ספוילר לפרקי ארה"ב: חודש מאי

sigalit1000

New member
ספוילר לפרקי ארה"ב: חודש מאי

ביל מספר לג'סטין פרטים על המזימה שלו להפריד בין ליאם וסטפי, הופ מארגנת ארוחה צמחונית לרידג', ברוק וליאם, ביל מספר לווייאט שהיחסים שלו עם סטפי לא נגמרו על מנת שוויאט יספר זאת לליאם, ליאם בוחר בסטפי וסטפי מאושרת, ביל מעלה הילוך במזימה להפריד בין ליאם וסטפי, ליאם זועם ומודאג שוויאט מספר לו את השקר של ביל שהקשר של ביל וסטפי לא נגמר, ג'סטין מזהיר את ביל מההשלכות של השקרים שלו, ליאם מתעמת עם סטפי על הקשר שלה עם ביל, לסטפי אין מושג על מה ליאם מדבר אבל ליאם לא מאמין לה, ביל וג'סטין מתווכחים מה יקרה שסטפי והאחרים יגלו שהיא הואשמה בדבר שלא עשתה ולא קרה, סטפי בוכה על הכתף של רידג', הופ תומכת בהחלטתו של ליאם.....

סוף מאי ותחילת יוני: הופ וליאם מתארסים, סטפי יולדת והאמת מתגלה, ביל והופ בדרך לנפילה שלא ציפו שתתרחש....

sigalit1000

New member
ספוילר לפרקי ארה"ב: טיילור פורסטר

בראדלי בל סיפר שבעיקרון החזרה של טיילור תוכננה לפרקים ששודרו ופרקים נוספים בהמשך מאי, אבל בגלל דרישת הקהל, הרייטינג בפרקים שהיא הופיעה והצורך בטיילור בסט גרם להם להחזיר את השחקנית לסט הצילומים ונראה את טיילור בעוד 6 שבועות שוב.....

בראדלי בל מאשר שהם מדברים איתה על חוזה לשנתיים שעוד לא נחתם אבל הוא מקווה שיגיעו להבנות והחוזה יחתם בקרוב....

בנוסף, לשחקנית ניה [המתמחה אמה] הוצע חוזה שגם לא נחתם עדיין אבל יחתם בקרוב ולכן גם ממנה נראה מעבר ל4 הפרקים שתוכננו.....

פשוט בבבעעעעע....
&nbsp
ליאם מקפץ מחתונה לחתונה וכל העלילה עם ביל ליאם סטפי והופ ממש הזויה..
הדבר היחידי שטוב זה שטיילור חזרה אבל לא ראיתי כמה פרקים אז בטח זה היה זמני :(
&nbsp
הלוואי וסטפי תבחר להיות עם ביל ולא עם ליאם שהחליף אותה שוב בשניה..

sigalit1000

New member
טיילור

טיילור לא עוזבת אנחנו אמורים לראות אותה השבוע עם ברוק ואולי גם עם סטפי, והיא בסט בתקופה האחרונה כלומר היא צילמה ומצלמת פרקים שישודרו ביוני.....

לצערנו ביל לא נמצא בסט כבר 7 שבועות כי הוא חזר לאיטליה לרוקדים עם כוכבים.... מה שאומר שביל יעלם לחודש מהסדרה אבל יחזור לא לדאוג....

sigalit1000

New member
ביל

כן זה נכון אבל הוא קיבל גלגל הצלה ומאז הוא באיטליה, גם השחקנית שמגלמת את ברוק נעדרה 4 שבועות מהסט בגלל שהיא צילמה סרט גם כן באיטליה....

שמעת שכל חבורת ספקטרה חוזרת בחוזה? בגלל שהליהוק של הופ כשל והרייטינג בירידה ענקית....

inbalru2

New member

הופ וליאם לא יתחנו נכון? אני לא אוהבת אותם ביחד אני לא כלך מתחברת לשחקנית בלשון המעטה.
איזה כייף ספקטרה חוזרים חשבתי שרק סאלי חוזרת בסוף מחזירים את כולם ?
יששששש

sigalit1000

New member

בעיתון שיצא לפני שבוע בראדלי בל בעצמו סיפר שהוא החזיר את סאלי לחוזה ואיתה חוזרים שירלי, סול ודרליטה הם יתחילו לצלם במהלך מאי ונראה אותם סביב סוף יוני או תחילת יולי.....

לגבי הופ וליאם, אני לא יודעת, אולי הם כן יתחתנו, אולי מישהו יעצור את החתונה, מה שכן יש תמונת ספוילר מהבית של סטפי ונראים בה סטפי, ליאם והתינוקת אז קשה לי להאמין שסטפי תשים בבית תמונה עם ליאם בזמן שהוא נשוי לאישה אחרת, אבל הכל אפשרי.... התמונה לא ברורה אבל ניתן לראות את סטפי וליאם מסתכלים על התינוקת....

sigalit1000

New member
לגבי החתונה

וייאט יעצור את החתונה ויספר את האמת, החתונה לא תתרחש, ליאם יאשים את ביל באובססיה לסטפי, לאחר שסטפי טורקת את הדלת לביל היא נופלת והלידה מתחילה לפני הזמן כתוצאה מהנפילה.... ליאם רץ לבית החולים להיות לצד סטפי ומגלה מי האשם בנפילתה.....

סאלי חוזרת באמצע יוני ותהיה חלק מהמרובע סאלי/וויאט/קייטי/ת'ורן.....

gal253

New member
הכל נכון חוץ מ

חוץ מזה שסאלי לא חזרה להיות חלק מהמרובע אלא להיות עם מישהו אחר

יש עוד זמן :)

וזה שצדקתי ברוב דיי מאכזב...
הייתה רוצה לטעות שהתוכנית לא תהיה כזאת צפוייה...

gal253

New member
צפויה זה השם האמצעי של הסדרה הזו

כבר המון שנים...

מסכימה...בעיקר מאז שבל נכנס לתפקיד...

אני לא זוכרת אם אבא שלו היה המפיק הראשי אבל אני זוכרת שלפני כמה שנים התרחשו שינויים בהפקה וההידרדרות החלה מהר מאוד...

gal253

New member
אבא שלו נתן לו להיות הכותב הראשי מ 1995 אם אני לא טועה

וגם להיות המפיק בפועל. אבל האבא ביל נשאר להפיק ולהשגיח קצת על הסדרה. ביל נפטר כבר לפני די הרבה שנים.
כשביל כתב את הסדרה היא היתה פי 100 יותר טובה וזה מה שיצר את הבסיס לרייטינג. כבר אז זה היה מספר שתיים לצעירים. ברדלי כשלקח את המושכות ב 1995 הוא כתב יותר טוב מהיום כי ביל אבא שלו כנראה הנחה אותו על איזה סיפורים ללכת.
כיום הוא רק ממחזר וכותב ממש לא טוב. הרייטינג נשאר רק כי לאופרות סבון יש את קהל הצופים הכי נאמן בטלויזיה.
&nbsp

אולי ברוק וביל האמיתיים חוגגים יחד באיטליה..חחח
&nbsp
שמחה שסוף סןף הם הבינו שנמאס לצופים מהרומן המרובע ההזוי הזה..
שמחה שהם חוזרים רק אני מקווה שסאלי לא תחליף את הופ ברומן... :/

למעלה