יציאות COM

barsaar

New member
יציאות COM

שלום רב,

אני מנסה להפעיל את יציאות COM שלי וראיתי שהן לא נמצאות במנהל ההתקנים.

עשיתי שיציג את הכל גם את המוסתרים וראיתי שתחת הקטגוריה של היציאות אין כלום,

זה אמור להיות ככה?

בכל מקרה ניסיתי להוסיף יציאות COM משל עצמי (הוספת חומרה מדור קודם) זה הוסיף לי את יציאת COM3 אבל נראה שהיא לא בשימוש, הגרסה שלה הכי עדכנית לפי מה שאומרים אבל אני עדיין מקבל קוד שגיאה 34 שאומר שיש בעיה בקונפיגורציה,

מישהו יכול לעזור לי בבקשה?

יש לך בכלל יציאות כאלו על הלוח ?
אם יש אז כנס לביוס לבדוק הגדרות .. אולי הן "כבויות" שם ..
ולגבי החומרה שהוספת אז אתה בטוח שהכרטיס הרחבה תקין ?
אגב מה ניסית לחבר ליציאה ?

barsaar

New member
לא חושב שיש לי יציאות אבל...

קראתי שבמחשבים של היום יש יציאות בתוך הלוח אם שלא תמיד גלויות והלפטופ הוא לא ישן (שנה).
&nbsp
לא ניסיתי לחבר כלום ניסיתי להשתמש בתוכנה שמשתמשת בהם אבל לאחר ההודעה שלך אקרא עליהם עוד קצת ואשתדל להבין יותר לעומק.
&nbsp
בינתיים אשמח אם תשתף אותי במה שאתה יודע.
תודה!

לא ציינת שזה לפטופ מקודם ..
מחשבים ניידים זה לא הצד החזק שלי אבל מהכלום שאני יודע זה שבניגוד ללוח אם של מחשב נייח - אם אין לך יציאה פיזית אז אין לך יציאה כזאת נקודה.
למה הכוונה לא חיברת כלום אבל ניסית להשתמש בתוכנה ..
יש מצב שתסביר את עצמך באופן יותר ברור ותציין גם מה המטרה המקורית שאולי נבין מי נגד מי ולמה ..

barsaar

New member
כן כמובן

קודם כל תודה על העזרה זה לא מובן מאליו.

דבר שני, אני לומד כרגע תכנות בפלטפורמת .Net ויש שם המון תיקיות נוספות.
כרגע אני עובד על מפה שמחשבת מסלול בדומה לWaze. כדי לקבל את המיקום הנוכחי שלי אני הורדתי קוד לדוגמה ועוקב אחריו איך הוא עובד בפועל וכאן הבעיה מתחילה.

כשאני פותח את התוכנה ישר הוא אומר לי COM4 לא קיים, ניסיתי גם את 1,2,3,4,5 כולם לא קיימים. גם לאחר שהוספתי את הCOM3 הוא מציין בדיוק את אותו הדבר.

שירותי המיקום שלי במחשב מבוטלים (ואולי זאת הבעיה?) וחשוב לי שתדע אם לא היה לך נעים להסיק קודם שאני מבין תיאורטית איך מחשב עובד, לגבי יציאות COM וכדומה אין לי מושג.

בין אם זה עוזר ובין אם לא יש לי מחשב Lenovo ideapad 300, i5-6200, win10

תודה רבה!

וואלק כל זה כ"כ מעל לראש שלי שזה כמו נקודה באופק

HelpSupport

Active member
חבל על הזמן ...

אין במחשב הנייד שלך יציאת RS232 - אחרת היית מזהה אותה (ראה בתמונה).

אם בכל זאת אתה זקוק ליציאת RS232 תוכל לרכוש אביזר המתחבר למחשב בחיבור USB שקצהו השני הינה יציאת RS232.
RS232 = COM.

http://ksp.co.il/?uin=8573

למעלה