מסגרת שחורה מסביב לקבצי פלאש? - הפתרון

Red Ninja

New member
../images/Emo41.gifמסגרת שחורה מסביב לקבצי פלאש? - הפתרון

הבעיה נובעת מעידכון תוכנה (KB912945). כדי להפטר מהמסגרת פשוט גשו להוספה/הסרה של תוכניות, והסירו את העידכון הנ'ל. במידה ואתם לא רואים את העידכון (גם לאחר סימון "הצג עידכונים") - תצטרכו להתקין "פאטץ' תאימות" שיחזיר את המצב לקדמותו. את הפאטץ' תוכלו להוריד מאתר MS בכתובת הבאה: http://support.microsoft.com/default.aspx/kb/917425

Cmona

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif../images/Emo51.gif רבה לך RedNinja

העלתי את הפתרון לטאגליינס של הפורום. חג שמח!

benjy337

New member
טוב שביל עושה טעויות לפעמים ../images/Emo26.gif

לפחות ככה אתה מגיע לפורום
מה קורה שמול
מקווה שהכל בסדר
שיהיה לכם המשך ערב נעים

Cmona

New member
../images/Emo39.gif יופי-טופי לך benjy !!!

ראית את שמוליק ומייד קפצת על הזדמנות!!!
שיהיה לך המשך ערב נעים וטעים. מרק עם קניידלעך אכלת? אני כבר ממתינה למימונה.
חסר לי סוכר.
לכולם המשך ערב נעים.

Red Ninja

New member
הכל טוב איתי בנג'י

מקווה שאצלכם הכל טוב. ואם הייתי פה לאחר כל טעות של ביל - הייתי גר פה

benjy337

New member
קיבלת ../images/Emo3.gif ../images/Emo6.gif והכי חשוב ../images/Emo26.gif

בהצלחה בבגרויות
למרות שכולנו יודעים שלגאון קטן שכמוך, לא יהיה שוב בעיה עם הבגרויות

adia

New member
רק להבין משהו..

אני מקבל עידכונים בשני מחשבים,ואין לי את הבעיה הזאת.אז...חחחח לא לעשות כלום?או שזה באג לא בכל המחשבים/מע' הפעלה?

Cmona

New member
../images/Emo39.gif adia יקירי

בעצמך כתבת לא פעם (אם אני לא טועה) אם אין בעיות אז לא מתקנים. הפתרון רק למי יש בעיה עם מסגרת שחורה. לי לדוגמה אין בעיה עם מסגרות כל עוד יש חופש.

adia

New member
../images/Emo24.gif..חחח נכון

אבל אצל מיקרוסופט אי אפשר לדעת. וחוץ מזה שאני עוד מהשפעת היין בליל הסדר..

Cmona

New member
../images/Emo39.gif יפה !!! ../images/Emo13.gif

עם אתה עדיין בהשפעה של היין מליל הסדר אז כנראה היה: 1. יין מסוג טוב ו... הרבהההההההההה. 2. אתה לא רגיל לשתות.
))))))))) 3. אני מסכימה איתך בקשר למיקרוסופט. לפעמים נדמה לי שהם מכניסים למערכת הפעלה ולמוצרים שלהם איזה קוד בינה מלאכותית. ולמה? אני אסביר: עד היום לא הבנתי את הקטע שב-2 מחשבים ברמת ביצועים זהה ועם אותה מערכת הפעלה תמיד יש איזה משהו שלא יעבוד טוב במחשב השני כאשר בראשון הכל עובד אוטומטי בלי להגדיר אפילו.
ז"א יש איזה קוד שרץ ובודק האם בעל המחשב מוצא חן בעיניו או לא.
טוב, נשאיר את הדיון הזה לפורים הבא.

uriler

New member
אני חושב שהבאג הכי יפה שאני נתקלתי אצל

החברה של ביל היה כשתקנתי את ה Anti Spyware שלהם.. הוא עבד בסדר גמור, עד שהתחלתי להקליד ב word. האותיות שלהמקלדת התבלבלו ביניהן... באופן רנדומלי לחלוטין. יכולתי להקיש שלוש עמים על "ע" ולקבל "כלב", או כל צירוף אחר. קטע הזוי. והכי מצחיק - המקלדת שלי היא אלחוטית של מיקרוסופט!!!

Cmona

New member
../images/Emo39.gif גם במערכת שלי Anti Spyware

של מיקרוספט עשה בלגאן שלם. כמה תוכנות והתקנים שלא "מצאו חן בעיני" מיקרוסופט קרסו/השתבשו/רצה מחוק וכו... ולא מדובר על איזה וירוסים או מיביאי וירוסים. זה היה נראה לי כאילו Anti Spyware במערכת שלי רוצה שרק מערכת הפעלה תעבוד עם Notepad ו-Paint ואני לא זקוקה לשום דבר אחר במחשב שלי. אז הסרתי אותה. אבל זה לא אומר שאחרים לא צריכים או להמנע מלהתקין אותה. כמו שכתבתי קודם לפעמים לא מובן למה באותה המערכת (מעודכנת וברמת אבטחה סבירה) בשני מחשבים התוכנה מתנהגת אחרת.

תצורת קודים רנדומלית

למשל נקח נמר בהתהוות... אם אתה רואה טרף תתקיף. תשנא ורוד. משמע הנמר לא יתקיף פלמינגו משום מה.... בקיצור קראתם אסימוב \=

adia

New member
את יודעת משהו?

במחשבה זה דיון ממש רציני שאני יכול להגיד לך מה הוא יהיה. תקחי 10 מחשבים עם אותו המפרט,ואותה מע' ההפעלה ואני חותם לך שלא יהיו שני מחשבים זהים בעבודה! זה ממש רציני,הרי יש מיליוני אנשים בעולם עם מע' הפעלה זהה,ואני בטוח שסטטיסטית גם נמצא נוסחה כמה מהם עם אותו החומרה ויהיו להם בעיות שונות ומשונות מפה ועד הירח..
. סתם דוגמא:אצלי במחשב שהורכב לפי מפרט שעשיתי מחקר ועם זהות של מפרטים אחרים המחשב לא הסכים להיות יציב עם סוגים מסוימים של זכרונות.למה?כך!רק עם סוג אחד מתוך כמה. אותו המחשב בידיוק,אבל ממש בדיוק(למעט המארז) כן עובד עם הזכרונות שאצלי לא עבד!! חיבורי רשת אצלה הלך חלק!!אצלי יצאה לנו הנשמה עד שהצלחנו..אני והקמבצ"ית..(כפרה עליה..).למה?כך! אותה מע' ההפעלה(מקורית למהדרין),אותם SP2,אותם העידכונים...חחחח למה?כך. אז לכן אני שאלתי,ידעתי בליבי כמובן את התשובה,אבל אמרתי..מה אדון ביל מכין לנו עכשיו?באגים כדי שנגיד:וואו..בואו נשדרג לויסטה,שגם שם צפויים חיים לא קלים. אז התשובה לשירשור שיכול להאריך ימים הוא: למה?ככה!

למעלה