קיבלתי לפני יומיים את ה-Palm Pre

שלום יניב. מה שלומך? סתם רציתי לוודא שהכל

בסדר איתך. אבל, אם כבר אנחנו מדברים.............. זרוק עוד כמה עצמות לאנשים המסתובבים רעבים ומושפלים מזה שנה וחצי בציפיה דרוכה למכשיר שיזקוף את גבנו השחוח!!!!!! ככה להופיע לזרוק פצצה ולהיעלם? אין לך לב?! אין לך מצפון?! אין בלבך רחמים לאנשים שבעבר חילו את פניך?! סתאאאאאאםםםםםם......... ובכל זאת מסקרן כבר לחוש את המכשיר לא רק בעיניים אלא גם ללוש אותו בידיים, להתעלל בו, להעמיס עליו כמה אפליקציות במקביל, לבדוק מהירויות תגובה ורגישות למגע האצבעות, ובקיצור ולראות מה הוא שווה באמת. אז ברגע שתתאושש מהויברציות הלא רצוניות שאחזו בגופך בעת שנגעת במכשיר, ספר לחברה של מי יותר גדול, יותר יפה, יותר מהר, יותררררררררררררררררררררררר

אגב, להחזיק מעמד יומיים לפני שרצת לספר לחבר'ה

מראה על שליטה עצמית לא אנושית. אני במקומך לא הייתי מחזיק מעמד יותר משתי שניות.....

yaniv79

New member
מה נראה לך? יומיים לא ישנתי, לא אכלתי, לא...

עניתי לטלפונים. אחרי שנרגעתי קצת והשלמתי שעות שינה רשמתי את ההודעה פה בפורום (-:

yaniv79

New member
עובד יפה מאוד, מאוד מרשים אבל...

רואים ומרגישים שהכל מאוד בוסרי. אין הרבה אפשרויות מתקדמות להתאמה אישית של הגדרות המכשיר ויש מחסור גדול ביישומי צד שלישי ו/או דרך להתקנה קלה של יישומים שאינם נמכרים רשמית דרך ה-App Store של פאלם. קצב העדכונים עד כה מרגיע מאוד ואני בטוח שעוד כמה חודשים המכשיר יהיה קצת יותר בשל. בטח כאשר יושק בארץ בתצורת GSM.

qwerty62

New member
בדקתה את PRE CLASSIC ../images/Emo35.gif

על המכשיר? שווה משהו? נראה מגניב בהדגמות ברשת...

kobi10

New member
יניב תתחיל לכתוב לנו - כדי לחכות ???

לוחצים אותי חברים לעבור לIPHONE מה דעתך לאחר שנפגשת עם ה''מלך'' ??

yaniv79

New member
אני לא מכיר לעומק את האייפון בכדי לעשות...

השוואה. אבל יש הרבה מאוד דברים שאני אוהב במכשיר והרבה מאוד דברים שמפריעים לי. אני כרגע מייחס אותם לכך שהמערכת ממש ממש חדשה והשינויים ייכנסו בהמשך אבל האמת שכן, אני מאוד מתפלא שבכל הסקירות ברשת לא התייחסו להרבה דברים שמפריעים בשימוש השוטף.

יניב, האם תוכל להרחיב בנושא: דברים שהפריעו לך

בשימוש השוטף. שאלה נוספת - האם ניתן לסנכרן PIM למחשב האישי? אם לא - לאיזה כיוון עובד הסינכרון - לכיוון הרשת או לכיוון אחר?

yaniv79

New member
כן, התוכנה יפה ועובדת לא רע בכלל אבל לא...

התעמקתי בה יותר מידי. אם יש לך שאלות או יש לך תוכנה שאתה רוצה שאבדוק אז בכיף.

גרררר... יא מעצבן אחד ../images/Emo13.gif

גם אני רוצהההההה. יאללה תביא כבר מכשיר ב GSM!! תגיד, אז אתה באקסל טלקום או לא?

yaniv79

New member
אני לא באקסל,עדיין מותר לקנות מכשירי פאלם../images/Emo13.gif

ben

New member
אני בארהב עכשיו ויש לי כמה שאלות

כמה הוא עולה הלי להתחייב לספרינט? אפשר להתחייב ואז לבטל להם את האשראי או משהו ? וכמובן האם אפשר למצוא אותו עם SIM ? או שרק CDMA? כי אז זה רק פלפון וגם זה לא בקרוב תודה

yaniv79

New member
לי הוא עלה 400$ ב-eBay כאשר בן משפחה הביא לי

אותו מארה"ב אז לא שילמתי משלוח, מכס, וכו'. המכשיר זמין כרגע רק בתצורת CDMA, לא תוכל לחבר אותו לפלאפון בתצורה הזו. רק ב-GSM כשייצא. אם תרכוש אותו כרגע בארה"ב קח בחשבון שאתה קונה PDA ולא smartphone.

למעלה