Palm Pre Review

יניב, משום מה יש לי הרגשה שהר הבית והמכשיר

כבר בידיך.... האם אני צודק או שמא אני חושד בכשרים?! איזה קיץ חם מצפה לנו! עכבר - בתקופה חמה כזו פורשים?! האם לא הפכת מאופטימי לפסימי?! איילת, אני קורא לך לארגן מסע מחאה להניא את העכבר מלנוס לחורו, ולהניע אותו לחזור לפורומו.

AYELET1

New member
הבעיה היא יותר חברת פאלם

(ותודה שהביאונו עד הלום
), שמייבשת אותנו, הפאלמיסטים מאשר העכבר הפסימי. ובנימה רצינית יותר: אשמח עד מאד אם העכבר ישוב לניהול. שותף נהדר לניהול הפורום וגם להקמת PDAce
!

יאללה, שיבוא כבר PRE.

יניב, שמור לי מכשיר מיד כשהוא מגיע ארצה! נהנה מהפאלם פרו אך בשניה שיהיה PRE בארץ אקח אותו.

yaniv79

New member
סיימתי את עבודתי באקסל טלקום אתמול

אם מישהו מחפש עובד, אני פנוי להצעות (-: תודה

אווץ'

מצטער לשמוע, מאוד הערכתי את עבודתך הנפלאה ושינויי הבעלות שעברו על פאלם לאורך השנים. בטוח שתמצא מקום עבודה שיהלום את קישורך המקצועיים והאישיים

kobi10

New member
יניב, אני בשוק, הרבה תודות על שנים

נפלאות ושרות מדהים ללא תחרות. הייתה ותישאר חבר אמיתי. נשמח לדעת ששולבת מהר בשוק העבודה.

ליניב, חברת אקסל הפסידה מנהל מעולה!

מהיכרות אישית איתך מצאתי אדם עם שכל ישר וערנות לאפשרויות חדשות, רמת אינטליגנציה גבוהה, ידע מקצועי רב בתחום עליו היית אחראי, יכולת שיווקית של מוצרים, ובעיקר אדם עם יחסי אנוש מעולים! אין לי ספק שנמשיך להיפגש בתחום כזה או אחר של העולם הדיגיטלי וגם מעבר לו. כנראה שלחברת אקסל יש שפע של מנהלים מעולים המאפשרים לה להיפרד ממך. אני כמובן לא נפרד ממך ומעריך בוודאות שחברות אחרות יחטפו אותך לשורותיהן. אתה יותר ממוזמן להעביר את התגובות שזכית להן ביושר ובצדק בפורום זה ומלקוחות אקסל שזכו לליווי האדיב והמקצועי שלך לידיעת החברות הפוטנציאליות. וחוץ מזה יש חיים גם מחוץ לחברת אקסל. קח אוויר, שנס מותניים וקדימה הסתער על החיים! בהערכה רבה! מנשה לוי.

Powerball

New member
ליניב

יניב, זוכר לך בתודה, עזרה רבה וסיוע, הן מעל דפי הפורום והן במשרדי הראל, שם הקדשת לי זמן לא מבוטל בפתרון בעיות בדינוזאורים כמו Treo650,PalmV, T3. (לא שלא היו לי מכשירי PALM קודמים לאילו, אבל אתה עוד לא היית אז...). שמחתי לקבל ממך שרות וסיוע, כי היה נראה שאיכפת לך שהלקוח יהיה מרוצה. ועל כך אני מודה לך. מקווה שתמצא את המשך דרכך במהרה. בהצלחה נ.ב. הכינוי שלי אולי לא זכור לך או לחברי הפורום האחרים, אבל פעם הייתי פה משתתף פעיל. לאחרונה אני רק מציץ לפעמים למען הנוסטלגיה. אני מניח ומקווה שהופעת ה PRE תשנה את המצב.

yaniv79

New member
תודה רבה לכולכם, אני מאוד מעריך את מה ש..

כתבתם. היה לי תענוג גדול לתת לכם שרות קרוב ל-9 שנים. מאוד מאוד אהבתי את העבודה והתפקיד ולאורך כל הדרך קיבלתי סיפוק רב להיות לכם לעזר. כמו רובכם אני מחכה בקוצר רוח להשקת ה-Pre וקשת מוצרים עם מערכת ההפעלה WebOS ועדיין מתרגש עבור חברת פאלם לקראת הטיפוס המחודש לצמרת. למרות שאני כבר לא בתפקיד אני עדיין מכור למוצרי Palm ואמשיך ליטול חלק פעיל בפורום. שוב, תודה רבה לכם. יניב [email protected] 050-7466406

אבי2004

New member
ברכות ליניב

יניב, שנים רבות אני עוקב אחרי העידכונים וההצעות שלך בפורום. תמיד אתה עונה בעצה טובה ובנימוס. הצלח בדרכך החדשה.

סיום עבודתך באקסל טלקום

יניב, גם עבורי אתה הטוב ביותר בשיווק, ידע ותמיכה בפאלם בישראל. אני מאחל לך הצלחה. ביודעי את כישוריך וניסיונך הרב, אני בטוח שתצליח. תודה רבה מאד על הידידות והעזרה במשך השנים.

למעלה