שחזור מידע מהרדיסק נייד

שחזור מידע מהרדיסק נייד

יש לי הרדיסק נייד שקיבל מכה קטנה ומאז המחשב מאתר את ההרדיסק הנייד, ההרדיסק הנייד עובד אבל המחשב לא נותן לי גישה למידע בתוך ההרדיסק הנייד, שלחתי אותו לבדיקה בחברה מכובדת לשחזור מידע ובבדיקה התגלה שבדיסק קיים שיבוש לוגי במערכת הקבצים, שנגרם ככל הנראה ע"י שיבוש במחיצה ושיש להעביר את המידע לדיסק חלופי תוך תיקון הנזק הלוגי כולל תיקון ידני של מבנה הנתונים והקבצים.
הסיכויים לשחזר 99% מהמידע הם 99% הצלחה
הבעיה היא שהמחיר שהם מבקשים ניראה לי גבוה מידי ונראה לי שמה שהם עושים זה רק להעביר את ההרדיסק דרך תוכנה לשחזור קבצים
ראיתי באינטרנט כמה תוכנות כאלה הם עולות בין 50 ל 60 דולר אבל אני צריך את זה חד פעמי
השאלה שלי היא האם אתם מכירים טכנאי מחשבים שיש לו את התוכנות לשחזור קבצים ושהוא יוכל לעשות את זה במחיר זול, אם כן בבקשה תשלחו לי שם וטלפון של הטכנאי מחשבים בהודעה פרטית

blzvi

Active member
תוכנות באינטרנט לא יתנו לך שיחזור ברמה הזאת

אין כאן התלבטות כלל .אתה צריך את הקבצים -שלם את הכסף.
לא צריך כל כך ,תפרמט

טכנאי מחשבים שיש לו תוכנה לשחזור מידע או לשלם למעבדה

במכתב הצאת המחיר שהמעבדה נתנה לי כתוב שההצאת מחיר תקפה ל 30 יום
מה שברור הוא שלא נגרם שום נזק פיזי להרדיסק ושתהליך השחזור נעשה בעזרת תוכנה לשחזור מידע
השאלה שלי היא האם כדאי לי לקחת את ההרדיסק הנייד מהמעבדה ולתת אותו לטכנאי מחשבים שיבדוק בעזרת התוכנה לשחזור מידע האם התוכנה מצליחה לשחזר את כל המידע ואם כן אז חסכתי כסף ואם התוכנה לשחזור מידע של הטכנאי מחשבים לא מצליחה לשחזר את המידע אז אני יקח את ההרדיסק הנייד שוב למעבדה ואשלם להם ואגיד להם שהם ישחזרו את המידע מההרדיסק הנייד, השאלה האם כדאי לי לעשות את זה?
אם זה כדאי לי אז אני מחפש טכנאי מחשבים מומלץ ולא יקר כזה באזור מרכז הארץ
אם מישהו בפורום מכיר טכנאי מחשבים כזה אז אני אשמח לקבל הודעה פרטית שרשום בה השם של הטכנאי מחשבים ואיך אפשר למצוא אותו (למשל מספר הטלפון שלו)

blzvi

Active member
טכנאי מצוי לא יסתכן .

אף אחד לא מגיע לרמת המומחיות של Tic Tac
להזכירך אם נוגעים בכונן הקשיח אתה הורס את יכולת השיחזור של אותה חברה מקצועית

להסתכן? רק מריצים תוכנה לשחזור מידע

אני לא מבין למה אתה אומר להסתכן?
לא נוגעים פיזית בכונן הקשיח מה שעושים מריצים תוכנה לשיחזור מידע
והשאלה היא האם כדאי לקחת מהמעבדה את ההרדיסק הנייד ולתת אותו לטכנאי מחשבים שיריץ את התוכנה לשחזור מידע

blzvi

Active member
כל הרצה של תוכנה משבשת את המקור

אז ודאי שאתה מסתכן ,שכן נניח שטכנאי לא יצליח ותחזור לחברת השיחזור הם לא יוכלו לשחזר כפי שהבטיחו בהצעה .
סתם לא לוקחים מחיר גבוה ,
זה עבודה למקצוענים ,לטכנאים את האמצעים האלה (פרוק הכונן,החלפת ראשים ,החלפת הבקר )
אז שוב אומר בפעם האחרונה.
אם החומר חשוב לך אז שלם את הכסף.
אתה מתקמצן ,חבל על הזמן .
הכונן שלך כרגע הוא תקול ,פירמוט לא יעזור

רוב הזמן נח

Well-known member
הרצה של תוכנה לא אמורה לשנות משהו בדיסק

אם מתקינים את התוכנה על דיסק אחר (חשוב שהתוכנה תהיה ניידת, כי תוכנה לא ניידת מתקינה גם קבצים על דיסק C)
ועושים רק סריקה על הדיסק הבעייתי ואת התוצאות שנמצאות גם כן משחזרים על דיסק אחר, אז זה לא עושה כלום לדיסק הבעייתי.

בכל מקרה יש אפשרות בחלונות של תיקון דיסק. זה משהו שצריך לנסות ובהרבה מקרים (למשל שפתאום דיסק קשיח עולה ריק כשהוא לא)
של בעיות בהצגת הדיסק זה מסדר את הבעיות.

ladybug4NLP

Active member
אם יש לך מחשב המסוגל להריץ חלונות-יש המון תוכנות שאתה יכול

להציל חומר מהדיסק התקול.
לא תוכל כמובן להציל תוכנות שכבר התקנת אלא אם יש לך את תוכנת ההתקנה המקורית בדיסק או במקום אחר.

ניתן לנסות להציל לפי פולדרים, וידאו, אודיו, דוקומנטים או כולם
תוכנות:
easeUS data recovery
recuva
לד"ר גוגל יש עוד המון שמות שאפשר למצא ברשת

בהצלחה

למעלה