לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פאלם וחברים

פאלם וחברים אינו כמו כל פורום אחר שפגשתם. אמנם אותם 160X160 פיקסלים הם הנושא העיקרי לשיחות הנפש שאנו מקיימים ביום יום, הדבר שמאחד את כולנו הוא שאנו קודם כל חברים, ואחרכך פאלמיסטים. אז כנסו גם אתם, שאלו שאלה, ואם יתן הגורל, גם אתם תבינו מה אומרת עוגת הגבינה של אמנון, הקבבים בבאר-שבע אצל אדם, המתבגרים של איילת והפלאפלים של TheColonel. שלום לכל חברי קהילת הפאלם הישראלית,שמצאו את ביתם בפורום הפאלם בתפוז, הודעה זו נכתבה על ידי חבר בקהילה, The Colonel, ולדעתי היא מתאימה בהחלט להיות הודעת מנהל הפורום, אף שלא כתבתי אותה.``בימים האחרונים השתלטה עלי תחושה עזה של חוסר שייכות...היה פעם פורום פאלם שאהבתי ואז באו כל מיני וואליסטים וסגרו לי אותו, מיד עברתי לפורום פאלם של תפוז ולא התפתתי אף לא להציץ בתועבה שהשתלטה על ביתי הישן וכחיידק טורף פשטה בכל איבריו, חבריו, מנהליו, הודעותיו הקודמות וכו וכו ...שהגעתי לכאן היו כאן בערך 20 אנשים, אך לאט לאט התחלתי לראות שמות מוכרים מהשכונה הישנה בה התגוררתי וחשתי שוב בבית !!! נשענתי אחורה, לגמתי מהוודקה-מרטיני (Stirred not Shaken ומחומרים משובחים בלבד !) וחשתי שהנה אויבי פורום הפאלם לא יכלו לי ולו והגעתי אל המנוחה והנחלה.נהנתי לקרוא את הודעותיך המתוחכמות מנשה(בעברית יפה ומסרים עמוקים בין השורות) את הגיגיו של אמנון ואיחולי הבריאות שלו, את ההודעות של מנהל הפורום שראה לנגד עיניו את ממלכתו מתפתחת וגודלת ואת כווווולם ...אפילו נהנתי מהטפות המוסר והעיצות שקיבלתי ישירות לאימייל - והמבין יבין!אבל מה, יש כמה ´חברים´ שאיני יודע כיצד להגדיר זאת ... אנטיפתים, צרי מוחין, חסרי חוש חברתי או סתם עיניהם צרה באילו המנהלים כאן חיי קהילה תוססת, חיים של חברותא אמיתית ולא רק : ``אה, קראתי כתבה על ...`` ``כן ?! ואני קראתי על ...````איך אתה מפעיל את ...````ואיך ה ... שווה ?``אם זה מה שאתם רוצים ?! אז קנו ספר הסברים, שם אין מסביב, שם אין שיחות חולין, שם אין אנשים חיים ...כאן יש פורום, קהילה, אנשים חיים ונושמים שיש להם חברות, נשים וילדים, הם מתנדבים במד``א (כמו רבים מחברי הפורום) או במשא``ז (כמוני), הם עובדים, לומדים, הולכים לסרטים ואתם יודעים מה ? בעיקר חיים ...כן ותתפלאו יש חיים מעבר לאותה קומבינציה של מתכת ופלסטיק שמקשרת את עצמה לעולם דרך 160 על 160 פיקסלים ואם אני חבר בקהילה זו אז אני רוצה להיות חבר בקהילה, להכיר את האנשים, לברך אותם למזל טוב ליום הולדתם, לשמוח בשמחתם ולהשתתף בצערם ...אל תשוו את הקהילה הזו לקהילה בחו``ל ... כאן יש 200 חברים ואנו כל הזמן גדלים, שם יש משתתפים מכל העולם ושם באמת אין מקום להודעות חולין ... אבל כאן בקהילה שיצרנו לעצמנו יש ויש מקום וזה אפילו די מהנה ...בכל אופן היה מהנה עד שהגיעו הביריונים וגירשו אותי מביתי ...``

