מסמך לא נמחק מהתור להדפסה לאחר שהודפס

מסמך לא נמחק מהתור להדפסה לאחר שהודפס

שלום, יש לי מדפסת אלחוטית HP officejet 6500 wireless
לאחרונה רכשתי מחשב נייד וכשאני שולחת הדפסה הקובץ מודפס אך נשאר בתור להדפסה, כך שכשאני רוצה להדפיס דבר נוסף יש מסמך בהמתנה וזה לא מדפיס. עקבתי אחרי מדריכים למחיקת הקובץ שתקוע, והצלחתי. אבל הדבר חוזר על עצמו. האם יש דרך לפתור את הבעייה הזו? תודה רבה

Avis1964

Member
באיזה מערכת הפעלה מדובר כמו כן תפרטי אחר הפעולות שכבר ביצעת.

זאת כדי שלא נמליץ לך שוב על אותה פעילות שמן הסתם כבר ביצעת
חזרי לדווח

פרטים

מערכת הפעלה ווינדוס 10 הום.
ניסיתי למחוק מתקיית המדפסת, ללא הצלחה.
עצרתי PRINT SPOOLER, מחקתי קבצים בתקיית PRINTER בכונן C
כעת, אני מצליחה להדפיס מסמך אבל גם הוא יישאר בתור להדפסה ולא יימחק. איך ניתן לפתור את הבעייה הזו? אשמח לקבל עזרה. תודה :)

Avis1964

Member
למרות שרשמת אני לא בטוח שהדרך נכונה....

בצעי את השלבים שלהלן לפי הסדר
1- קליק ימני על התחל--הפעלה--הקלידי את הפקודה--SERVICES.MSC ואישור כעת בחלון שנפתח גללי מטה וחפשי שירות בשם "PRINT SPOOLER" סמני אותו ועם העכבר לחץ עליו דאבל קליק--בחלון שייפתח ליד "תחת שירות" לחצי על "הפסק"-- החל--אישור.
2 - קליק ימני על התחל--הפעלה--בשורת הפקודה רשמי spool ואישור--כנסי
לתיקיית PRINTERS ומחקי את תכולתה באם קיימים קבצים.
3 - ייתכן ותצטרכי לבטל גם מהזיכרון הפנימי של המדפסת. תחפשי בתפריט ביטול הדפסות
4 - בצעי אתחול למחשב--חזרי על התהליך שסעיף 1 אלא שהפעם את מפעילה את השירות PRINT SPOOLER
5 - אם עדיין הבעיה קיימת נתקי את החשמל מהמדפסת למשך 10 דקות ולאחר מכן חברי לחשמל ובדקי
6 - אם עדיין לא נפתרה הבעיה תסירי את הדרייבר של המדפסת והתקיני בצורה מסודרת דרייבר עדכני שמתאים למערכת ההפעלה שלך כולל לפי מס' הסיביות של מערכת ההפעלה 32/64 ביט מאתר היצרן
בהצלחה
חזרי לדווח

Avis1964

Member
בנוסף לתגובתי מממליץ שתצפי בסרטון המוטמע בקישור.....

Print Jobs Stuck in Print
תוכלי גם להוריד את הכלי של HP Scan Doctor להתקינו במחשב. כלי זה מאבחן ופותר בעיות באופן אוטומטי.
בהצלחה
חזרי לדווח

למעלה