לי יש שאלה.

לי יש שאלה.

(שהפעם, תודה לאל, לא כוללת בה את הבקשה לאהוב אותי/ להגיד שאני כוסית/ לסגוד לי, למרות שזה לא יזיק.) עד כמה אתם אוהבים את קולדפליי? (והסבר - אתם מגדירים את עצמכם כמעריצים? אתם בודקים מה הם עושים בכל שניה של היום? אתם מחזיקים פריטים לאספנים שהרסו את התקציב שלכם? יש לכם במועדפים אתרים עליהם בחמש שפות שונות? אתם סתם מגבירים את הרדיו בכל פעם ששומעים אותם? האלבומים שאתם מחזיקים הם בעצם קלטות פיראטיות ואתם לא יודעים מי זה כריס מרטין?) כמה חשוב לכם להיות מה שמכנים "מעריצים" ואיך אתם מגדירים את המושג הזה? (למי, למי יש כושר ביטוי של ילד בן שלוש?)

ההודעה הבאה מוקדשת גם לעמרי

שחושב שאני לא מעריצה אמיתית דבר ראשון,עשיתי הכול אבל באמת הכול כדי שההורים שלי יתנו לי כסף (כי באותו רגע לא היה לי) בשביל לקנות את הדיסק הראשון שלהם,עשיתי הכול,רבתי עם ההורים שלי ומה זאת אומרת "אתם סתם מגבירים את הרדיו"? זה לא סתם...כשאני רואה אותם בטלוויזיה אני מקבלת התרגשות כזאת כי אני מתה עליהם!אני לא יכולה בלעדיהם לפעמים אני שומעת את המוזיקה שלהם וזה הכול בשבילי אני באמת ממש אוהבת את קולדפליי ועכשיו לתשובות: עד כמה אתם אוהבים את קולדפליי? (והסבר - אתם מגדירים את עצמכם כמעריצים? א.אני מאוד אוהבת את קולפליי מ-1 עד 10 אני אוהבת אותם 100 הם מעולים! ב.אני מגדירה את עצמי מעריצה אתם בודקים מה הם עושים בכל שניה של היום? חח איך אני אעשה את זה,הלוואי והייתי יודעת בכול שניה ביום מה הם עושים אבל איך אדע??? אתם מחזיקים פריטים לאספנים שהרסו את התקציב שלכם? יש לי פוסטר שעלה 50 שקל יש לכם במועדפים אתרים עליהם בחמש שפות שונות? יש לי אתרים שלהם במועדפים,של המילים,ועוד אתרים אתם סתם מגבירים את הרדיו בכל פעם ששומעים אותם? זה לא סתם כמו שכבר אמרתי אני חוטפת התרגשות שאני רואה או שומעת אותם איפושהו! האלבומים שאתם מחזיקים הם בעצם קלטות פיראטיות ואתם לא יודעים מי זה כריס מרטין?) האמת היא שאני יודעת מי זה כריס מרטין חח כמה חשוב לכם להיות מה שמכנים "מעריצים" ואיך אתם מגדירים את המושג הזה? (למי, למי יש כושר ביטוי של ילד בן שלוש?) זה לא חשוב לי כי אני יודעת שאני אוהבת אותם,ואני מאוד אוהבת אותם כי הם פשוט מדהימים.

aviGODFATHER

New member
../images/Emo26.gif (ואת כוסית שאני סוגד לה ../images/Emo6.gif)

יש לי את כל השירים שלהם (למעט חלק מהביסיידים שאולי אין לי). מעולם לא קניתי דיסק שלהם, ואני גם לא אקנה אף פעם - לא שלהם ולא של אף אחד. מסיבוחת אידיאולוגיות וכספיות. הנה כמה: 1. אני לא מוכן לשלם כ"כ הרבה כסף על משהו שאני יכול להשיג בחינם. 2. חברות התקליטים הם מפלצות שבעידן האינטרנט כבר אף אחד לא צריך אותן. היום אומנים יכולים להוציא אלבום בצורה אינדיוידואלית ללא חברת תקליטים. פעם חברות התקליטים היו מאוד חשובות, אבל היום אפשר ומומלץ בלעדיהן. 3. חברות התקליטים משלמות ליוצרים סכומים נמוכים מאוד מההכנסות (הרבה הרבה הרבה פחות מ50%) ואם אני הייתי קונה דיסק אמיתי, אז הייתי מרגיש שאני מפרנס את חברת התקליטים, ולא את חברי הלהקה או את הזמר, ובמקרה כזה לא הייתי מתנגד לקנות. 4. לא נוח לי שאי אפשר להעתיק את השירים למחשב - כי לא תמיד אני רוצה לשמוע רק אלבום ספציפי - הפלייליסט שלי מכיל את כל השירים שיש לי על המחשב, ז"א כ440. אין לי במועדפים שום דף עליהם ואני לא בנאדם פנאטי. זה אולי נראה ככה, אבל אני ממש לא כל היום נמצא בפורום - אני פשוט מקבל התראות על תגובות חדשות להודעות שרשמתי באימייל ויש לי תוכנה קטנה שמודיעה לי על כל אימייל שמגיע, ואם אני נמצא מול המחשב אז אני מגיע ישר להגיב שוב. אני לא מת על רכילויות, אבל אם אני נתקל באיזה כתבה על כריס או על הלהקה, אני אקרא אותה. ותכונה מוזרה שיש לי - אם אני מזפזפ ברדיו (וכשאני אומר רדיו, אני מתכוון רדיו בסלולרי - זאת הדרך היחידה שאני שומע רדיו) ואני שומע שיר של קולדפליי, אני תמיד אשמע אותו - גם אם יש (וסביר להניח שיש) לי אותו בנגן הMP3 באותו המכשיר... ויש לי דברים הרבה יותר חשובים לקנות מאשר פריטי אספנות.... ביי כוסית

aviGODFATHER

New member
וכמה תוספות...

