טיול באיזור קמפניה

טיול באיזור קמפניה

Ciao a tutti,

אשמח לעזרה- אני מנסה לתכנן טיול לי ולבן זוגי לאיזור קמפניה בסוף אוקטובר.
יש לנו 7-8 ימים.
הרשימה הגדולה כוללת את נאפולי, איסקיה, קאפרי, פומפיי, סורנטו, ראבלו, פוזיטנו, אמלפי, סלרנו וטרמיני.
לא נראה לי שזה ריאלי וגם לא נראה לי שיש צורך בהכל, אני מניחה שהרבה מהמקומות האלה דומים אחד לשנייה? מה דעתכם?
בעיקר מעניין אותי לדעת האם כדאי לנסוע גם לאיסקיה וגם לקאפרי או שעדיף לבחור ביניהם, ואם לבחור אז מה עדיף?
עזרו לי לתעדף, כשמחפשים מידע באינטרנט הכל נראה קסום וקשה לנפות, על טרמיני לא מצאתי שום אינפורמציה פשוט ראיתי אותה במפה ונדלקתי על זה שהיא קטנה ולא תיירותית אבל בכל זאת עם נוף מרשים.
תודה

תותי-בת

New member
צ'או פיה

מה שלומך?
בגדול מאוד מאוד מאוד אגיד שכל מקום שונה מאחר ולכל ישוב יש את הייחוד שלו.
איסקיה היא לא קאפרי, פומפיי היא לא נאפולי, סורנטו היא לא סלרנו ואמאלפי היא לא פוסיטנו או ראוולו...
לא כתבת היכן אתם נוחתים, בהנחה שמדובר בנחיתה ברומא - הייתי ממשיכה עוד באותו היום לנאפולי (לנה בה לילה ראשון), מתפנקת לפחות לילה אחד או שניים במלון ספא באיסקיה, ומאיסקיה ממשיכה לקפרי (במידה ומזג האוויר יאפשר זאת) או לסורנטו.
בסורנטו מעבירה חצי יום וממשיכה לאיזו ארוחת ערב באחת המסעדות הרומנטיות של פוסיטנו. אם אין ברירה גם מעבירה בה את הלילה ולמחרת יוצאת לאמאלפי.
מאמאלפי תוכלי לנסוע לראוולו ולסלרנו.
תוכלי להסביר לאיזו טרמיני את מתכוונת?
לילה טוב, ליאת.

תודה, זה נשמע נהדר :)

כנראה שננחת ברומא באמת. עוד אין לנו כרטיסים אבל ממה שראיתי, יותר מהיר לנחות ברומא ולקחת רכבת לנאפולי מאשר להתעסק עם קונקשן...
התכוונתי לטרמיני הזאת, https://goo.gl/maps/5jfdNXbvV3P2
תודה על החשיבה המשותפת!

למעלה