more web os pics

kobi10

New member
יניב איך העברית? האם נוח להשתמש בלוח היומי

המקורי ? מה כמות המיילים בג'יביריש ? ספר קצת פרטים ..... למעט המורעלים שנשארו...

yaniv79

New member
הי, אני לא יכול להרחיב יותר מידי על העברית

אבל עושה רושם שהכל עובד חלק...אין בכלל מיילים בגיבריש. זה פשוט מדהים איזו קפיצת מדרגה זו לפאלם וגם מול המתחרים שלהם. כמות היישומים הלא רשמיים גודלת כל יום ( למרות שיש לא מעט שטויות שם ) וההאקרים חופרים באופן חופשי במכשיר ומפרסמים שיטות מגוונות לקסטומיזציה של המכשיר. זאת כמובן עד שפאלם תאפשר חלק מהשיטות האלו בעדכונים הבאים. מאז העדכון שיצא בסופ"ש האחרון המכשיר עובד מהר יותר ונוספו לא מעט פיצ'רים חדשים. חווית הגלישה במכשיר פשוט מדהימה והאינטגרציה בין היישומים פשוט פנטסטית. אני מוצא את עצמי כל יום לפני השינה לוקח את המכשיר ליד לגלוש קצת ופתאום בלי לשים לב השעה 5:00 בבוקר
שבוע הבא מתחילים עבודה חדשה אז נצטרך להגמל מההרגל הזה....

kobi10

New member
בהצלחה במקום החדש.

כשתוכל ספר . תמשיך לעדכן אותנו.

yaniv79

New member
תודה רבה על ההתעניינות, אני עכשיו עובד ב...

"באג" פרטים נוספים כאן

שלום יניב, האם תוכל לומר כמה מילים על ניהול ה

ה - PIM - במכשיר כולל סינכרון הנתונים (לאן הוא מתבצע וכיצד - למחשב השולחני, לענן, למקום אחר?). ספר על פיצ'רים שבמיוחד מצאו חן בעיניך הקשורים לעבודה עם המכשיר ולא למשחקים. בנוסף, ואולי חשוב מהכל, שמחתי לשמוע שאתה מתחיל בעבודה חדשה. בהצלחה! אין לי ספק שהמעסיקים הקודמים עוד יצטערו על עזיבתך.

yaniv79

New member
../images/Emo26.gif

ניהול ה-PIM עובד יפה, השילוב של מס' לוחות שנה נחמד מאוד ( Google, Exchange, Facebbok ) אבל חסרות קצת האפשרויות המתקדמות שהיו ב-Palm OS. אפשר להגיד שמה שיש כרגע זה נהדר, זה עובד וזה No Nonsense. הסינכרון מתבצע או לשרת Exchange למי שיש, או לענן ( Google ), או למחשב השולחני באמצעות Wi-fI עם תוכנת PocketMirror עבור ה-Pre - כרגע היא חינמית ועובדת יפה מאוד. ככל שהזמן עובר אני מגלה שהאמולטור ל-Palm OS לא כל כך שמיש ולא בגלל שתוכנות לא מצליחות לרוץ עליו ( גם כאלו לא חסר ) אלא בגלל שהמכשיר לא נועד לעבודה עם סטיילוס אז עד שאתה מוצא משחק שאהבת ושמצליח לרוץ קשה עד בלתי אפשרי לתפעל אותו על ה-Pre. אני קצת מצטער שרכשתי את התוכנה הזו כי בינתיים היא לא ממש משתמשת אותי. לגבי מקום העבודה החדש, תודה רבה. אעדכן בהמשך עם עוד פרטים...

AYELET1

New member
ניתן לסנכרן רק דרך WI FI למחשב השולחני?

מה עם אלו שאין להם ראוטר אלחוטי מסיבות שונות?

yaniv79

New member
אין כרגע דרך אחרת לסינכרון מקומי

ולמי אין היום ראוטר או נייד עם Wi-Fi? זה מספיק נפוץ לדעתי כך שניתן להסתמך על זה. מי שקונה מכשיר כזה לדעתי בטוח יש Wi-Fi בבית, במשרד ובנייד ואם לא אז הגיע הזמן...

AYELET1

New member
יש כאלו (ואנהי מכירה חייזרים כאלו באופן אישי

שאינם מעוניינים מסיבות אבטחה או "סתם" שמרנות בראוטר אלחוטי. לא בטוחה אם יקנו או לא פאלם בנוסף, במשרד לפעמים אין גישה חופשית לראוטר. כמו כן מה עם מי שמסתובב לו עם נייד ומעוניין בסנכרון ישירות אליו? (כן אני יודעת שיש דרכים לעקוף זאת...) יש בכך בהחלט משום טעם לפגם.

AYELET1

New member
גם האייפון דורש ראוטר צמוד

ויש לציין שזו מגמה מעצבנת - חוסר מתן האפשרות לסנכרון עם כבל.

yaniv79

New member
סנכרון ב-Wi-Fi הרבה הרבה יותר נוח

לוקח שניות ולא צריך להתעסק עם כבלים, תושבות, קונקטורים שנשברים וכו'. אני חושב שזה מהלך נכון שכולם מרווחים ממנו.

AYELET1

New member
אין שום ויכוח על כך.

מה שמפריע זה שאין אלטרנטיבה

למעלה