אין מישהו שאני מעריץ או שהערצתי כמו שאני מעריץ את קולדפליי. אבל להערצה שלי יש גבול - אני מאוד אוהב את השירים והמוזיקה שלהם, אבל לא הייתי רוצה להיות זבוב על הקיר של כריס או דברים בסגנון... אם הם יבואו להופעה בארץ אני אהיה מהראשונים שייקנו כרטיס, אבל אני לא יזיין להם ת'שכל כשהם ינחתו ואני לא יגיד ביטויים כמו : "כריס! תעשה לי ילד!" - לא בגלל שזה לא הגיוני מבחינה ביולוגית או בגלל שהוא נשוי, או בגלל שאני בכלל בן (
) - אני פשוט לא כזה מעאפן, ואני שונא בחורות מטומטמות שעושות את זה... הייתי לפני איזה חצי שנה בהופעה של שי גבסו (הוא בא אלינו לבצפר) וכל ההופעה הייתה אחת מכוערת (אחת כזאת שהפרצוף שלה גורם לך לתהות אם זה באמת הפרצוף שלה או שהצוואר שלה הקיא) שמישהו הרים אותה על הכתפיים והיא החזיקה כל ההופעה שלט מאולתר שעליו בקשה ששי יעבר אותה. התחשק לי לעקור לעצמי את היד רק בשביל שיהיה לי משהו לזרוק עליה, ואני סיפרתי את כל זה כדי להגיד שאני שונאאאאאא אנשים כאלה. ואם יש כאן (ואני מקווה שלא) אנשים כאלה אז תדעו!!! אני שונא אותכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חחח סתם... הכל ברוח טובה.

אתתתתת גוש קטן ומוזר

אני אוהבת עד כדי כך שאני באמת (נכון לעכשיו) נהנת מהמוזיקה שלהם. לי אישית יש מן אובססיה לקניית דיסקים מקוריים, היישר היישר מהחנויות ההגונות
וזה פשוט מעצים את ההנאה שלי מהמוזיקה כשאני מוציאה את הדיסק מהקופסה, מכניסה למערכת ויכולה לדפדף לי באלבומון. מן - היי, זה שלי עכשיו, האומנות הזאת... בדרך מסויימת. ובקיצור, אני אחת שנהנת מהמוזיקה
ובעלת סטייה לדיסקים מקוריים (בלס מי) אז אמ זה הדברים היחידים שאני רוכשת שלהם, אבל ההנאה צרופה. הוםהום

Roy1232

New member
הבטחת תמונה שירי.. ../images/Emo3.gif

אני את שלי עשיתי
(וגם גלגל עשתה וגם מרישה) עכשיו תורך

הי שירי, אני באמת אוהבת אותך,

ואני לא רוצה לאיים אבל אם לא תשימי תמונה היום אני שמה את זאת בה את מנשקת אוויר [?]. הישמרי לך
.

דיתוּש

New member
זאת שאלה מאוד מעניינת

תקועה בתוך הודעה מאוד גרועה. אני מבקשת ניסוח מחודש. (
)

אין בעיה.

האם את מגדירה את עצמך כ"מעריצה", איך את רואה את תופעת ההערצה ומה את עושה עם האהבה שלך למוזיקה שלהם - עד כמה רחוק את לוקחת את זה ועד כמה רחוק את חושבת שצריך לקחת את זה? (וגם היה שם איזה מסר סמוי לסגוד לי).

ברררר

New member
היי כוסית נסגדת

אני ואהבת את קולדפליי יותר מכל להקה/אומנים/וואט אבר אחרים זאת אומרת שיותר מעברי לידר זאת אומרת שזה ממש ממש ממש נדיר. מעריצה? לא. מעריכה. מאוד
.

Roy1232

New member
לך יש כושר ביטוי יש ילד בן שלוש ../images/Emo6.gif

אני מגדיר את עצמי מעריץ ברמות, קצת פנאט... אני בודק כל יום חדשות, נכנס לצ'אט של האתר הרשמי ומכיר שם אנשים מאנגליה שאוהבים את יוסי בניון
אבל זה לא קשור... יש לי כמה אתרים שלהם במועדפים, וזה כולל את הפורום שלנו. אבל כן, צרבתי את שני האלבומים הראשונים (X ו Y קנוי). חשוב לי להיות מעריץ ואני מגדיר את המושג הזה כבנאדם שאוהב להקה מסוימת והיא חשובה לו, שטוחן את השירים שלה ומאושר מזה, שמגן עליה בכל מצב
טוב חג שמח!

למעלה