DVD דרייב

nevill

New member
DVD דרייב

משום מה הDVD במחשב הנייד שלי מקבל דיסקים מסויימים ולא אחרים ניסיתי לשנות אזור ניסיתי להסיר ולהתקין מחדש ודרייב הוא up to date
שום דבר לא עוזר. אשמח לכל עצה
תודה

nevill

New member
DVD דרייב

אני אבהיר - DVD דרייבר לא מזהה בכלל שיש דיסק בפנים בחלק מהסרטים, לרב סרטים מהארץ דווקא ולכן שיניתי אזור ל2 וזה לא עזר. אני מכניסה דיסק וכשאני מנסה לפתוח הדרייבר אומר שאני צריכה להכניס דיסק הוא לא רואה את הדיסק שהכנסתי

רוב הזמן נח

Well-known member
אם זה גם בסרטים צרובים, אז אולי יש בעיה בכונן

צורב DVD היום זה זול. אפשר לקנות אחד חדש ולבדוק שוב את הדיסקים הבעייתיים.
&nbsp
לפעמים גם כוננים נחלשים.
לדוגמה, היו לי כמה דיסקים של מוסיקה שצרבתי והדיסקים האלה הפסיקו להעלות בסטריאו. אבל שהכנסתי את הדיסקים האלה לכונן במחשב, אז לא היתה איתם שום בעיה.
&nbsp
&nbsp

nevill

New member
DVD דרייב

אז קודם כל המון תודה על המענה
אבל כנראה כדאי שאני אפרט יותר. אין לי בעיה עם דיסקים צרובים וגם לא כאלה שרכשתי אונליין. הבעיה התחילה כשעשיתי מנוי לאוזן והDVD שאני מביאה משם חלקם מזוהים ע"י הדרייב וחלקם לא, רב הלא מזוהים הם סרטים בעברית ולכן שיניתי את ה'איזור' אבל זה לא עזר, גם פניתי לתמיכת ווינדוס 10 והם אמרו לי לעדכן גרסה, להסיר ולהתקין מחדש וזה גם לא עזר, למרות שניסיתי כמה פעמים.
חשבתי אולי זה אפשרי לחבר כונן DVD חיצוני למחשב הנייד שלי?

רוב הזמן נח

Well-known member
יש לכלי שהמלצתי תקופת ניסיון חינמית

כל מה שצריך זה להפעיל אותו. ברגע שהוא פועל ברקע הוא מנטרל את כל ההגבלות שיש לדיסק.
אז אפשר לבדוק.
&nbsp
אם את אומרת שזה רק בסרטים קנויים, אז יש סיכוי גדול שזה קשור למגבלת אזור או משהו דומה אחר.
&nbsp
אפשר לקנות צורב DVD חיצוני שמתחבר דרך USB

למעלה