לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1468414,684 עוקבים אודות עסקים

פורום פאלם וחברים

פאלם וחברים אינו כמו כל פורום אחר שפגשתם. אמנם אותם 160X160 פיקסלים הם הנושא העיקרי לשיחות הנפש שאנו מקיימים ביום יום, הדבר שמאחד את כולנו הוא שאנו קודם כל חברים, ואחרכך פאלמיסטים. אז כנסו גם אתם, שאלו שאלה, ואם יתן הגורל, גם אתם תבינו מה אומרת עוגת הגבינה של אמנון, הקבבים בבאר-שבע אצל אדם, המתבגרים של איילת והפלאפלים של TheColonel. שלום לכל חברי קהילת הפאלם הישראלית,שמצאו את ביתם בפורום הפאלם בתפוז, הודעה זו נכתבה על ידי חבר בקהילה, The Colonel, ולדעתי היא מתאימה בהחלט להיות הודעת מנהל הפורום, אף שלא כתבתי אותה.``בימים האחרונים השתלטה עלי תחושה עזה של חוסר שייכות...היה פעם פורום פאלם שאהבתי ואז באו כל מיני וואליסטים וסגרו לי אותו, מיד עברתי לפורום פאלם של תפוז ולא התפתתי אף לא להציץ בתועבה שהשתלטה על ביתי הישן וכחיידק טורף פשטה בכל איבריו, חבריו, מנהליו, הודעותיו הקודמות וכו וכו ...שהגעתי לכאן היו כאן בערך 20 אנשים, אך לאט לאט התחלתי לראות שמות מוכרים מהשכונה הישנה בה התגוררתי וחשתי שוב בבית !!! נשענתי אחורה, לגמתי מהוודקה-מרטיני (Stirred not Shaken ומחומרים משובחים בלבד !) וחשתי שהנה אויבי פורום הפאלם לא יכלו לי ולו והגעתי אל המנוחה והנחלה.נהנתי לקרוא את הודעותיך המתוחכמות מנשה(בעברית יפה ומסרים עמוקים בין השורות) את הגיגיו של אמנון ואיחולי הבריאות שלו, את ההודעות של מנהל הפורום שראה לנגד עיניו את ממלכתו מתפתחת וגודלת ואת כווווולם ...אפילו נהנתי מהטפות המוסר והעיצות שקיבלתי ישירות לאימייל - והמבין יבין!אבל מה, יש כמה ´חברים´ שאיני יודע כיצד להגדיר זאת ... אנטיפתים, צרי מוחין, חסרי חוש חברתי או סתם עיניהם צרה באילו המנהלים כאן חיי קהילה תוססת, חיים של חברותא אמיתית ולא רק : ``אה, קראתי כתבה על ...`` ``כן ?! ואני קראתי על ...````איך אתה מפעיל את ...````ואיך ה ... שווה ?``אם זה מה שאתם רוצים ?! אז קנו ספר הסברים, שם אין מסביב, שם אין שיחות חולין, שם אין אנשים חיים ...כאן יש פורום, קהילה, אנשים חיים ונושמים שיש להם חברות, נשים וילדים, הם מתנדבים במד``א (כמו רבים מחברי הפורום) או במשא``ז (כמוני), הם עובדים, לומדים, הולכים לסרטים ואתם יודעים מה ? בעיקר חיים ...כן ותתפלאו יש חיים מעבר לאותה קומבינציה של מתכת ופלסטיק שמקשרת את עצמה לעולם דרך 160 על 160 פיקסלים ואם אני חבר בקהילה זו אז אני רוצה להיות חבר בקהילה, להכיר את האנשים, לברך אותם למזל טוב ליום הולדתם, לשמוח בשמחתם ולהשתתף בצערם ...אל תשוו את הקהילה הזו לקהילה בחו``ל ... כאן יש 200 חברים ואנו כל הזמן גדלים, שם יש משתתפים מכל העולם ושם באמת אין מקום להודעות חולין ... אבל כאן בקהילה שיצרנו לעצמנו יש ויש מקום וזה אפילו די מהנה ...בכל אופן היה מהנה עד שהגיעו הביריונים וגירשו אותי מביתי ...``

