Windows Media Player 11

Cmona

New member
../images/Emo39.gif ../images/Emo53.gifWindows Media Player 11

שלום לכולם, אולי מישהו יודע איך ואיפה מגדירים ב-WMP 11 שהנגן יפתח עם Now Playing ולא עם Library
משום מה אני לא מוצאת שום הסבר לא ב-HELP של הנגן ולא ב-FAQ ולא באתרים בעזרת GOOGLE. בגירסה WMP 10 לא הייתה שום בעיה בלהגדיר ומשום מה אני לא מוצאת את האפשרות בגירסה 11. אשמח מאוד אם מישהו יוכל לעזור. או שאני לא מחפשת כמו שצריך או שאין אפשרות?
רבה לכל העוזרים.

tzotz

New member
תראי מה גוגל הביא

את צודקת כנראה שאין אופציה לעשות מה שביקשת א ב ל ניתן להתחכם באופן הבא: simply update all shortcuts pointing to WMP with the following Run line: "wmplayer.exe /Task:NowPlaying" You'll always open up WMP 11 in Now Playing after making the change נקווה שזה יעזור

Cmona

New member
../images/Emo39.gif תודה רבה על המלצה

אני אנסה את זה בערב ואעדכן אותך האם זה עזר. תודה על התשובה.

Cmona

New member
../images/Emo39.gif אז ככה, בדקתי את הנושא ולמדתי

אז קודם כל שוב תודה בקשר לכיוון ופקודה: wmplayer.exe /Task:NowPlaying וההסבר: אם משתמשים בשורת הפקודה, כמו שכתב tzotz 1) START 2) RUN 3) בשורת הפקודה מקלידים wmplayer.exe /Task:NowPlaying 4) מאשרים OK 5) הפקודה אכן מפעילה את נגן Windows Media Player 11 בחלון של Now Playing ולא כברירת מחדל Library. 6) אחרי שסוגרים את הנגן ופותחים אותו שוב הרי הפקודה לא נשמרת בנגן עצמו ויש צורך כל פעם להפעיל את הנגן דרך START>RUN . אומנם אכן פתרון אבל בוא נדבר על משהו קבוע ועם קליק אחד. אז הנה הפתרון
יצירת קיצור דרך חדש Shortcut עבור WMP11 בשולחן עבודה. שבסופו של התהליך יופיע קיצור דרך עם אייקון של Windows Media Player על שולחן עבודה שכאשר לקליקים עליו עם עכבר מייד נפתח Windows Media Player 11 בלשונית Now Playing:
קליק ימני במקום ריק על שולחן עבודה Desktop
בוחרים ב-חדש New
בוחרים ב-קיצור דרך Shortcut
בחלון הראשון שיפתח Create shortcut יש להכניס טקסט הבא לתיבת הטקסט (או להעתיק מכאן): C:\Program Files\Windows Media Player\wmplayer.exe" /Task:NowPlaying (בגלל עורך טקסט בתפוז, יש לשים לב שיש גרשיים (") לפני :C ואחרי מילה wmplayer.exe. ראו בתמונה איך צריך להיות טקסט בתיבת הטקסט של יצירת קיצור דרך
אפשר גם להגיע עם Browser עד לקובץ wmplayer.exe ורק להוסיף אחרי רווח את המילים: Task:NowPlaying/.
בחלון הבא Select a Title for the Program אפשר לשנות את שם הקובץ wmplayer.exe שהוא כרגע הכותרת של קיצור דרך למשהו כמו Windows Player 11 .
לוחצים על לחצן Finish .
נוצר קיצור דרך בשולחן עבודה עם אייקון של Windows Media Player שכאשר לוחצים עליו יופעל נגן Windows Media Player 11 ישר בלשונית Now Playing ולא בלשונית Library.

Cmona

New member
../images/Emo39.gif צודקים בהחלט ../images/Emo70.gif ../images/Emo45.gif

tzotz באמת נתן תשובה על קיצור דרך Shortcut, טעות שלי הייתה להתמקד במילה RUN.
רבה ל-tzotz ו-
שהבנתי לא נכון.
ל-shayvilk ששם לב ופירט.
חג שמח

למעלה