ביום יום, הדבר שמאחד את כולנו הוא שאנו קודם כל חברים, ואחרכך פאלמיסטים. אז כנסו גם אתם, שאלו שאלה, ואם יתן הגורל, גם אתם תבינו מה אומרת עוגת הגבינה של אמנון, הקבבים בבאר-שבע אצל אדם, המתבגרים של איילת והפלאפלים של TheColonel. שלום לכל חברי קהילת הפאלם הישראלית,שמצאו את ביתם בפורום הפאלם בתפוז, הודעה זו נכתבה על ידי חבר בקהילה, The Colonel, ולדעתי היא מתאימה בהחלט להיות הודעת מנהל הפורום, אף שלא כתבתי אותה.``בימים האחרונים השתלטה עלי תחושה עזה של חוסר שייכות...היה פעם פורום פאלם שאהבתי ואז באו כל מיני וואליסטים וסגרו לי אותו, מיד עברתי לפורום פאלם של תפוז ולא התפתתי אף לא להציץ בתועבה שהשתלטה על ביתי הישן וכחיידק טורף פשטה בכל איבריו, חבריו, מנהליו, הודעותיו הקודמות וכו וכו ...שהגעתי לכאן היו כאן בערך 20 אנשים, אך לאט לאט התחלתי לראות שמות מוכרים מהשכונה הישנה בה התגוררתי וחשתי שוב בבית !!! נשענתי אחורה, לגמתי מהוודקה-מרטיני (Stirred not Shaken ומחומרים משובחים בלבד !) וחשתי שהנה אויבי פורום הפאלם לא יכלו לי ולו והגעתי אל המנוחה והנחלה.נהנתי לקרוא את הודעותיך המתוחכמות מנשה(בעברית יפה ומסרים עמוקים בין השורות) את הגיגיו של אמנון ואיחולי הבריאות שלו, את ההודעות של מנהל הפורום שראה לנגד עיניו את ממלכתו מתפתחת וגודלת ואת כווווולם ...אפילו נהנתי מהטפות המוסר והעיצות שקיבלתי ישירות לאימייל - והמבין יבין!אבל מה, יש כמה ´חברים´ שאיני יודע כיצד להגדיר זאת ... אנטיפתים, צרי מוחין, חסרי חוש חברתי או סתם עיניהם צרה באילו המנהלים כאן חיי קהילה תוססת, חיים של חברותא אמיתית ולא רק : ``אה, קראתי כתבה על ...`` ``כן ?! ואני קראתי על ...````איך אתה מפעיל את ...````ואיך ה ... שווה ?``אם זה מה שאתם רוצים ?! אז קנו ספר הסברים, שם אין מסביב, שם אין שיחות חולין, שם אין אנשים חיים ...כאן יש פורום, קהילה, אנשים חיים ונושמים שיש להם חברות, נשים וילדים, הם מתנדבים במד``א (כמו רבים מחברי הפורום) או במשא``ז (כמוני), הם עובדים, לומדים, הולכים לסרטים ואתם יודעים מה ? בעיקר חיים ...כן ותתפלאו יש חיים מעבר לאותה קומבינציה של מתכת ופלסטיק שמקשרת את עצמה לעולם דרך 160 על 160 פיקסלים ואם אני חבר בקהילה זו אז אני רוצה להיות חבר בקהילה, להכיר את האנשים, לברך אותם למזל טוב ליום הולדתם, לשמוח בשמחתם ולהשתתף בצערם ...אל תשוו את הקהילה הזו לקהילה בחו``ל ... כאן יש 200 חברים ואנו כל הזמן גדלים, שם יש משתתפים מכל העולם ושם באמת אין מקום להודעות חולין ... אבל כאן בקהילה שיצרנו לעצמנו יש ויש מקום וזה אפילו די מהנה ...בכל אופן היה מהנה עד שהגיעו הביריונים וגירשו אותי מביתי ...``