אודות הפורום פאלם וחברים

פאלם וחברים אינו כמו כל פורום אחר שפגשתם. אמנם אותם 160X160 פיקסלים הם הנושא העיקרי לשיחות הנפש שאנו מקיימים ביום יום, הדבר שמאחד את כולנו הוא שאנו קודם כל חברים, ואחרכך פאלמיסטים. אז כנסו גם אתם, שאלו שאלה, ואם יתן הגורל, גם אתם תבינו מה אומרת עוגת הגבינה של אמנון, הקבבים בבאר-שבע אצל אדם, המתבגרים של איילת והפלאפלים של TheColonel. שלום לכל חברי קהילת הפאלם הישראלית,שמצאו את ביתם בפורום הפאלם בתפוז, הודעה זו נכתבה על ידי חבר בקהילה, The Colonel, ולדעתי היא מתאימה בהחלט להיות הודעת מנהל הפורום, אף שלא כתבתי אותה.``בימים האחרונים השתלטה עלי תחושה עזה של חוסר שייכות...היה פעם פורום פאלם שאהבתי ואז באו כל מיני וואליסטים וסגרו לי אותו, מיד עברתי לפורום פאלם של תפוז ולא התפתתי אף לא להציץ בתועבה שהשתלטה על ביתי הישן וכחיידק טורף פשטה בכל איבריו, חבריו, מנהליו, הודעותיו הקודמות וכו וכו ...שהגעתי לכאן היו כאן בערך 20 אנשים, אך לאט לאט התחלתי לראות שמות מוכרים מהשכונה הישנה בה התגוררתי וחשתי שוב בבית !!! נשענתי אחורה, לגמתי מהוודקה-מרטיני (Stirred not Shaken ומחומרים משובחים בלבד !) וחשתי שהנה אויבי פורום הפאלם לא יכלו לי ולו והגעתי אל המנוחה והנחלה.נהנתי לקרוא את הודעותיך המתוחכמות מנשה(בעברית יפה ומסרים עמוקים בין השורות) את הגיגיו של אמנון ואיחולי הבריאות שלו, את ההודעות של מנהל הפורום שראה לנגד עיניו את ממלכתו מתפתחת וגודלת ואת כווווולם ...אפילו נהנתי מהטפות המוסר והעיצות שקיבלתי ישירות לאימייל - והמבין יבין!אבל מה, יש כמה ´חברים´ שאיני יודע כיצד להגדיר זאת ... אנטיפתים, צרי מוחין, חסרי חוש חברתי או סתם עיניהם צרה באילו המנהלים כאן חיי קהילה תוססת, חיים של חברותא אמיתית ולא רק : ``אה, קראתי כתבה על ...`` ``כן ?! ואני קראתי על ...````איך אתה מפעיל את ...````ואיך ה ... שווה ?``אם זה מה שאתם רוצים ?! אז קנו ספר הסברים, שם אין מסביב, שם אין שיחות חולין, שם אין אנשים חיים ...כאן יש פורום, קהילה, אנשים חיים ונושמים שיש להם חברות, נשים וילדים, הם מתנדבים במד``א (כמו רבים מחברי הפורום) או במשא``ז (כמוני), הם עובדים, לומדים, הולכים לסרטים ואתם יודעים מה ? בעיקר חיים ...כן ותתפלאו יש חיים מעבר לאותה קומבינציה של מתכת ופלסטיק שמקשרת את עצמה לעולם דרך 160 על 160 פיקסלים ואם אני חבר בקהילה זו אז אני רוצה להיות חבר בקהילה, להכיר את האנשים, לברך אותם למזל טוב ליום הולדתם, לשמוח בשמחתם ולהשתתף בצערם ...אל תשוו את הקהילה הזו לקהילה בחו``ל ... כאן יש 200 חברים ואנו כל הזמן גדלים, שם יש משתתפים מכל העולם ושם באמת אין מקום להודעות חולין ... אבל כאן בקהילה שיצרנו לעצמנו יש ויש מקום וזה אפילו די מהנה ...בכל אופן היה מהנה עד שהגיעו הביריונים וגירשו אותי מביתי ...``
x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'more web os pics'
more web os pics
28/07/2009 | 01:13
29
26
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 01:14
18
10
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 01:14
17
13
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 01:17
16
10
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 01:19
15
13
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 01:21
14
11
לצפיה ב-'יניב איך העברית? האם נוח להשתמש בלוח היומי'
יניב איך העברית? האם נוח להשתמש בלוח היומי
29/07/2009 | 00:28
13
3
המקורי ?
מה כמות המיילים בג'יביריש ?
ספר קצת פרטים ..... למעט המורעלים שנשארו...
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'הי, אני לא יכול להרחיב יותר מידי על העברית'
הי, אני לא יכול להרחיב יותר מידי על העברית
29/07/2009 | 00:50
12
10
אבל עושה רושם שהכל עובד חלק...אין בכלל מיילים בגיבריש. זה פשוט מדהים איזו קפיצת מדרגה זו לפאלם וגם מול המתחרים שלהם. כמות היישומים הלא רשמיים גודלת כל יום ( למרות שיש לא מעט שטויות שם ) וההאקרים חופרים באופן חופשי במכשיר ומפרסמים שיטות מגוונות לקסטומיזציה של המכשיר. זאת כמובן עד שפאלם תאפשר חלק מהשיטות האלו בעדכונים הבאים. מאז העדכון שיצא בסופ"ש האחרון המכשיר עובד מהר יותר ונוספו לא מעט פיצ'רים חדשים. חווית הגלישה במכשיר פשוט מדהימה והאינטגרציה בין היישומים פשוט פנטסטית. אני מוצא את עצמי כל יום לפני השינה לוקח את המכשיר ליד לגלוש קצת ופתאום בלי לשים לב השעה 5:00 בבוקר שבוע הבא מתחילים עבודה חדשה אז נצטרך להגמל מההרגל הזה....
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'בהצלחה במקום החדש. '
בהצלחה במקום החדש.
29/07/2009 | 02:20
1
8
כשתוכל ספר .
תמשיך לעדכן אותנו.
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'תודה רבה על ההתעניינות, אני עכשיו עובד ב...'
תודה רבה על ההתעניינות, אני עכשיו עובד ב...
04/08/2009 | 18:52
10
"באג"
פרטים נוספים כאן
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'שלום יניב, האם תוכל לומר כמה מילים על ניהול ה'
שלום יניב, האם תוכל לומר כמה מילים על ניהול ה
29/07/2009 | 10:11
7
10
ה - PIM - במכשיר כולל סינכרון הנתונים (לאן הוא מתבצע וכיצד - למחשב השולחני, לענן, למקום אחר?).
ספר על פיצ'רים שבמיוחד מצאו חן בעיניך הקשורים לעבודה עם המכשיר ולא למשחקים.

