אשמח לעזה בפתרון 2 בעיות

אשמח לעזה בפתרון 2 בעיות

1. יש לי מדפסת HP Officejet 4500
ועל הצג שלה מופיע הכיתוב הבא:
Scanner Failure. Unable to scan, copy, or send a fax. Press OK
ניסיתי לעשות איפוס עם סולמית 6 וסולמית 7 העברתי אותה לחשמל בלי מפצל וכלום לא עזר. יש עוד מה לעשות?
2. ישנם 3 כניסות USB במארז מאחורה של מגיבות בכלל. מה יכולה להיות הסיבה לכזה דבר? יש אפשרות לתקן לבד?
תודה מראש.

superman1234

New member
לגבי המדפסת, הכי פשוט להתקין את תוכנת המדפסת מחדש.

1. כנס ל לוח הבקרה ל Programs and Features , בצע UNINSTASLL למדפסת. היא תופיע שם כ HP officejet 4500 G510n-z או משהו דומה.
2. כנס לאתר https://support.hp.com/us-en/produc...ter-series-g510/3919445/model/3919447/drivers
לחץ על GO ותגיע לאתר הורדת התוכנה העדכנית למדפסת..
3. התקן את קובץ ההתקנה. בד"כ זה יהיה קובץ 4500G510nXXXXX.exe.
בהצלחה

הסרתי והתקנתי את התוכנה כמה פעמים

עדכנתי את הדרייברים וזה לא עזר.
הצילום אמור לעבוד גם בלי קשר למחשב לפי מה שזה נראה ישנה איזושהיא בעיה במכשיר עצמו.
ולגבי הכניסות USB יש משהו לעשות?

superman1234

New member
רק רגע...כשאתה מנסה לבצע COPY ישירות מהמדפסת

לא דרך המחשב, אתה מקבל את אותה הודעת שגיאה ?
לגבי חיבורי USB - קשה להאמין ששלושת החיבורים התקלקלו בבת אחת.
1. נסה להטעין איזה אביזר עם חיבורי הUSB הללו. אם האביזר נטען משמע שכבלי ה 5V תקינים. אני הכנתי חיבור מיוחד לטעינת סוללה 3.7V מחיבור USB לבדיקה הזו.
2. אם האביזר הנטען הוא פלפון, נגן מוסיקה או טבלט, האם המחשב מזהה אותו ? במידה ולא, שווה לפתוח את הקופסה ולבדוק אם חיבורי USB על לוח האם אינם רופפים.

ההודעה מופיעה מיד שהפקס נדלק

הוא מודיע מראש קבל עם ועדה שלא ניתן לעשות איתו כלום.
לגבי הUSB אני כבר אבדוק את מה שכתבת.
תודה

superman1234

New member
אם אתה מתכוון שכאשר

אתה מפעיל את המדפסת, בשלב הדיאגנוסטיקה שלה - אתה מקבל את ההודעה הזו ,אזי אם אתה גר קרוב לייד הים , להגיע למים העמוקים ולהפרד ....
אלא אם היא מדפיסה וזה מספק אותך.
הדגם הזה, 4500 האלחוטי ,הוא דגם שיש בו באג ידוע ש HP משום מה לא ניסו לפתור. המדפסת נכנסת למצב שינה בכדי לחסוך בחשמל, ויש מצבים שאפילו "בית דין גבוה לצדק" לא מצליח להעיר אותה. רק אפשרות אחת, לנתק מהחשמל ולחבר והפעיל מחדש.

זה לא הדגם האלחוטי

אבל נראה לי שזה מה שאני יעשה. נזרוק לים עם אבן קשורה למרות שמידי פעם ידגדג לי המצפון שאולי זה משהו שהיה ניתן לפתור בקלות ופיספסתי.
בכל אופן עכשיו אני צריך המלצה למדפסת משולבת חדשה מה שחשוב לי שהיא לא תצטרך חיבור נפרד לשקע כמו חלק מהמדפסות של HP ושהיא תוכל לעבוד גם עם ראש דיו שחור לבד ועם עברית ופידר כמובן.
מכיר חיה כזו?

superman1234

New member
ל HP יש שרות מעולה בארץ זה מניסיון.