אודות הפורום פאלם וחברים

פאלם וחברים אינו כמו כל פורום אחר שפגשתם. אמנם אותם 160X160 פיקסלים הם הנושא העיקרי לשיחות הנפש שאנו מקיימים ביום יום, הדבר שמאחד את כולנו הוא שאנו קודם כל חברים, ואחרכך פאלמיסטים. אז כנסו גם אתם, שאלו שאלה, ואם יתן הגורל, גם אתם תבינו מה אומרת עוגת הגבינה של אמנון, הקבבים בבאר-שבע אצל אדם, המתבגרים של איילת והפלאפלים של TheColonel. שלום לכל חברי קהילת הפאלם הישראלית,שמצאו את ביתם בפורום הפאלם בתפוז, הודעה זו נכתבה על ידי חבר בקהילה, The Colonel, ולדעתי היא מתאימה בהחלט להיות הודעת מנהל הפורום, אף שלא כתבתי אותה.``בימים האחרונים השתלטה עלי תחושה עזה של חוסר שייכות...היה פעם פורום פאלם שאהבתי ואז באו כל מיני וואליסטים וסגרו לי אותו, מיד עברתי לפורום פאלם של תפוז ולא התפתתי אף לא להציץ בתועבה שהשתלטה על ביתי הישן וכחיידק טורף פשטה בכל איבריו, חבריו, מנהליו, הודעותיו הקודמות וכו וכו ...שהגעתי לכאן היו כאן בערך 20 אנשים, אך לאט לאט התחלתי לראות שמות מוכרים מהשכונה הישנה בה התגוררתי וחשתי שוב בבית !!! נשענתי אחורה, לגמתי מהוודקה-מרטיני (Stirred not Shaken ומחומרים משובחים בלבד !) וחשתי שהנה אויבי פורום הפאלם לא יכלו לי ולו והגעתי אל המנוחה והנחלה.נהנתי לקרוא את הודעותיך המתוחכמות מנשה(בעברית יפה ומסרים עמוקים בין השורות) את הגיגיו של אמנון ואיחולי הבריאות שלו, את ההודעות של מנהל הפורום שראה לנגד עיניו את ממלכתו מתפתחת וגודלת ואת כווווולם ...אפילו נהנתי מהטפות המוסר והעיצות שקיבלתי ישירות לאימייל - והמבין יבין!אבל מה, יש כמה ´חברים´ שאיני יודע כיצד להגדיר זאת ... אנטיפתים, צרי מוחין, חסרי חוש חברתי או סתם עיניהם צרה באילו המנהלים כאן חיי קהילה תוססת, חיים של חברותא אמיתית ולא רק : ``אה, קראתי כתבה על ...`` ``כן ?! ואני קראתי על ...````איך אתה מפעיל את ...````ואיך ה ... שווה ?``אם זה מה שאתם רוצים ?! אז קנו ספר הסברים, שם אין מסביב, שם אין שיחות חולין, שם אין אנשים חיים ...כאן יש פורום, קהילה, אנשים חיים ונושמים שיש להם חברות, נשים וילדים, הם מתנדבים במד``א (כמו רבים מחברי הפורום) או במשא``ז (כמוני), הם עובדים, לומדים, הולכים לסרטים ואתם יודעים מה ? בעיקר חיים ...כן ותתפלאו יש חיים מעבר לאותה קומבינציה של מתכת ופלסטיק שמקשרת את עצמה לעולם דרך 160 על 160 פיקסלים ואם אני חבר בקהילה זו אז אני רוצה להיות חבר בקהילה, להכיר את האנשים, לברך אותם למזל טוב ליום הולדתם, לשמוח בשמחתם ולהשתתף בצערם ...אל תשוו את הקהילה הזו לקהילה בחו``ל ... כאן יש 200 חברים ואנו כל הזמן גדלים, שם יש משתתפים מכל העולם ושם באמת אין מקום להודעות חולין ... אבל כאן בקהילה שיצרנו לעצמנו יש ויש מקום וזה אפילו די מהנה ...בכל אופן היה מהנה עד שהגיעו הביריונים וגירשו אותי מביתי ...``
x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'איך זה שלא ראיתם את הפאלם החדש???'
איך זה שלא ראיתם את הפאלם החדש???
09/01/2009 | 12:32
23
10
שנים, שנים של המתנה- הגיעו לקיצן.