בנוסף, ואולי חשוב מהכל, שמחתי לשמוע שאתה מתחיל בעבודה חדשה. בהצלחה! אין לי ספק שהמעסיקים הקודמים עוד יצטערו על עזיבתך.
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-''
29/07/2009 | 10:47
6
6
ניהול ה-PIM עובד יפה, השילוב של מס' לוחות שנה נחמד מאוד ( Google, Exchange, Facebbok ) אבל חסרות קצת האפשרויות המתקדמות שהיו ב-Palm OS. אפשר להגיד שמה שיש כרגע זה נהדר, זה עובד וזה No Nonsense. הסינכרון מתבצע או לשרת Exchange למי שיש, או לענן ( Google ), או למחשב השולחני באמצעות Wi-fI עם תוכנת PocketMirror עבור ה-Pre - כרגע היא חינמית ועובדת יפה מאוד. ככל שהזמן עובר אני מגלה שהאמולטור ל-Palm OS לא כל כך שמיש ולא בגלל שתוכנות לא מצליחות לרוץ עליו ( גם כאלו לא חסר ) אלא בגלל שהמכשיר לא נועד לעבודה עם סטיילוס אז עד שאתה מוצא משחק שאהבת ושמצליח לרוץ קשה עד בלתי אפשרי לתפעל אותו על ה-Pre. אני קצת מצטער שרכשתי את התוכנה הזו כי בינתיים היא לא ממש משתמשת אותי.
לגבי מקום העבודה החדש, תודה רבה. אעדכן בהמשך עם עוד פרטים...
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'ניתן לסנכרן רק דרך WI FI למחשב השולחני?'
ניתן לסנכרן רק דרך WI FI למחשב השולחני?
29/07/2009 | 22:40
5
5
מה עם אלו שאין להם ראוטר אלחוטי מסיבות שונות?
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'אין כרגע דרך אחרת לסינכרון מקומי'
אין כרגע דרך אחרת לסינכרון מקומי
29/07/2009 | 23:00
4
7
ולמי אין היום ראוטר או נייד עם Wi-Fi? זה מספיק נפוץ לדעתי כך שניתן להסתמך על זה. מי שקונה מכשיר כזה לדעתי בטוח יש Wi-Fi בבית, במשרד ובנייד ואם לא אז הגיע הזמן...
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'יש כאלו (ואנהי מכירה חייזרים כאלו באופן אישי'
יש כאלו (ואנהי מכירה חייזרים כאלו באופן אישי
31/07/2009 | 13:03
3
6

