מדפסת עושה בעיות

מדפסת עושה בעיות

שלום
יש לי מדפסת של אפסון , המדפסת מחולקת לשלושה מחסניות דיו ומחסנית נוספת שחורה .
קניתי דיו תחליפי למדפסת (המחירים של הדיו המקורי יקרים מאוד) , התקנתי
את כל המחסניות אולם המדפסת הציגה הודעת שגיאה שיש להחליף את המחסנית הצהובה Y . ניסיתי כמה פעמים להוציא ולהכניס את המחסנית . לנתק את החשמל . להחזיר אולם זה לא עזר . המדפסת פשוט מסרבת להכיר במחסנית החדשה ולא ניתן לעבוד עם המדפסת בגלל הודעת השגיאה הזאת .
חשבתי שאולי המחסנית תקולה והחלפתי אותה בחנות אבל לאחר ההתקנה עדיין אותה התראה שיש להחליף את המחסנית .
מה יכולה להיות הבעיה לדעתכם ואיך יתכן ששאר המחסניות הותקנו בהצלחה ורק עם מחסנית אחת אני נתקלת בקשיים ? אשמח לעזרתכם .
תודה

איזה צהוב היה לפני זה ? מקורי או שגם חלופי ?
כשמכניסים את הישן זה מזהה אותו כמו שצריך ?
תקלה כזאת נובעת מכמה סיבות ...
או שהסדרת ייצור של החלופיים שיש לחנות עם צ'יפ פגום\או שבכ"ז יש בעיה במדפסת עצמה ..
מה הודעת השגיאה המדויקת ? שזה לא מזהה שהותקן מיכל צהוב או שזה מודיע שהמיכל ריק ?
כשמכניסים את הצהוב הישן מה זה רושם ? שהוא ריק ?
אם זה מזהה נכון את המיכל הישן ורק את החלופיים החדשים לא אז אני הייתי חושד במיכלים ומנסה סוג אחר בשביל האלימינציה ...

כשמכניסים את הדיו הישן

המדפסת . הישן היה מקורי, הבעיה ששאר התחליפים עובדים בסדר ורק הצהוב החילופי לא.. ההודעה אומרת שהמדפסת לא מזהה את הדיו הצהוב ויש להחליפו. בכל מקרה הזמנתי דיו מקורי מאיביי חצי מחיר. מקווה שהכל יסתדר. תודה

כמו שאמרתי אם מזהה את הישן (מקורי או לא לא משנה הרבה) ורק את
החדש לא מזהה אז הבעיה במיכל ולא במכשיר ..
מניסיון עם השוק הזה אני יכול להגיד בוודאות שיש המון מיכלים חלופיים שמגיעים עם צ'יפ דפוק

למעלה