אודות הפורום פאלם וחברים

פאלם וחברים אינו כמו כל פורום אחר שפגשתם. אמנם אותם 160X160 פיקסלים הם הנושא העיקרי לשיחות הנפש שאנו מקיימים ביום יום, הדבר שמאחד את כולנו הוא שאנו קודם כל חברים, ואחרכך פאלמיסטים. אז כנסו גם אתם, שאלו שאלה, ואם יתן הגורל, גם אתם תבינו מה אומרת עוגת הגבינה של אמנון, הקבבים בבאר-שבע אצל אדם, המתבגרים של איילת והפלאפלים של TheColonel. שלום לכל חברי קהילת הפאלם הישראלית,שמצאו את ביתם בפורום הפאלם בתפוז, הודעה זו נכתבה על ידי חבר בקהילה, The Colonel, ולדעתי היא מתאימה בהחלט להיות הודעת מנהל הפורום, אף שלא כתבתי אותה.``בימים האחרונים השתלטה עלי תחושה עזה של חוסר שייכות...היה פעם פורום פאלם שאהבתי ואז באו כל מיני וואליסטים וסגרו לי אותו, מיד עברתי לפורום פאלם של תפוז ולא התפתתי אף לא להציץ בתועבה שהשתלטה על ביתי הישן וכחיידק טורף פשטה בכל איבריו, חבריו, מנהליו, הודעותיו הקודמות וכו וכו ...שהגעתי לכאן היו כאן בערך 20 אנשים, אך לאט לאט התחלתי לראות שמות מוכרים מהשכונה הישנה בה התגוררתי וחשתי שוב בבית !!! נשענתי אחורה, לגמתי מהוודקה-מרטיני (Stirred not Shaken ומחומרים משובחים בלבד !) וחשתי שהנה אויבי פורום הפאלם לא יכלו לי ולו והגעתי אל המנוחה והנחלה.נהנתי לקרוא את הודעותיך המתוחכמות מנשה(בעברית יפה ומסרים עמוקים בין השורות) את הגיגיו של אמנון ואיחולי הבריאות שלו, את ההודעות של מנהל הפורום שראה לנגד עיניו את ממלכתו מתפתחת וגודלת ואת כווווולם ...אפילו נהנתי מהטפות המוסר והעיצות שקיבלתי ישירות לאימייל - והמבין יבין!אבל מה, יש כמה ´חברים´ שאיני יודע כיצד להגדיר זאת ... אנטיפתים, צרי מוחין, חסרי חוש חברתי או סתם עיניהם צרה באילו המנהלים כאן חיי קהילה תוססת, חיים של חברותא אמיתית ולא רק : ``אה, קראתי כתבה על ...`` ``כן ?! ואני קראתי על ...````איך אתה מפעיל את ...````ואיך ה ... שווה ?``אם זה מה שאתם רוצים ?! אז קנו ספר הסברים, שם אין מסביב, שם אין שיחות חולין, שם אין אנשים חיים ...כאן יש פורום, קהילה, אנשים חיים ונושמים שיש להם חברות, נשים וילדים, הם מתנדבים במד``א (כמו רבים מחברי הפורום) או במשא``ז (כמוני), הם עובדים, לומדים, הולכים לסרטים ואתם יודעים מה ? בעיקר חיים ...כן ותתפלאו יש חיים מעבר לאותה קומבינציה של מתכת ופלסטיק שמקשרת את עצמה לעולם דרך 160 על 160 פיקסלים ואם אני חבר בקהילה זו אז אני רוצה להיות חבר בקהילה, להכיר את האנשים, לברך אותם למזל טוב ליום הולדתם, לשמוח בשמחתם ולהשתתף בצערם ...אל תשוו את הקהילה הזו לקהילה בחו``ל ... כאן יש 200 חברים ואנו כל הזמן גדלים, שם יש משתתפים מכל העולם ושם באמת אין מקום להודעות חולין ... אבל כאן בקהילה שיצרנו לעצמנו יש ויש מקום וזה אפילו די מהנה ...בכל אופן היה מהנה עד שהגיעו הביריונים וגירשו אותי מביתי ...``
x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'איך מסנכרנים את הפאלם עם outlook 2003'
איך מסנכרנים את הפאלם עם outlook 2003
03/08/2009 | 12:39
16
12
יש לי פאלם M-515 ועד לא מזמן הוא היה מסתנכרן עם הoutlook עד שהייתה לי בעיה ולא התבצעה העברת המידע מהפאלם למחשב ומהמחשב לפאלם.
הסרתי והתקנתי את התוכנה מחדש.
ואני לא זוכר איך עשיתי את זה בפעם הראשונה.
איך מקשרים את הפאלם לאוטלוק.
ואיך שומרים על כל המידע שיש עכשיו בפאלם ובאוטלוק.
יש לי  outlook 2003 .

