Talk יצא כסינגל

aviGODFATHER

New member
Talk יצא כסינגל ../images/Emo35.gif

בעודי כותב את הערך X&Y בויקיפדיה (עוד כמה דקות זה יהיה מוכן), נעזרתי בערך המקביל בויקיפדיה האנגלית, וראיתי שהוכרז שTALK יצא כסינגל ב-23 בינואר 2006... מישהו יכול לבדוק אם זה נכון (לא יודע איך)
אגב, אני לא עוד פעם עובד עליכם, אל תחשבו שכל פעם שאני נותן לכם קישור אז אני עובד עליכם. למרות שזה ויקיפדיה וכ"א יכול לשנות את הערך אם הוא רוצה...

aviGODFATHER

New member
מחר אני מקווה לעשות גם את

AROBTTH וPARACHUTES ואולי אפילו את הסינגלים...

sf59

New member
ויקיפדיה-מה עם הערך: כריס מרטין

אני בדקתי שם בקולדפליי,וראיתי שיש קישור לכריס מרטין, אבל אין שם פרטים. לא מגיע לכריס ביוגרפיה מחמיאה בעברית?

steelwater

New member
המממ...

דאם! תראו כמה כתוב על coldplay וכמה כתוב על U2... יחי ההבדל הגדול:)

הלואייייייייי!!!זה שיר מצוין!!!!!!!

אבל לואו יותר טוב,ומה אם סקוור 1 הוא הכי טוב!!

sf59

New member
אני פחות אוהבת את TALK ../images/Emo26.gif

לדעתי ,low , white shadows ,x&y ו- square one יותר טובים.

כן,קלעת לרביעה שלי ,כמעט

אילו רק היית מחליפה את אקס וואיי בטולק,בול@ אבל האמת היא שלא יצא לי לשמוע הרבה את אקס וואי מהפעמים המעטות ששמעתי הוא לא היה נראה לי משהו..........

sf59

New member
כמובן שאני אוהבת גם את השקטים

לגבי טולק, זה יפה אבל קצת אלקטרוני לדעתי. בהתחלה כשראיתי את המופע שלהם ב-MTV לפני יציאת הדיסק, השיר שהכי ריגש אותי היה what if, אבל ככל ששמעתי יותר את הדיסק אהבתי מאוד כמעט כל שיר, (קצת פחות את טוויסטד לוג'יק).

aviGODFATHER

New member
קוראים לשיר טוק, לא טולק

או שאתם צוחקים או שאתם לא יודעים אנגלית בגרוש... סורי* *סורי=סליחה

sf59

New member
ניסינו להעתיק את האותיות talk ../images/Emo13.gif

אני התעצלתי לרשום באנגלית, אז רשמתי בתעתיק

aviGODFATHER

New member
עדיין, Talk בעברית רושמים טוק

למשל: טוק שואוס (Talk Shows) ווקי טוקי, לא ווקי טולקי

sf59

New member
כן, את זה אני יודעת...

תראה, אני לא אנגלית-שפת אם, אבל יחסית אני די טובה, ועם כל ההשקעה שלי בקריאת חדשות קולדפליי באנגלית, והאזנה לכל מיני תוכניות באנגלית, אני משתפרת. אז בבקשה לא לזלזל כל כך באנגלית שלי.

aviGODFATHER

New member
לא זלזלתי...

נתתי "הערה בונה" (מישהו כאן אמר את המילים האלה וזה נראה לי מתאים לכאן). גם התכוונתי בהערה לגלי.

sf59

New member
דרך אגב בוויקיפדיה../images/Emo26.gif

לפני כמה ימים תיקנתי את השם ( ג'וני) בוקלנד ל-בקלנד, כי למרות שרושמים עם U אומרים בקלנד,לפי מיטב ידיעתי. buckland

למעלה