ספוילרים לשבוע הזה ארה"ב

ספוילרים לשבוע הזה ארה"ב

6/2 - רידג' משתף את ברוק בסוד.
7/2 - ביל מגלה שיש סיבה ללמה ברוק לא הייתה כל-כך הרבה זמן; תומאס פונה לסטפי עם הכעס שלו על כך שדילגו עליו להיות מנכ"ל פורסטר.
8/2 - סטפי מנסה לשפר עם המצב עם תומאס על ארוחת צהריים.
9/2 - ברוק מודאגת מכך שקייטי מפתחת רגשות לאריק.
10/2 - סטפי מחליטה החלטה לגבי הנוכחות שלה באינטרנט; זנדה מתכנן הפתעה רומנטית עבור ניקול.
מקור: http://soaps.sheknows.com/the-bold-and-the-beautiful/spoilers

למישהו יש אתר טוב לספויילרים לפי ימים ויכול לשלוח? האתר שאני משתמש בו ממש מדרדר...

Shiri from the block

Active member
נשמע די צפוי למען האמת

כל הקטע שתומאס מתעצבן וחושב שאין לו עתיד בחברה... והוא ילך לספקטרה ויעצב בשבילם ואז יהיה תחרות אבא-בן כמו שהיה אצל אריק ורידג' בעבר...
האמת שאני מקווה שגם ריק יעבור לשם ואז פורסטר ישארו בלי אף אחד ואז נראה מה הם יעשו חח

inbalru2

New member
פרקי ארה"ב

נמאס לי כבר מהמשולש הזה של ביל/ברוק/רידג' זה משעמם!!!!!!
השאר מתחיל להיות מענין ספקטרה נראה בהחלט מגניב

gal253

New member
לגמרי - לא ברור אם הסט לגמרי אותה במה אבל

הם שמרו על כל הפרופס - כולל המיקרופון ועוד כמה דברים נחמדים. מהבחינה הזו כל הכבוד להם שהם שומרים גם אחרי כל כך הרבה שנים שלא נגעו במשפחה הזו

ביפים כל הסטים על אותה הבמה

כל הסטים הם סטים מתחלפים: בונים ומפרקים אותם לפי הצורך בפרקים שמצלמים באותו היום, לכן, אם תצפה בכמה פרקים ברצף שלא צולמו באותו היום (או הסשן) תראה שהפרופס זזים קצת, עציצים לא במקום וכיו"ב.
&nbsp
ממש אהבתי את השחזור או ששמרו את הפרופס המקוריים! זה ממש שימח אותי לראות את זה! רק חסר המעברון של המשרדים מבחוץ עם השלט...

gal253

New member
וואו - לא שמתי לב- זה מעניין...

שהעציצים זזים וכו׳.
&nbsp
לגבי הצילום מבחוץ של ספקטרה עם השלט - ראיתי עכשיו את הפרק של 8 בפברואר והיה מעברון עם צילום של ספקטרה מבחוץ עם השלט.

למעלה