תודה מראש
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'בדיסק של חברת פאלם שצורף למכשיר'
בדיסק של חברת פאלם שצורף למכשיר
04/08/2009 | 21:38
15
8
היתה גם תוכנת POCKET של חברת CHAPURA.
עליך להתקין אותה
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'זה לגבי האופציה החינמית'
זה לגבי האופציה החינמית
04/08/2009 | 21:52
2
ישנן אופציות נספות בתשלום
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'Pocket=PocketMirror'
Pocket=PocketMirror
04/08/2009 | 21:55
13
9
לצפיה ב-'אופס... היה לי רושם שפיספסתי משהו...'
אופס... היה לי רושם שפיספסתי משהו...
04/08/2009 | 22:06
12
6
לצפיה ב-'מה ההבדל '
מה ההבדל
04/08/2009 | 23:31
11
4
בין האפשרות החינמית
לאפשרות בתשלום ...

מה מרוויחים בזה שקונים תוכנה מסוג זה.
איזה עוד אפשרויות אפשר לקבל מהתוכנות הללו...

האם להתקין את התוכנה זה מספיק - לא צריך להגדיר משהו באאוטלוק ?

אחזור על הבעיה - היתה לי בעיה עם התקשורת של הפאלם והמחשב (לא הצלחתי לסנכרן). הבנתי שצריך להתקין את המערכת של הסנכרון מחדש - הורדתי את הגרסה החדשה מהאתר של PALM בעל מראה נאה יותר - יותר פאנסי
ואז
היתה תקשורת בין המחשב ל-פאלם
אך המידע שהיה בפאלם רובו עבר למחשב (לתוכנה של פאלם) חוץ מהיומן והמשימות (כך נראה לי)
ועוד התוכנה של פאלם ריעננה לי את הנתונים שהיו לי בפאלם לפני העברתי להשתמש באאוטלוק -
אבל מספרי הטלפון החדשים שהכנסתי לא נמצאים עכשיו על הפאלם.
אלה רק באאוטלוק.

איך חוזרים להשתמש באאוטלוק ועם המספרים החדשים והישנים (כל הנתונים)
לילה טוב
עדי
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'יש לך את הדיסקים המקוריים של היצרן ש...'
יש לך את הדיסקים המקוריים של היצרן ש...
04/08/2009 | 23:43
10
3
סופקו עם המכשיר?
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'כן - יש לי '
כן - יש לי
05/08/2009 | 00:48
9
7
לצפיה ב-'מתוך תקליטור ההתקנה'
מתוך תקליטור ההתקנה
08/08/2009 | 01:07
8
7
בחר במסלול הבא: E:\English\palmsfw\disk1\Pocket Mirror (כאשר \:E = לכונן התקליטורים) והפעל את קובץ Setup.exe. כך תתקין את PocketMirror. רוב הסיכויים שיהיה עליך לשדרג (בתשלום) את התוכנה מתוך האתר של Chapura לצורך תאימות ל-Outlook 2007.
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'ולאחר שהתקנתי ...'
ולאחר שהתקנתי ...
<< ההודעה הנוכחית
09/08/2009 | 11:14
3
ואני רוצה שהמידע האאוטלוק לא ילך לאיבוד - מכיוון שמאז שלא היה תקשורת היו שינויים בגם בפאלם וגם באאוטלוק.
איך אפשר להעביר לבצע סינכרון בין השנים בפעם הראשונה - בלי לאבד מידע.

