מחפש זמר/להקה ברומא

נאפו1978

New member
מחפש זמר/להקה ברומא

הי
אני מגיע עם בת זוגי לרומא ביום רביעי 12.4 ואני רוצה להפתיע אותה בהצעת נישואיi.
הרעיון הוא זמר/להקה שיחכו לנו במזרקת טרווי בשעה שנקבע מראש עם שיר שיתנגן ברקע.
אשמח לפניות
הנייד שלי +972543023425 אפשר לשוחח בוואטסאפ
תודה

severino

New member
אתה חי בסרט

מזרקת טרווי הוא אחד המקומות ההומים ברומא והלהקה שלך תצטרך להביא רמקולים בגודל של קומביין כדי שהיא תוכל לשמוע אותך.
הצעה חלופית - שכונת כרם התימנים , בחר חומוסיה (הייתי ממליץ אבל לא בטוח אם מנהלת הפורום תאהב שאני מפרסם), תארגן מבעוד מועד צלחת עם הכיתוב "התנשאי לי?" ושבמסעדה יגישו לה את הצלחת מלאה במסבחה חמה או מנה משולשת. אם היא אומרת לא סימן שהיא לא שמה עליך בשיט.
הצעה חלופית שניה - אתה יכול לסגור מראש עם אחד מנגני הרחוב שנמצאים באיזור הותיקן או בטרסטוורה (יש נגן סקסופון מעולה ליד הכנסיה) שינגן לכם עם הקדשה אישית בעוד אתה מציע.
בהצלחה ומזל טוב, סלח לי אם הייתי בוטה.

תותי-בת

New member
הכותרת שלך לא נעימה לקריאה...
אני חולקת על דעתך, אפשר למצוא פינה נחמדה באיזור המזרקה.
ההצעה הראשונה שלך לא קשורה לקונספט שהוא רצה להתמקד בו.. בחור שואל על רומא, איטליה ואתה מביא כדוגמה חומוסיה בת"א

לפחות בסוף הברקת עם הצעה נחמדה...
ד"א להמליץ תמיד אפשר.
יום נעים, ליאת.

severino

New member
יום נעים

כפי שכתבתי בסוף ההודעה המקורית התנצלתי אם הייתי בוטה אבל זה מה שהרגשתי באותו רגע לומר לאחר שבאותו יום היה לנו דיון בארוחת הצהריים על אהבה וחומריות,
לגבי החומוסיה - אפשר לצחוק על הרעיון אבל יש לי כבר רקורד מוכח של 2 זוגות שהלכו על הרעיון ומברכים אותי על המקוריות
, לא בטוח כמה שהצליחו להביא להקה לרומא

אשמח לדעת את השתלשלות העניינים,אגב בביקור בסופ"ש האחרון ברומא מסתמן שהסקסופוניסט עבר מהטרסטוורה לאיזור שגובל בגינת הכלבים החופשיים שמובילה מאיזור הגטו היהודי לקמפו די פיורי, בטרסטוורה יש סתם קבצן, אם זה עדיין רלוונטי אני יכול לחשוב על רעיון שמשלב את הקבצ...כדאי שאני אעצור כי אני עושה זאת שוב.
יום עצמאות שמח
, אגב - חזרתי זה עתה מאיזורך ..היה טעים , יש לך מתכון לבאבא?
&nbsp

תותי-בת

New member
צ'או נאפו

לצערי לא הספקתי לראות את ההודעה שלך בזמן, הצלחת להפתיע בהצעת הנישואים?
אולי אפשר לשלב משהו איטלקי בחתונה

יום נעים, ליאת.

למעלה