הודעה לכל חבריי BLOGTV

Dj Toon

New member
../images/Emo188.gifהודעה לכל חבריי BLOGTV ../images/Emo151.gif

דבר ראשון, שלום לכולם. ברצוני לשתף אותכם בשניי דברים 1. אני עובד על תוכנה מסויימת שתאפשר לכם לבצע אפקטים במצלמה שלכם אילו אפקטים היתם רוצים שיהי לכם בבלוג? התוכנה היא חופשית ותינתן להורדה לכולם רעיונות לאפקטים יש לשרשר כאן :) 2. ברצוני לספר לכם על חידוש התוכנית DJTOON הפרודיה של הבלוג מי שלא מכיר מדובר בתוכנית אנימציה אינטאראקטיבית כאן בבלוג TV זמן עליה לא ידוע במדוייק אבל מדובר בגג שבועיים כמובן פרסומים ייהיו בפורום . מצורף לכל מי שמכיר את התוכנית מהעבר או לכל מי שלא רקע נחמד לWINDOWS שיהיה יום טוב :) DJ TOON

Real Angel19

New member
WELLCOME BACK!!!!../images/Emo24.gif

אחת מהתוכניות הכי טובות פה! יופי שחזרת

חץ אהבה

New member
כולך דיבורים!!!

כבר פרסמת כאן בעבר שאתה חוזר עם התכנית שלך ואין טוןן?? יאאללה אחי פרסם מתי תשדר

טוב, שווה לנסות...

הייתי רוצה תוכנה שתוכל לתרגם שידור חי ל"אנימציה", אם תראה את הסרט "חיים בהקיץ" זה יהיה יותר ברור. כלומר, שהאדם ייראה כאילו ציירו אותו. אני מניח שכבר יש דבר כזה, אבל לא כזה שמאפשר שידור חי. אה, וברוך שובך :)

עצירות

New member
הנפשת זוג מפגרים

הייתי רוצה אנימציה של דודי וסיוון= אהבה לנצח= ימותו הקנאים= זוג מפגרים, במושבים האחוריים של אוטובוס כותבים בטיפקס -- דודי וסיוון=אהבה לנצח=ימותו הקנאים

afifit

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gifחמסה|../images/Emo57.gif

ELEF KABAYIM LO YATSLIHU LEKABOT ET HAAHAVA SHEL DUDI VESIVAN YAMUTU HAKANAYIM

no1to

New member
עז

לdjטון יש מצלמה שמראה אותו כמו מצוייר והוא השתמש בה באחד התוכניות בבלוג שלו, זה היה בשחור לבן , וממש מיוחד. נכון טון? ויהיה נחמד עם תשוב לשדר אחת הבלוגים המענינים שהיו

Sam Anand Nityo

New member
איך ידעתי שאתה עובד על משהו....

כבר חצי שנה אני מנסה להשיג אותך בנרות... דבר איתי חבר יקר.. התגעגעתי... יש המון על מה לדבר, אם אתה מבין... על מה אני.. מדבר....

למעלה