האם מישהו יודע על תקלה חמורה בוינדוס XP ?

האם מישהו יודע על תקלה חמורה בוינדוס XP ?

בזהירות הנדרשת: לדעתי תקלה עולמית
אחרי עדכון אי אפשר להפעיל יישומים נתמכי דוטנט
האם מישהו יודע והאם יש פתרון ?
יש לי מספר עשרות לקוחות מושבתים - אז זה חרום !

עומר TT

New member
איזה עדכון?

המערכת לא מקבלת עדכונים מ 2014 וכל יום שהם משתמשים בה הם חושפים את עצמם לעשרות ומאות פרצות אבטחה.
הפתרון המתבקש הוא כמובן לשדרג לחלונות 10 או לינוקס.

HelpSupport

Active member
XP ועדכונים ...

פיספסת ->
"Windows Embedded Standard 2009. This product is an updated release of the toolkit and componentized version of Windows XP. It was originally released in 2008; and Extended Support will end on Jan. 8, 2019."
"Windows Embedded POSReady 2009. This product for point-of-sale devices reflects the updates available in Windows Embedded Standard 2009. It was originally released in 2009, and extended support will end on April 9, 2019."
תוכל לראות איזה עידכונים היו רק לאחרונה ל- XP ->
https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=Windows+XP+Embedded
מיין לפי תאריך.

עומר TT

New member
מכיר את התרגיל הזה

אלו עדכונים שמיועדים ל windows embedded שמבוססת על xp ואפשר לרמות את xp כדי שתמשוך אותם.
איפה הבעיה? שמאחר והם מיועדים לרוץ בסביבת embedded הם לא נבדקים עבור תכונות שלא משמשות את המערכות האלה, וחוסר תמיכה בהן לא נחשב לתקלה.

רוב הזמן נח

Well-known member
אם זה עסקים שיש להם XP בשביל שימוש בתוכנות מסוימות..

אז ניראה לי שיש עדיין עדכונים.
מלבד זה שאם משתמשים במחשב רק בתוכנות מסויימות, אז אין ממש צורך לעדכן.
&nbsp

עומר TT

New member
אין עדכונים ל xp, וזה בכלל לא משנה מה אתה עושה איתה

הצורך לעדכן נובע מהחשיפה לאינטרנט, ללא קשר לתוכנות בהן משתמשים, ומהווה פרצת אבטחה בכניסה לארגון שעלולה להביא לגישה מבחוץ לכל תשתיות הארגון רק כי מישהו שמחזיק שרתים במאות אלפים מתקמצן להחליף את השבע תחנות האחרונות שעדיין מריצות xp (מכיר כזה ארגון אישית).

רוב הזמן נח

Well-known member
במחשב הקודם שהיה לי XP לא עידכנתי איזה 10 שנים

הייתי מתקין XP עם SP2 ואז מבטל את העידכונים.

לפני שהייתי מתנהל ככה, איך שקניתי את המחשב, הייתי מתקין כל עידכון ועידכון. לצורך מניעת הדבקות במזיקים, זה לחלוטין לא היה מועיל.

למעלה