תוכלו לראות את המכשיר החדש שהוא בעיניי לגמרי iphone killer באתר של פאלם ובאתרי חדשות הגאדג'טים הגדולים
פאלם וחברים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מתי בארץ ??'
מתי בארץ ??
09/01/2009 | 15:11
8
4
לצפיה ב-'ישנה רק בעיה אחת'
ישנה רק בעיה אחת
09/01/2009 | 16:20
7
9
PALM שוב בחרו ברשת EVDO, כך שסלקום ואורנג' לא רלוונטיות עבורו
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'EVDO רק בארצות הברית- באירופה (ובישראל) UMTS'
EVDO רק בארצות הברית- באירופה (ובישראל) UMTS
09/01/2009 | 17:08
6
7
ממה שקראתי מנכל פאלם כבר הבטיח שיגיע לאירופה ולארצות הברית בו זמנית.
ככל שאני קורא ולומד על המכשיר מדובר במכשיר מדהים שללא ספק יצעיד את פאלם קדימה.
הבעיות איתו הן- העדר כרטיס זיכרון, וקצת לא ברור לי עד כמה ניתן יהיה לפתח אליו אפליקציות שהן יותר מסתם ווידג'טים.  עקרונית לא אמורה להיות בעיה שכן מדובר בעצם במערכת מבוססת יוניקס אבל הם מתפארים בכך שהקוד לתוכנות יהיה מבוסס אפליקציות רשת.
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'אם כך נוכל לראות אותו רק בארה"ב'
אם כך נוכל לראות אותו רק בארה"ב
09/01/2009 | 17:25
3
6
נקווה שיצאו עם גרסה התואמת לרשתות בארץ.
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'כנראה שלא הבנת מה כתבתי- תהיה גרסה לאורנג''
כנראה שלא הבנת מה כתבתי- תהיה גרסה לאורנג'
09/01/2009 | 18:29
2
7
לצפיה ב-'וזה עם WEB OS. איפה NOVA ?'
וזה עם WEB OS. איפה NOVA ?
09/01/2009 | 23:11
1
6
לצפיה ב-'Nova היא webOS'
Nova היא webOS
11/01/2009 | 21:56
30
כמו ש-Garnet היא PalmOS 5

סה"כ שם קוד לפרויקט, לא שם של מוצר.
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'גם אפל התחילו כך'
גם אפל התחילו כך
11/01/2009 | 01:42
1
5
כשהם השיקו את הIPHONE הם הכריזו שהאפליקציות יהיו מבוססות רשת בלבד.

בסוף הם נשברו ושחררו SDK.

פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'יש הבדל משמעותי'
יש הבדל משמעותי
11/01/2009 | 19:11
6
יש הבדל משמעותי בין מה שהוצג לאייפון בתחילה לבין פיתוח האפליקציות ב WebOS.
באייפון היה ניתן רק לגלוש לאפליקציות, לא היה ניתן להתקין אותן באופן מקומי וכמובן שלא להן גישה לקריאות מערכת, notifiactions, מסדי נתונים של SMS, כתובות, טלפונים וכו'.
כל זה שונה כאן. פאלם עשו משהו גאוני, הרי ברור שאם יכניסו לשוק עוד SDK יחד עם האייפון והאנדרואיד אף אחד לא יפתח עבורם.
לכן- מה שהם עשו כאן הוא שכל האפליקציות, גם היישומים הבסיסים שהוצגו, מבוססת AJAX, ג'אווה סקריפט CSS וכו', דהיינו כל מי שיודע לכתוב אתר HTML דינמי יודע לתכנת אפליקציות עבור ה WebOS.  זו רק שפת התכנות אפשר לעשות איתה כמעט הכל, אבל לא אפליקציות שדורשות תכנות יותר בינארי כדוגמת משחקי 3D אם כי אני בטוח שגם זה יגיע. אני מניח שלהשקה הם רוצים ללכת על בטוח, וזה בדיוק מה שאפל עשו.

