כניסה למחשב ללא סיסמא

pvman

New member
כניסה למחשב ללא סיסמא

שלום למומחים
יש לי מחשב עם חלונות 8.1
עד לא מזמן - יכולתי להכנס למחשב ללא הקשת סיסמא. לאחרונה - כנראה בעקבות עדכון או התקנה שעשיתי (בחיי שלא יודע מה) המחשב שלי התחיל להתעקש על הקשת סיסמא.
עברתי על כל הגדרות המחשב שאני מוסגל לחשוב עליהן (בין אם דרך netplwiz ובין אם דרך חשבונות משתמש והגדרות כניסה) ובכל המקומות מופיע שאין צורך בסיסמא.
יש למישהו מושג איפה עוד אני יכול לבדוק בכדי לבטל את העונש הזה?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
נסה ככה

&nbsp
כנס לnetplwiz תעשה שיהיה סיסמא..הפעל מחדש כנס עם סיסמא
&nbsp
שוב netplwiz תוריד וי מהסיסמא לא לאשר! לעשות החל אז פעמיים לרשום את הסיסמא בחלונית. אז זה עובד .

pvman

New member
תודה, אבל לא זזה רוורס

פעלתי בדיוק לפי ההנחיות אבל לא השתנה.
מה שכן, עכשיו שמתי לב שהחשבון שלי מוגדר אדמיניסטרטור מוגן סיסמא למרות שהגדרתי אותו "סטנדרט". כנראה שזה שורש הבעיה. איך מאלצים אותו להיות חשבון רגיל ולא מנהל?

pvman

New member
נהייה סרט

אחרי שהרצתי את הסריקה משהו לא טוב קרה. גם חזרה הודעה שיש כמה דברים שהסריקה לא יכולה לתקן וגם איבדתי את הגישה ל One Drive שהיתה לי בסייר הקבצים.
היו לי 2 חשבונות על המחשב, ועכשיו - בכל פעם שאני מתניע את המחשב - עולה החשבון "השני" שאני לא רוצה. כאשר אני חוזר לחשבון הראשי שלי - שם כבר אין לי את One Drive. כאשר אני מנסה להתקין את אפליקציית הדסק טופ - אני מקבל הודעת שיש תקלה/שגיאה שאומרת שהמערכת לא יכולה להגיע אל קובץ ההפעלה של התוכנה. זה הרי די הזוי, כי בעצם אני עושה על הקובץ הזה דבר-קליק בכדי להפעיל אותו, אז ברור שהוא קיים ונגיש. לא?
יש רעיונות?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
טוב כפי שחשבתי

&nbsp
מערכת הקבצים של הווינדוס השתבשה לך ..מי יודע למה. אולי ממזיקים אולי ממשהו אחר..
&nbsp
משהו שיבש את החשבונות גם..לדעתי צריך טכנאי מיומן שיפתור את העינין..זה לא נראה פשוט לסדר און ליין..
&nbsp
https://onedrive.live.com/about/he-il/ פה אתה יכול להכנס לענן שלך הקבצים שמורים.
אם הכל מגובה לך הדרך הקלה והמהירה היא פשוט להתקין מחדש או אם לא בעת ההתקנה ..לעשות תקן מחשב זה במקום יש סבירות שזה יצליח.

pvman

New member
יש סוג של תקווה

עשיתי system restore לנקודה לפני כמה ימים (היה איזה עדכון של חלונות) וחזרתי למצב הקודם של גישה מלאה לקבצי הענן אבל עדיין יש סיסמא לכניסה למחשב. קצת יש בעיות עם סיסמה לאאוטלוק (דואר של ISP) אבל אסתדר עם זה בינתיים.
תודה על זמנך, תשומת הלב והנכונות לסייע

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
עדיין אני ממליץ התקנה מחדש

&nbsp
על כל מקרה וסדר בחשבונות רצוי להכנס עם אחד מסודר.
&nbsp
היום ווינדוס 10 ניתן להורדה כבר מעודכן כמעט לגמרי ישר לדיסק און קיי ..( תמיד רצוי גיסוי קודם של מידע המחשב)
&nbsp
ולהתקין בדרך הישנה קצת אבל פשוטה..כניסה לביוס בחירת הUSB עם ההתקנה שיעלה ראשון...והתקנה מותאמת אישית לאתחל דיסק מערכת הפעלה ואת החלק של ה500 מגה של ההפעלה למחוק את שינהם הם יאוחדו להתקין זה כעשרים דקות קצת עידכונים ודרייברים אם צריך תוכנות כמובן ויש לך שקט לעוד שנה שנתייים מקווים:)
הורדה פה
https://www.microsoft.com/he-il/software-download/windows10
&nbsp
שחזור מערכת לא בהכרח פותר הכל במיוחד אם השתבשו לך קבצים ממזיקים...זה פשוט עלול לחזור על עצמו. לא להיות מעודכן בעידכוני אבטחה וכו' לא טוב ולדעתי לא משם הבעיה בכלל..
&nbsp
כמו כן רצוי גם לבדוק חומרה , ניקוי אבק. תקינות מאווררים וכדומה כי בעיות צצות גם בגלל זה :)

pvman

New member
צודק

ברור לי שמשהו נדפק מהותית ואני רואה את זה בכל מיני פינות.
אתארגן על התקנה נקייה
שוב, תודה !

למעלה