מסך מחשב

R S Z

New member
מסך מחשב

חוות דעתכם למסכי TN לעומת ISP למחשב ביתי , גלישה, מסמכים ומעט עיבוד תמונות וסרטים. מדובר על מסך 21 אינטש, האם מסך TN יעשה את העבודה והפרש העלויות ל ISP לא יצדיק במקרה הזה את ההשקעה ? אם ישנה המלצה ליצרן עם שרות לקוחות מועדף , זה יעזור מאוד.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
IPS עדיף בהרבה

&nbsp
פשוט עילאי...בזוויות צפיה איכות צב ותצוגה...יותר מזה רצוי שיהיה מסנן אור כחול..ותכונה נגד הבהוב..
&nbsp
זה בהחלט מקל על העיניים לעבודה..וחוויה נוחה וטובה יותר לכל משתמש ..
&nbsp
TN אפילו במסכי גיימרים בגסיסה מתקדמת...אין מבחינתי שאלה בכלל IPS וזהו.

dudi4321

Member
לעיבוד סרטים ותמונה

dell IPS "24 או אפילו "27
&nbsp
אם קונים באייבורי או KSP או חברה גדולה מקבלים אחריות טובה.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
בלי קשר לעיבוד תמונה בכלל

היום הרוב כבר קונים IPS פשוט כי רואים יותר טוב. זה נפוץ וכבר ךא בעולם של עורכים וכו'...

כל מי שעובד מול מחשב טוב שיקנה IPS.

dudi4321

Member
הדגשתי בתגובה את גודל המסך ל24 ואפילו 27 אינצ'

ברור שיהיה IPS

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
גם אין קשר אחי

&nbsp
היום ממש אין ..קונים גדול גם לראות יוטיוב..למשל ( לא כולם רוצים לחבר טיוי או היא רחוקה וכו' )...
סרטים סדרות נפוץ שרואים במסך מחשב....פה הגודל משנה לכולם..לכן הוא גם עולה טבעית עם השנים....פשוט כי יש יתרון לגודל שמשלים את התוכן..של המשתמשים.
&nbsp
אם נלך צעד קדימה למסך 4K שם בכלל צריך גודל אחרת אין אפקט..ממשי...מסך 4K לו יכולתי הייתי קונה לפחות במינינום 28-29 אינטש רצוי 32 אינטש...
&nbsp
ובכלל אפילו דודה שלי ראתה אצלי שאפשר לפתוח שני דפים במקביל...עכשיו קנתה מסך גדול משהיה לה מרוצה שיכולה..לראות שני דפים יחד להשוות דברים וכו'...
&nbsp
אחרים שמים יוטיוב חצי מסך וחצי מסמך או לשונית אחרת...או CMD ולעשות לפי מדריך...זה הרבה יותר קל עם מסך גדול יותר...
&nbsp
בעריכה בימינו משתמשים או בכמה מסכים בכלל...או במסכים ארוכים שיש היום 21:9 ...
שם המקצועיים לפחות עושים כך...
&nbsp
הצרכים פשוט השתנו , הצרכים היומיומיים של היום עלו...פשוט ויש יתרון לגודל . לכל משתמש :)

dudi4321

Member
מנית את היתרונות. אני איתך ממש

למעלה