ממה שקראתי, מתכנתים שכבר התנסו בפיתוח מספרים שמדובר בסביבת פיתוח סופר ידידותית, הרבה יותר נוחה מהאנדרואיד ומה SDK של האייפון.

פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'PRE או PRO נראים סוף הדרך- יניב דחוף את אקסל'
PRE או PRO נראים סוף הדרך- יניב דחוף את אקסל
10/01/2009 | 07:44
1
6
עברית עברית עברית ל PRE או ל PRO
פאלם וחברים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'כמה מילים על מערכת ההפעלה PALM WEB OS'
כמה מילים על מערכת ההפעלה PALM WEB OS
10/01/2009 | 11:56
5
פאלם וחברים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ראינו גם ראינו'
ראינו גם ראינו
11/01/2009 | 02:01
8
3
נשמע מעניין מאד
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'איילת תוספי בחתימה שלך ויהיה לי PRE'
איילת תוספי בחתימה שלך ויהיה לי PRE
11/01/2009 | 04:15
7
2
מתווך כלכליסט:"לאורך 2008, פרשני טכנולוגיה נהגו לדבר על פאלם בתערובת של לגלוג והספד: עברה עליה שנה רעה, היא איבדה נתח שוק ניכר, וברבעון השני היא דיווחה על הפסד של 506 מיליונים. אבל אם נאומו של באלמר הכיל מעט מאד הפתעות, מנכ"ל פאלם, ג'ונתן רובינשטיין, הטיל בנאומו פצצה.

רובינשטיין הודיע על השקתה של מערכת הפעלה סלולרית חדשה, WebOS, ועל כך שמכשיר סלולר המופעל על ידה – שם זמני: Pre – צפוי לצאת עד תום המחצית הראשונה של 2009. פרה אמור להיות סלולרי עם צג מגע, שיאפשר גלישה מהירה ושיכיל אפשרויות מולטיטסקינג מתקדמות. רובינשטיין הודיע גם שכבר נחתם הסכם עם ספקית הסלולר הגדולה Sprint לשיווקו של פרה. הוא נמנע מלהתייחס לפרה כאל "אייפון קילר", אבל המגיבים בכנס כבר עשו זאת בשבילו: הם דיברו בהתלהבות אפילו על הסוללה של הפרה, שתטען באמצעות מטען מגנטי ותקרא TouchStone. מניית פאלם זינקה ב-35% לאחר הנאום."

אני מקווה שאקסל יתחילו בהכנה כך שהמכשיר יצא עם עברית במקביל ליציאתו בעולם הרחב
פאלם וחברים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בוקר טוב לחברת פאלם! עוף החול קם לתחייה?!'
בוקר טוב לחברת פאלם! עוף החול קם לתחייה?!
<< ההודעה הנוכחית
11/01/2009 | 19:29
6
13
נראה מצויין. מעורר תקוות לשובו של הג'דאיי פאלם. נחכה ונראה במו עינינו, ונמששו במו ידינו, ונטחן אותו ונענה אותו בכל מיני ניסויים האסורים בבני אדם ורק אז נחווה דיעה. אני מאד מקווה שלא מדובר בעוד פלופ. אחרי שירדתי למחתרת במשך שנה (רק אני יודע מה עוברים מנהיגי החמאס...) כשאני סופג כמוהיקני אחרון מנות גדושות של ליגלוג וציניות מכל מיני בעלי סמרטפונים על הפאלם שברשותי, אולי מתקרב הרגע שבו אוכל לצאת ממחילתי, לזקוף קומה ולשחק באיזה בית קפה ליד יניב בנונשלנטיות מעושה במכשיר פאלם חדש שיוציא לכולם את העיניים. אאאךךךך מי יגול עפר מעיניך פאלם?!