בפעם הקודמת - כל מה שהיה לי בפאלם נימחק .
(נשאר בתוכנה של הפאלם ומה שהיה באאוטלוק עבר לפאלם)

יש מצב להעביר נתונים אחד לשני (התוכנה של הפאלם לאאוטלוק והפוך)?

שבוע טוב לקוראים
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'התקנתי את התוכנית ומסתבר '
התקנתי את התוכנית ומסתבר
09/08/2009 | 15:19
6
4
כי היא היתה כבר מותקנת - הרי ביצעתי לפני כן סינכרון בין הפאלם והאאוטלוק.

אך עכשיו שוב כאשר רציתי לבצע סינכרון - הפאלם לא מסתנכרן עם האאוטלוק
ואחרי שהתקנתי את התוכנה בשנית - כם לא עם התוכנה של הפאלם !!!

מה עושים ???

עוד שבוע מגיע ולא מתאים להיות גם השבוע לא מסונכרן !
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'בדוק את ה-LOG'
בדוק את ה-LOG
09/08/2009 | 22:24
5
4
של הסנכרון מה רשום בו?
האם שם המשתמש זהה לזה שהיה קודם ב-Palm?
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
10/08/2009 | 14:53
4
10
לצפיה ב-'ותוצאות הבדיקה????'
ותוצאות הבדיקה????
10/08/2009 | 23:18
3
11
לצפיה ב-'והתוצאות הם ש...'
והתוצאות הם ש...
11/08/2009 | 19:18
2
3
לא יודע מה עשיתי

אבל

מה שקרה זה ש...

הסרתי את שוב את התוכנה והתקנתי ו...
חיכיתי
ניסיתי לסנכרן
ו...
זה הצליח
ולכן תודה רבה

אחר כך ...
הורדתי את התוכנה של הורדת המסמכים אל הפאלם
Documents to Go
והתחלתי להוריד מסמכים אל הפאלם
אך ....
היו כמובן מספר בעיות
המסמכים שהורדתי בWORD נפתחו אבל העיברית ???????
ומצגות הוא לא הסכים לקחת מכלל מהמחשב - מפאת הגירסה הישנה של התוכנה (4.003) או משהוא כזה
בכל מקרה בשביל לעדכן את הגירסה - הם ביקשו 30 דולר

ואמרתי ....
מי שרוצה וצריך ומשתמש
אז שווה

אבל בשבילי
חייתי עד עכשיו בלי

ובנתיים זה לא ממש נחוץ
יכול לעזור - אבל לא נחוץ

והעיקר - יש פאלם עם טלפונים ועדכון תאריכים מתאים
אז אלו התוצאות

ועוד

שבת שלום
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'לגבי Documents To Go'
לגבי Documents To Go
12/08/2009 | 07:49
1
4
לפחות בעניין העברית ב- Word: מתוך אחד המסמכים לחץ: Menu > File > Preferences ובחלון שנפתח הורד את הסימון מתיבת Enable Font Viewing. זה אמור לעזור
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'הרבה שנות אור אחרי ...'
הרבה שנות אור אחרי ...
12/08/2009 | 18:20
2
שנברא המכשיר שלי

המציאו את מה שאמרת ...

ועכשיו ברצינות
אין לי את הדברים הללו בפאלם

יש לי רק Options   Edit
גם ב  word שלא הצלחתי לעשות זאת

וב  Options --> Preferences  נכנסים
ויש שם
Include WordToGo in Global Find
Which Save mode ///

ולא כמצופה ...
פאלם וחברים >>

הודעות אחרונות

12:32 | 01.08.12 אורחים בפורום
15:15 | 13.08.09 e-magine
17:56 | 10.08.09 ytoledano
21:46 | 09.08.09 Orange16
09:04 | 09.08.09 guyjoules
16:40 | 01.08.09 ליאוריק33
11:06 | 31.07.09 nechoshtan
22:39 | 28.07.09 DadleFish
01:13 | 28.07.09 yaniv79

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