Coldplay שולטים!

steelwater

New member
Coldplay שולטים!

באמת:) אתמול הקשבתי ל"מצעד השבועי" בגלגל"צ והיה את Speed of sound במקום ה-12 שזה ממש מכובד בבכלל ובהתחשב בזמן שהוא במצעד. אחרי שהשיר נגמר אז המגישה דיברה עליו ואמרה שזה השיר הותיק במצעד ואתם לא תאמינו כמה זמן הוא שם! 21 שבועות!!!!!! 5 מהם במקום הראשון!!! זה ה-מ-ו-ן. ולצורך השוואה, מרות שבכל מקרה זה הרבה מדא זמן, השיר הישארלי הותיק גם היה במקום ה-12 והיא אמרה שהוא 14 שבועות במצעד. 5 שבועות במקום הראשון שזה חודש ושבוע שזה הרבה ומעולה. 21 שבועות במצעד זה אומר שהשיר במצעד כבר 5 חודשים ושבוע! אם הוא ישאר עוד 3 שבועות אז זה חצי שנה! איזה כיף:) ועדיין במקום ממש גובה. זה מעולה ואז גם חשבתי, איזה כיף, גם עם Fix you כבר לא במקום הראשון אז הסיכוי שהוא לא במצעד כבר ולא בעשירייה הפותחת הוא ממש קטן אז אני אשמע שני שירים של Coldplay ברדיו בזמן קצר:) אבל הפסקתי לשמוע עד אז. אז מישהו יכול להגיד באיזה מקום הוא? הייתי אתמול בהופעת איחוד של "מופע הארנבות של דר קספר" והיה ממש כיף:)

sf59

New member
פיקס יו במקום הראשון גם השבוע../images/Emo41.gif

צריך להמשיך להצביע לפיקס יו ולספיד, ג'יימס בלאנט היה 6 שבועות במקום הראשון, אם אני זוכרת נכון.

פיקס יו שיר גרוע

אני מה זה לא אוהבת..... רק הפזמון טוב והם הורסים כי הם שרים ביחד:(

sf59

New member
גם אני בהתחלה פחות אהבתי את פיקס יו

עכשיו אני אוהבת את השיר יותר, אולי בגלל המילים. גם אני חושבת שרצוי שכריס ישיר לבד, כי יש לו קול מיוחד ושקט, ובחלק מהשירים, בסוף השיר, כשהוא שר לבד כמעט בלי מוסיקה, זה מוסיף ליופי של השיר.

MarishA M

New member
לא נכון זה דווקא יפה שהם שרים יחד..

כאילו על טעם ועל ריח..זו דעתי כן..

סבבה:)

גמני לפעמים אוהבת כשכריס ועוד מישהו שרים אבל ארבעתם זה הגזמה לדעתי..

omrimayo

New member
את לא באמת אוהבת את קולדפליי...

בערך לא ראיתי הודעה אחת חיובית על הלהקה. הכל זה "איך אפשר לאהוב את אין מיי פלייס?!" שונאת את קלוקס ואת כל הדיסק האחרון, כל שיר את יורדת עליהם כמה שיכלו להיות טובים אבל לא משו... את יודעת שאני אוהב אותך אבל זה קצת מוגזם... את בפורום קולדפליי ולא באמת אוהבת אותם אז...

לא באמת אוהבת אותם?~

חמוד,אין מיי פלייס זה בין השירים האהובים עליי וזה רק לאחרונה התסלח לי?

omrimayo

New member
שבועות שאני רואה אותך...

רושמת בכל מקום כמה ששיר X לא שווה כלום וכמה ש-Y יכל להיות הרבה יותר טוב... סורי.

../images/Emo45.gif

ותכתוב שאני כוסית

omrimayo

New member
מעריצה שלא שמעה את X&Y?

ואמרה שהוא לא משו מהפעמים הלא רבות ששמעה אותו? טוב... הגדרות אחרות למעריץ כנראה.

Roy1232

New member
שמע אחי..

בסך הכל היא לא שמעה את האלבום האחרון - אז מה? יש הרבה אנשים שאוהבים את קולד אבל לא יצא להם לשמוע את X ו Y. מה קרה? זה אומר שהיא לא אוהבת את המוזיקה שלהם? וכן X ו Y פחות טוב מפראשוטס וארובו"ת... אז מותר לה להגיד מה שבא לה למרות ש X ו Y כן משו

sf59

New member
אני חושבת שלגלי יש טעם טוב במוסיקה

ועצם זה שהיא נמצאת פה בפורום, בתדירות גבוהה יחסית, זה מעיד על אהבתה לקולדפליי.
כל אחד והטעם שלו לגבי השירים.

נו....

אמרתי ששמעתי אותו אבל לא הספקתי לשמוע המון... די לשפוט אותי,זה תקופה כזאת... זה יעבור לי.. אני חושבת שקולדפליי זה להקה מדהימה ואין כמוה ואני מבינה בידיוק למה קיבלת רושם כזה ממני ואני מצטערת וכבר בקשתי סליחה זה תקופה כזאת...

למעלה