איילת, האם את שותפה לתקוותיי או שמא נסחפתי?
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'מבחינתי ישנם 3 תנאים'
מבחינתי ישנם 3 תנאים
11/01/2009 | 22:00
1
3
1. תכלל אמולציה ל-PalmOS 5
לא אכפת לי אם יקנו פתרון מ- ACCESS כמו זה שיש ל-ALP, יכתבו לבד בהתבסס על קוד ה- GARNET שברשותם, או שסתם ישלמו ל-StyleTap

2. יצא SDK שמאפשר לתכנת Native

3. וכמובן, תמיכה עברית (מספיק לי תמיכה בסגנון ENABLED, לא צריךתרגום למנשק)
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
12/01/2009 | 08:11
3
1. לא אמורה להיות שום בעיה למכשיר העוצמתי הזה להריץ אמולציה. השאלה- האם אנו באמת רוצים לנהל את העתיד באמצעות אפליקציות העבר. אני חושב שאמולציה לא תנצל את היכולות המלאות של המכשיר, אני מקווה שמפתחי הפאלם הגדולים יתנו לנו עידכונים לתוכנות שלהם. מפתחים שכבר פיתחו יישומים למערכת ההפעלה החדשה מספרים כי מדובר בחוויה נעימה ומהירה ביותר.

2. אני מניח שזה לא יהיה בשלב הראשון.  כנראה שיתנו למכשיר להתבסס קצת ויתנו לאפליקציות "בטוחות" לצאת לשוק קודם.

3. תמיכה בעברית היא הכרחית, ואני מקווה שהקשר הטוב בין היבואן לפאלם יאפשר זאת. אני מקווה שפאלם השכילו הפעם להתחשב גם בשפות השמיות. בימי ה OS4 אני זוכר שבאחד הכנסים הבינלאומיים של פאלם הבטיחו לי שזה יקרה במערכת ההפעלה הבאה (האיש האחראי על תרגום הממשקים) רק שזה היה לפני 10 שנים בערך . דווקא תרגום הממשק הוא הפעולה הנוחה ביותר היום. הרבה יותר נוחה מאשר היום. הרי מדובר פשוט בדף HTML.
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'אני מרגיש כמוך'
אני מרגיש כמוך
12/01/2009 | 08:03
1
2
והייתי this close מרכישת אייפון נוצץ... רק כל פעם משהו הפריע לי...
האמת שבפעם האחרונה עיכבתי את הקנייה רק בציפייה לראות מה יכריזו במקוורלד וכשהצהירו שתהיה מסיבת עיתונאים של פאלם מעט אחכ הסתקרנתי אבל הייתי סקפטי עדיין.
היום, אני די מאושר, לא קל לעזוב חבר שהיה איתך 12 שנה  (כן 12 שנים אני עם פאלם. קראתי וראיתי כמעט כל מה שנכתב עליו ואין ספק שמדובר במכשיר נהדר אם כי יש לי כמה וכמה תהיות ושאלות שיענו בעתיד. בראשן, שאלת העברית:

ממה שאני מבין, פאלם לא יאפשרו תכנות בשלב הראשון שהוא מעבר ל HTML, התקנת עברית דורשת אני מניח גישה למשאבי מערכת אחרים. האם יש תמיכה מובנית ב RTL כפי שקיים למשל באייפון, האם ניתן יהיה פשוט להתקין פונטים בעברית ולראות לפחות אתרים- כפי שעשו מהר מאוד באייפון?

אני יודע שניתן יהיה לחבר כל פרופיל פייסבוק לרשומת כתובת, וזאת גם אם השם בשפה אחרת או מאויית אחרת, ככה שלפחות הפונקציונאליות הזו תהיה קיימת.

יש עוד כמה נושאים שגורמים לכולם לתהות, למשל, הסנכרון מול ה"ענן", איפה יהיה היומן העיקרי? האם פאלם יכריזו גם על יומן רשת? או שיסמכו על גוגל. הייתי בכל זאת רוצה שתהיה לי אפשרות כלשהי לגיבוי של הנתונים שלי על המחשב.