אבל..................אף אחד לא אמר שאתה חייב לקנות מדפסת HP.
מדפסות INKJET וגם לייזר טובות תוכל למצוא של CANON, BROTHER , SAMSUNG , EPSON ואפילו XEROX.
אני הייתי ממליץ לבדוק מדפסת של CANON או BROTHER , נראה שמבחינת עלות/תועלת + שרות הן המתאימות ביותר.
המתן שגם זאדק אולי יתייחס. המומחיות שלו זה מדפסות.

תקשיב אחי

הים לא כ'כ נוח לשחייה כיום, קצת קר אתה יודע, אז ריחמתי על המדפסת והחלטתי לנסות לפרק ולבדוק, אין מה להפסיד.
פירקתי, היה שם איזה חיבור רופף, חיזקתי אותו. שיחקתי להנאתי קצת בגלגלות של הסורק הוצאתי אותו והחזרתי משכתי לכאן ולכאן, קצת רוח לליכלוכים הקטנים,.כמה חיוכים ונשיקות באוויר. החזרתי את הברגים.
וראה זה פלא
הוא נכנע השפיל את פניו והחל לסרוק לצלם ולפקסס כבתחילה.
המוסר השכל-- לא להתייאש כ'כ מהר תמיד כדאי לנסות.

superman1234

New member
חחח ראשית כל הצניעות יפה לך.....

גם הפתרון של חיבורי ה USB אומרות משהו לגביך.
ולסיכום וברצינות - כל הכבוד.

חן חן על המחמאות

שתמיד כל הבעיות שצצות פה בפורום יפתרו מהר.
לילה טוב ותודה על כל ההצעות לעזרה.

ניסיתי עכשיו להטעין אזניית בלוטות

וזה נטען. אבל כשאני מכניס פלאפון נגן ואפילו מקלדת ועכבר אין תגובה
גם האור של העכבר והמקלדת בכלל לא נדלק.
מה זה יכול להיות?

superman1234

New member
לחיבור USB יש 4 חוטים.

2 למתח 5 VDC
2 להעברת DATA.
לפי מה שאתה מספר קשה לי "לנחש". אולי הקצוות של חיבורי האביזרים שאתה בודק אינן תקינות.
מה שאני יכול להציע באופן פרקטי - לפתוח את המחשב, לעקוב אחרי הכבלים הפנימיים של חיבורי ה USB ללוח האם ושם להדק /לנקות את המחבר . זה בד"כ יהיה מחבר כפול לשני חיבורי USB.
אם היית אומר שכל חיבורי ה UAB אינם תקינים הייתי אומר לך כמעט בודאות שהבעיה נמצאת ב SOUTH_BRIDGE שהוא אחראי לטיפול ב DATA של מחברי ה USB ונמצא על לוח האם.

פתחתי את המארז

היציאות USB מחוברים ישירות ללוח אם, אין שם בכלל חוטים לעקוב אחריהם
צירפתי תמונה
ליד החץ השחור יש שני חיבורים בתוכו לא תקינים ואיפה שהחץ האדום רק אחד מתוכם לא תקין.

superman1234

New member
ת'שמע, לא נישארו עוד הרבה אפשרויות.

אם יש לך מיכל לחץ אוויר, תן כמה "פושים" מבחוץ לתוך החיבורים, וכמה "פושים" מבפנים לאיזור המגע של הפח בלוח האם, שם נמצא החיבור/ההלחמה הפיזי של המוליכים ללוח האם. שא תפילה קצרה באותו הזמן אולי זה גם יעזור..
. אם אין לך מיכל מתאים, נסה עם מברשת או אפילו מכחול לנקות באזורים הללו מאבק.
בהצלחה מכל הלב.

למעלה