איי רון רוצה לעזוב ?<

איי רון רוצה לעזוב ?<

http://boards.soapcentral.com/showt...IT-Original-Castmember-leaving-after-25-years

הנה
http://insidetv.ew.com/2012/08/11/ronn-moss-bold-and-the-beautiful-exit/

Shiri from the block

Active member
באמת שהכי כואב לי על ברוק
מה יעשו איתה עכשיו??
הגבר הכוחני היחידי שיש בסדרה זה ביל.. ובספק שהיא תתחרה עם אחותה על ליבו של ביל.. וגם ממש לא בא לי לראות אותם ביחד

זה ישפיע על חברת פורסטר
זה ישפיע על ברוק
זה ישפיע על טיילור שכל חייה סובבים רק סביב רידג', אז היא בכלל אין לה מה לעשות בסדרה אם אין אותו
RJ יגדל בלי אבא

סטפני תיהיה אבודה..
אבל ברוק.. ברוק.. כל הפעמים שהם יתחתנו אבל תמיד זה היה מרגש ויפה מחדש..
איך יהיה ברוק בלי רידג'??
מסכנונת

rachelMcfadden

New member
עם כמה שאני לא אוהבת את ברוק, היא באמת מסכנה

וחס וחלילה שלא יחברו אותה עם ביל! אני מחכה שביל יחזור לסטפי

מצד אחד אולי סוף סוף נראה שחקנים שנעלמו.. ת'ורן, ניק - איפה הם??
אבל מצד שני אין תחליף לרידג' ואני מחכה שעוד יודיעו לנו שזה רק עזיבה זמנית

rachelMcfadden

New member
יואו רק עכשיו אני קולטת... שלא יהיה יותר

רידג' וברוק!
אמנם אני תמיד אהבתי את טיילור&רידג', אבל עדיין.. הם חתיכת זוג, נראה לי שהם ה- power couple של עולם הסבון, ועם כל אהבתי לזוג טיילור&רידג' באמת שאין תחליף לזוגיות של רידג' וברוק...

raz the 1

New member
חברים זה סימן להתדרדרות בסדרה...

באופן משמעותי...

אני נותן לסדרה עוד שנתיים....

Shiri from the block

Active member
אני נותנת לזה אפילו פחות משנתיים
ועוד רציתי להספיק לטוס לשם ולנסות לבקר בסט... אני לא מאמינה

rachelMcfadden

New member
אני מקווה שלא

אבל אולי סוף סוף אדון ברדלי בל יתעורר ויבין שהסדרה שלו הולכת לעזאזל וכך הוא יתחיל לקלוט שצריך להקשיב קצת לצופים, ויחליט לסגור אחת ולתמיד את המשולש שהוא מנסה לדחוף לנו בכוח לגרון, ויביא תסריטאים חדשים, רעננים ולא שחוקים והכי חשוב יצירתיים שלא ינסו לשחזר את המשולש של טיילור-רידג'-ברוק...

אוף זה עשה לי ממש רע :(
אני יודעת שזה תכנית טלוויזיה, ושזה לא באמת תורם לי משהו אמיתי בחיים, אבל זה חלק ממני מאז שאני יודעת לקרוא ואני לא מוכנה שזה ייגמר; -(

Shiri from the block

Active member
מסכימה לגמרי כמה שאני מתלוננת על הסדרה ויורדת עליה, אבל עדיין זאת הסדרה שלי.
לא יכולה בלעדיה, היא באמת חלק ממני.
אנחנו צופים באנשים האלה שנים על גבי שנים יום יום בטלויזיה, לא משנה אם זה אופרת סבון ולא משנה אם זה העלילה הכי מפגרת שיש- נקשרים אל הדמויות בסופו של דבר.

אני יודעת שלמרות הכל, למרות העלילות המפגרות והמיחזור- ברגע שהיפים והאמיצים תרד מהמסך אני ארגיש כאילו חלק ממני הלך ולא יחזור

rachelMcfadden

New member
לגמרי

עדיין יש בי חלק קטן ואופטימי שחושב שלמרות הכל, זה עוד לא הולך להיגמר, ורידג' יחזור!!

אי אפשר לדעת מה יהיה...

Shiri from the block

Active member
אני בהלם........ כתוב על זה גם פה
http://ohnotheydidnt.livejournal.com/71073205.html

מעניין אם זה באמת ענייני שכר או שלרון נמאס..
אני פשוט בהלם!! לא יודעת איך לעכל את זה עכשיו.
ועוד כל כך מהר?? תוך חודש לא נראה את רידג' יותר בסדרה?? איך הם הולכים להעלים אותו כל כך מהר???
ואו ואו ואו, זהו, זה באמת אחד הסימנים לכך שהסדרה לא תשאר עוד הרבה זמן... אני בהלם

Indiman1

New member
וואו...

טוב, תראו מה זה - הודעה על כך שרון מוס עוזב גרמה לי לחזור לכתוב בפורום הזה (אחרי שנים שלא כתבתי בו...)

אבל ידיעה כזו אכן שווה תגובה. מי היה מאמין שאחת מאבני היסוד של הסדרה הזו עוזבת...
זה ברור לכם מה זה אומר - החל הסוף של הסדרה הזו (שתכלס - היה צריך להגיע מזמן מזמן)

אני כבר כמה שנים שלא צופה בסדרה כי לדעתי היא הידרדרה קשות וכבר לא מצאתי עניין בה אבל בתור צופה לשעבר זו אכן ידיעה מבאסת.

בכל מקרה, לעולם אי אפשר לדעת. תראו איך טיילור חזרה מתישהו מהמתים. יכול להיות שגם רון מוס יחזור מתישהו לסדרה . אם היא תשאר באויר כמובן חחח.

יום טוב !

Shiri from the block

Active member
תגובה של מעריץ מהעמוד של קתרין B&B has been a huge part of my life since the 7th grade. I've never missed an episode (well last week I did). The romance between Ridge and Brooke has been a great soap story for 25 years. Ronn Moss and Katherine Kelly Lang are the most beautiful and dynamic supercouple in daytime television history. I am shedding a tear today.

הייתי חייבת לשתף
כתב ממש יפה

Shiri from the block

Active member
רון אומר שהוא יסביר עוד כמה ימים
@katka1979 @katherinekellyl @devindevasquez Try not to be sad. Will explain in a couple days. Hang in there with us. We love you guys

למעלה