שלום לכולם.

שלום לכולם. ../images/Emo53.gif

יש לי סרט ומשחק בקובץ BIN. מישהו יכול להסביר לי בבקשה איך אני מתקין את המחשק/צופה בסרט מבלי לצרוב? תודה מראש לעוזרים.

קודם כל תודה על התגובה

דבר שני אני יודע שיש את התוכנות האלה.. רק שאני לא יודע איך להשתמש בהם
תוכלי בבקשה לעזור לי?

supervine

New member
../images/Emo71.gif ככה

מורידים למשל ALCOHOL 120%, מתקינים, מפעילים, למטה אפשר לראות VIRTUAL DISK, לוחצים על זה לחיצה ימנית, MOUNT DISK, בוחרים את הקובץ IMAGE שיש לנו (BIN) ואישור. אז נכנסים למחשב שלי ויש לנו דיסק חדש (בכאילו) שהתוכן שלו הוא תוכן קובץ הBIN ששמנו. - אח"כ תמיד אפשר להחליף לקובץ אחר.

אממ תודה לשניכם.. בינתיים אני

אנסה את ה ALCOHOL 120%.. ויש לי שאלה.. הכונן הוירטואלי הזה, אפשר יהיה למחוק אותו אחרי ההתקנה של המשחק/צפיה בסרט?

הנה מדריך מקוצר....../images/Emo26.gif

לאחר שהתקנת את התוכנה, היא בנתה לך כונן וירטואלי... כמו בדוגמא אצלי :L

המשך - מציאת הקובץ....

תלחץ על ה-IMAGE FINDER בצד שמאל בחלק העליון.... וייפתח לך החלון , שבו עלייך לבחור את הכונן שבו נמצא קובץ ה-BIN.... הוא יבצע חיפוש לכל קבצי ה-BIN באותו הכונן...

בחירת הקובץ המבוקש....../images/Emo26.gif

לאחר שמצא את הקבצים, תלחץ דאבל קליק על הקובץ המבוקש. תסגור את החלון של החיפוש.

טעינת הקובץ לכונן ../images/Emo26.gif

לאחר שסגרת את חלון החיפוש, אתה תראה את הקובץ בחלון הראשי... תעשה עליו קליק ימני, ותבחר ב-MOUNT ON DEVICE. אם אתה רוצה להסירו, קליק ימני על הכונן למטה (מסומן בתמונה - למטה) ו-UN-MOUNT IMAGE

ואיי תודה רבה לכולם אבל....

זה לא מוצא שום קובץ BIN בחיפוש
רק CUE, MDS, ו CD IMAGE FILE... מה לעשות?

לך בחלון הראשי ל-OPTIONS...

תחת SHELL EXTENSION, תסמן את הכל, ואתה יכול להוסיף בשורה של OTHER EXTENSION (אחרי שתסמן V לידה כמובן) את הסיומת BIN....

Cmona

New member
../images/Emo39.gif פתיחת קבצי BIN בלי לצרוב

ניתן לפתוח קבצי BIN בלי לצרוב: 1. אפשר בעזרת תוכנה WinISO, לא חינמית (שים לב להסבר שאם תוריד משם את הגירסה החופשית, לא תוכל להנות ממנה הרבה.) אין צורך בקובץ CUE. תפעיל את התוכנה, לחץ Ctrl+O, בחר את קובץ Bin ולחץ על Open. לאחר מכן לחץ על כפתור Extract, בחר לאן אתה רוצה לפתוח את תכולת הקובץ ולחץ על כפתור Extract. (פתיחת קובץ Bin לכונן מזכירה מאוד פתיחת קובץ Zip.) 2. אפשר בעזרת תוכנה Daemon Tools, חינמית, התוכנה יוצרת כונן מקובץ Bin ממש כאילו צרבת את הקובץ והוא נמצא בתוך כונן הדיסקים. יש צורך בקובץ CUE. פתח את התוכנה יופיע איקון בסרגל הכלים (SysTray). לחץ על האיקון עם כפתור ימני של העכבר, בחרו ב-Virtual CD/DVD-Rom, לאחר מכן לחץ על Set number of devices ובחר את מספר הכוננים הווירטואלים שאתה מעונין ליצור (עבור כל קובץ Bin יש צורך בכונן אחד). עכשיו, לחץ שוב עם כפתור ימני על האיקון של התוכנה בסרגל הכלים ובחר ב - Virtual CD/DVD-Rom, לחץ על הכונן שאת רוצה להגדיר עבורו את קובץ ה-Bin ולחץ על Mount Image , בחר בקובץ Cue (במידה ואין לך קובץ Cue תוכל ליצור אותו לבד או בעזרת תוכנה Cue Maker.) לאחר שיצרת את הכונן הוא יופיע כמו כל כונן דיסקים ב"מחשב שלי".

Cmona

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo92.gif ולפי בקשתך ../images/Emo140.gif

אם זה עזר ופתר את הבעיה ואם ההסבר היה מספיק מובן, אז יכנס לטאגליינס.

למעלה