שאינם מעוניינים מסיבות אבטחה
או "סתם" שמרנות בראוטר אלחוטי.
לא בטוחה אם יקנו או לא פאלם

בנוסף, במשרד לפעמים אין גישה חופשית לראוטר.
כמו כן מה עם מי שמסתובב לו עם נייד ומעוניין בסנכרון ישירות אליו?
(כן אני יודעת שיש דרכים לעקוף זאת...)
יש בכך בהחלט משום טעם לפגם.
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'גם האייפון דורש ראוטר צמוד'
גם האייפון דורש ראוטר צמוד
04/08/2009 | 21:48
2
3
ויש לציין שזו מגמה מעצבנת - חוסר מתן האפשרות לסנכרון עם כבל.
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'סנכרון ב-Wi-Fi הרבה הרבה יותר נוח'
סנכרון ב-Wi-Fi הרבה הרבה יותר נוח
04/08/2009 | 21:55
1
5
לוקח שניות ולא צריך להתעסק עם כבלים, תושבות, קונקטורים שנשברים וכו'. אני חושב שזה מהלך נכון שכולם מרווחים ממנו.
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'אין שום ויכוח על כך.'
אין שום ויכוח על כך.
04/08/2009 | 22:32
7
מה שמפריע זה שאין אלטרנטיבה
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
29/07/2009 | 22:39
1
13
לצפיה ב-'תודה רבה...'
תודה רבה...
29/07/2009 | 23:00
9
לצפיה ב-'מתיי המכשיר ישתחרר לציבור???'
מתיי המכשיר ישתחרר לציבור???
03/08/2009 | 00:55
9
6
יאללה, תביא כבר מכשיר!!
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'עוד שאלה - איך הזיווד של המכשיר?'
עוד שאלה - איך הזיווד של המכשיר?
03/08/2009 | 00:58
6
8
אני עוד כרגע עם הפאלם פרו ומאוד מבסוט ממנו אך הזיווד שלו לא משהו, המכשיר הוא פלסטי וחלשלוש וכבר יש לי שברים בפלסטיקה.

איך ה PRE מבחינה זו?

פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'למרות שלפרו יש סדקים פה ושם לדעתי הוא אחד...'
למרות שלפרו יש סדקים פה ושם לדעתי הוא אחד...
03/08/2009 | 19:09
5
5
מהמכשירים הכי עמידים שראיתי. מעולם לא יצא לי להתעלל כל כך במכשיר ( אולי זה בא מהתת מודע בגלל מערכת ההפעלה הנוראית הזו ) והוא עדיין עובד כראוי. הוא נפל, התרסק, נשבר ומה לא ועוד על משטחים קשים בעוצמה - ובאופן מפתיע מאוד,  למרות שפלסטיקה חבוטה כהוגן, המכשיר עצמו מתפקד ללא דופי.
המסך של הפרי רגיש מאוד, הוא נפל לי מגובה נמוך מאוד לרצפה ויש ממש שקעים במסך מלכלוך שהיה על הרצפה ולא מהנפילה בוודאות כי הוא לא קיבל מכה במסך - מאוד מאוד מרגיז!!! מי שרוכש את המכשיר חייב לשים מגן מסך מהרגע הראשון לדעתי. וכל זה קרה כמה ימים אחרי שהזמנתי באינטרנט מגן מסך ונרתיק
לגבי הפלסטיקה שלו, היא ממש לא רגישה כמו של הפרו אבל במבחן המעיכה ( לחץ של כל כף היד על המכשיר ) מייצר רעשים ומכסה הסוללה שלו לא היה מקבל אצלי פרסים ושבחים. מערכת ההפעלה בשלב זה באבולוציה שלה כן מקבלת פרסים ושבחים לדעתי.
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'מערכת ה - WM אכן נוראית'
מערכת ה - WM אכן נוראית
<< ההודעה הנוכחית
04/08/2009 | 12:50
5
ועדיין הפאלם PRO מכשיר שימושי ואינני מכיר מכשיר עדיף עליו שכולל מקלדת מלאה בצורה מאונכת. הוא אכן עובד מעולה למרות חבטות אך הוא פחות עמיד מנוקיה E-71 למשל.

פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'ממה שקראתי המכשיר נוטה להתפרק (פיסית)'
ממה שקראתי המכשיר נוטה להתפרק (פיסית)
04/08/2009 | 21:39
3
8
לצפיה ב-'יש לך מה להגיד להגנתו או להגנתך? '
יש לך מה להגיד להגנתו או להגנתך?
04/08/2009 | 21:49
2
15
לצפיה ב-'שלדעתי הוא יכול להיות בנוי טוב יותר, אולי...'
שלדעתי הוא יכול להיות בנוי טוב יותר, אולי...
04/08/2009 | 21:53
1
9
דווקא הבעיה שלו זה החומרים שנבחרו. אני הייתי הולך על משהו מתכתי יותר ולא פלסטיק יחסית פשוט.
אבל יש כל כך הרבה יתרונות משמעותיים במכשיר הזה שזה מתגמד - זה להגנתו.
להגנתי אני יכול לומר שלא מוכרים אותו ברשת "באג"
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'זוכית '
זוכית
04/08/2009 | 22:34
8
אם מערכת ההפעלה טובה אזזה כבר נשמע טוב -  יש לקוות שיצאו מכשירים נוספים מעט עמידים יותר.
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'אין לי מושג מתי יושק ב-GSM אם לזה אתה מתכוון'
אין לי מושג מתי יושק ב-GSM אם לזה אתה מתכוון
03/08/2009 | 19:00
1
7
לדעתי השאיפה היא להשיק אותו בישראל עוד השנה. מקווה שהאייפון לא יקלקל / יעכב את ההשקה הזו.
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר אישי'
שלחתי לך מסר אישי
04/08/2009 | 10:52
9

הודעות אחרונות

12:32 | 01.08.12 אורחים בפורום
15:15 | 13.08.09 e-magine
17:56 | 10.08.09 ytoledano
21:46 | 09.08.09 Orange16
09:04 | 09.08.09 guyjoules
16:40 | 01.08.09 ליאוריק33
11:06 | 31.07.09 nechoshtan
22:39 | 28.07.09 DadleFish
01:13 | 28.07.09 yaniv79

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