ספוילר לפרקי ארה"ב: שבוע הבא

sigalit1000

New member
ספוילר לפרקי ארה"ב: שבוע הבא

ביל מציע לברוק את כל המניות שלו בפורסטר אם היא תסכים להינשא לו....

אייבי חוזרת ומבקשת את עבודתה הקודמת, קווין מעדכנת אותה בכל הדרמות, אייבי מחליטה "לשחק" יפה ותומכת ביחסי אריק/קווין....

sigalit1000

New member
תמונת ספוילר לפרקי ארה"ב: החברות הכי טובות

קווין ואייבי bff

Shiri from the block

Active member
שמחה ומרוצה!
שברוק תכנס קצת לאקשן.
היא הייתה בצד יותר מידי זמן... יותר מידי זמן ריכזו אותה רק בעלילות עם ביל ובלי קשר לשאר הדמויות.
אני עדיין מקווה שיום אחד היא תשיג שליטה מלאה בפורסטר כמו פעם

&nbsp
ושמחה שRJ חוזר!
אבל מעניין מה יעשו עם ילד בן 16.... אי אפשר לזווג אותו לאף אחת מהדמויות.

sigalit1000

New member
ספוילר לפרקי ארה"ב: הסתיו הקרוב

ליאם/סטפי/וייאט: בראש של סטפי הדבר הכי רע שיכל לקרות לה זה החזרה של קווין לפורסטר עד שהיא מגלה שאייבי חזרה, במקביל, וייאט וליאם ממשיכים להיאבק על ליבה של סטפי. וייאט מוצא את עצמו בעמדה לא נוחה בגלל קווין וליאם לגמרי מנצל זאת.....

פורסטר: משפחת פורסטר במלחמה אחד עם השני, אריק מצהיר שאהבתו לקווין ומערכת היחסים שלהם זה הדבר שהכי חשוב לו והוא לא מוכן ליחס רע מילדיו ונכדיו.....

אייבי: קווין מציעה לאייבי הצעה שלא תוכל לסרב לה, אייבי נשבעת על נאמנותה לקווין ואריק וזה יהיה שלושתם נגד העולם.....

רידג' וברוק: הם מתחברים סביב הדאגה לאריק, הם מתכננים תוכנית להשיג שליטה מלאה בחברת ולהעיף את קווין, האם אהבתה של ברוק לביל חזקה מהנאמנות למשפחת פורסטר? הסוד של ברוק ורידג' יעשה בעיות עם החזרה של ארג'יי.....

היפים והאמיצים מלהקת את איזבל, אמא של סשה וזה כחלק מסיפור מעניין שכולל את תומס וזנדה.....

**** קרולין לא מופיעה בשום ספויילר, מי תעוף בסיום החוזה? קרולין או אייבי? זו לא סשה בשל הליהוק של איזבל.....

ספויילר

סשה כל כך מיותרת....כל המשפחה של מאיה...
ועכשיו איזבל הזאת...
&nbsp
במקום להוסיף דמויות חסרות משמעות שישקיעו בעלילות של הדמויות הקיימות....
&nbsp
מעדיפה שאייבי תעוף...

Shiri from the block

Active member
מסכימה על הכל חוץ מ

ממה שכתבת על אייבי. אני שמחה שהיא חוזרת!
&nbsp
ואני אף פעם לא יודעת אם זה גזעני מצידנו שאנחנו לא אוהבים את מאיה וכל משפחתה XD
או שפשוט הם דמויות מעצבנות ומיותרות ללא קשר לדת גזע ומין

sigalit1000

New member

אני אוהבת את השחקניות שמגלמות את: קייטי, קווין ואייבי אני לא אוהבת את הדמויות שלהן.... לדעתי אייבי חוזרת ממש רעה ולדעתי זה חבל, אבל זה מה יש....

אני גם לא אוהבת את מאיה ויויאן וניקול הדמויות, אבל אני כן אוהבת את ג'וליוס [אבא של מאיה] ועם העלילה של סשה ותומס אני די סבבה איתה [כרגע]....הכתיבה למאיה גרמה לה ולמשפחתה להפוך לדמויות לא אהובות, לא סתם מאיה ומשפחתה לא מופיעים בספוילרים לסתיו הקרוב, הם דמויות מעצבנות ללא קשר לסיבות אחרות......

השחקן היחיד שאני לא אוהבת גם אותו וגם את הדמות זה ריק.....

sigalit1000

New member
משהו בו לא מתחבר לי, אני לא יכולה לשים את האצבע בדיוק על מה

ואני כמובן לא מכירה אותו, אבל אני לא סובלת את השחקן כמעט כמו את הדמות חחחח..... אני גם לא עוקבת אחריו באינסטגרם או בטוויטר ומעדיפה לא לצפות בפרקים שרואים אותו בעיקר.....

ohadcarrington

New member
גזענות, אולי!

אני מעדיף שקרוליין תעוף, דיי מיצתה את עצמה וגם ממחקר קטן שערכתי מסתבר שהיא לא ממש נחמדה למעריצים...

r5566

New member
תודה על הספוילרים. יש לי שאלת ספוילר

מה קורה עם קייטי? ביל באמת נוטש אותה לטובת ברוק?

sigalit1000

New member

ביל וקייטי מתגרשים וביל מעוניין כעת בברוק, לא ידוע בשלב זה אם ברוק וביל יהיו יחד, ארג'יי חוזר והוא הולך להיות בעייתי ככה שקשה לדעת מה יקרה.....

קייטי כרגע מחוסרת סיפור מלבד סיפור הגירושים מביל, קייטי לא מופיעה בספוילרים לסתיו הקרוב ככה שאם יהיה לה סיפור חדש זה יהיה סביב נובמבר....

למעלה