לא סתם נקרא המכשיר החדש PRE הוא מקדים את כולם, בעיקר מחשבתית. ממש לא iphone clone. אבל גם לא Killer במובן שאני לא בטוח שאנשים יחזירו את האייפון שלהם בשבילו.  הם לבטח יחזירו את מכשירי הפוקט פי סי שלהם, בעיקר אחרי שיתחילו להופיע יישומי האופיס שיעבדו ישירות מול גוגל דוקס. או יישומים שיעבדו ישירות מול תיק המניות שלהם באופן שקוף. או יישומי המסנג'ר האינטגרליים.

פאלם עשו כאן צעד פורץ גבולות. כולם דיברו על ה"ענן", אבל זה המכשיר הראשון שמחבר אותך אליו באמת. הרבה יותר טוב מהמכשיר של מלכי הענן- גוגל.

פילוסופית, אני מבין למה, המכשיר הזה פורץ דרך- בדיוק כמו הפאלם הראשון. אותה בהירות מחשבתית, של ג'ף הוקינס אז, וכנראה רובינשטיין היום, עומדת מאחורי התכנון של שניהם. מחשבה שמסתכלת קודם כל על הצרכים של המשתמשים, גם אם הם עצמם לא היו מודעים לכך. באייפון למשל יש מערכת הפעלה מרהיבת עין, אולם כה מוגבלת!!! שלא מאפשרת למשל העברת נתונים בין יישומים שונים, ומגבילה אותו לאפליקציה בודדת על הדסקטופ שלו לסנכרון מוזיקה. החשיבה שלנו, היום יומית אינה mono task למה שהמכשיר עליו אנו סומכים יהיה כזה? פאלם יצרו כאן את ה multitask הכי מדהים שראיתי למכשיר מבוסס מסך מגע.

האם נראה גם את הפורום עולה כעוף החול? כולם זוכרים את פורום הפאלם של שנת 2000... הוא היה אחד הפורומים השוקקים במדינה- באתר אחר בזמן אחר...
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'כתבת:'
כתבת:
12/01/2009 | 20:14
2
"הם לבטח יחזירו את מכשירי הפוקט פי סי שלהם, בעיקר אחרי שיתחילו להופיע יישומי האופיס שיעבדו ישירות מול גוגל דוקס. או יישומים שיעבדו ישירות מול תיק המניות שלהם באופן שקוף. או יישומי המסנג'ר האינטגרליים"

אני בכלל לא בטוחה שבגלל זה.
מספיק שהמכשיר יזרום באופן נורמלי, באופן שהפאלם זורם, כדי לזרוק את הפוקט.

זה אגב היתרון הגדול של איפון עפ"נ הפוקט.
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'אני כמו העכבר רוצה לראות מה יוצא. לא תולה'
אני כמו העכבר רוצה לראות מה יוצא. לא תולה
12/01/2009 | 20:16
1
5
יותר מדי תקוות.
בשנים האחרונות פאלם איכזבו מדי
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-' אחרי 10 שנים+ עם פאלמים'
אחרי 10 שנים+ עם פאלמים
21/01/2009 | 15:33
2
מאז ש ה TX שלי שוכב ללא שימוש במגירה, נואשתי מהחברה ומוצריה.
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'השאלה הגדולה - האם תהיה תמיכה לאחור?'
השאלה הגדולה - האם תהיה תמיכה לאחור?
12/01/2009 | 00:00
2
2
אם אין תמיכה לאחור באפליקציות PALMOS אז מבחינתי זו עוד השקה
פאלם וחברים >>
לצפיה ב-'ללא כרטיס הרחבה האם ניתן להתקין תוכנת ניווט?'
ללא כרטיס הרחבה האם ניתן להתקין תוכנת ניווט?
14/01/2009 | 06:14
1
4
לצפיה ב-'Palm Pre phone, CES Best in Show by CNET'
Palm Pre phone, CES Best in Show by CNET
24/01/2009 | 11:30
3
Cheers.

Some said it couldn’t be done. But last week at CES, the new Palm® Pre™ phone not only surprised, wowed and amazed the audience, it also took home Best in Show and People’s Voice awards from CNET. Even if you didn’t make it to Vegas, you can still see what all the excitement is about.

Watch the unveiling of Pre at CES or
check out reviews on the Palm blog.

פאלם וחברים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