צריכה בבקשה עזרה עם המסך של המחשב(פרטים בתוכן ההודעה :)

מיכלי1235

New member
צריכה בבקשה עזרה עם המסך של המחשב(פרטים בתוכן ההודעה :)

אשמח בבקשה לעזרה , כשאני מדליקה את המחשב וניראה שהוא פועל רגיל, אינני מצליחה לראות את מה שעולה וזה למרות שהמסך עצמו דלוק והכל מחובר! כאילו לא מזהה את מערכת ההפעלה או את העכבר או את המקלדת כלום לא מזהה. ואני עושה ריסט או הפעלה מחדש של המחשב ולא עוזר! רק אחרי המון ניסיונות איתו(לכבות ולהדליק מחדש או ריסט וכיבוי והדלקת המסך שוב) ניראה שעולה התמונה של הפעלת המחשב...והמערכת עולה רגיל. מה יכולה להיות הסיבה לכך? אודה לתשובה מפורטת. תודה מיכל

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
יש כמה גורמים אפשריים נתחיל בבסיס..

התחממות המחשב...צריך לוודא שהוא נקי מאבק פנימי בעיקר בצלעות המעבד. שהמאווררים תקינים כולם גם .

אפשר לנסות תיקון עצמי של המערכת
לאחר הפעלת המחשב נלחץ על מקש ה F8, ומתפריט ה Boot
נבחר באופציה: last known good configuration.
במידה ומערכת ההפעלה עולה באופן תקין, סביר להניח שהבעיה הסתדרה.

נסי לבצע את שני אלה שלה הניקוי חובה אין לדלג ..סיכוי גבוה שהבעיה משם..

ודווחי אחרי..אם נפתר או לא ..אם לא נמשיך הלאה ..בנסיון לפתור את הבעיה:)

מיכלי1235

New member
אז ככה הנה הפירוט של מה שעשיתי(בתוכן):

כיביתי את כל המחשב והשקעים. לקחתי פן מאחותי (ככה אמר לי הטכנאי מידיי פעם לעשות בשביל ניקוי המחשב בלי צורך לפרק אותו..) ועברתי עם הפן על הפתחים שלו בעוצמה בינונית וגם קצת חזקה בתיקווה שמנקה שם... זה מה שעשיתי. ואף עברתי עם מגבונים מבחוץ על כולו וגם קצת על המסך אפילו.
את הפעולה השנייה שבקשת שאעשה לא הצלחתי לעשות, כי המחשב שוב לא נדלק לי עם תמונה במסך, אותה הבעייה נשארה. ואז זה כבר הציע לי להפעיל את הווינדוס רגיל והפעלתי. לא נתן לי לעשות f8 כשעלה כי אז לא ראיתי כאמור תמונה במסך ולא ידעתי מתי עולה ובכלל כשלא רואים קשה לדעת על מה אני בכלל לוחצת או עושה. ואגב, זו לא הבעייה היחידה שלי במחשב, הוא גם קצת איטי ולפעמים דפים לא מגיבים ולוקח לו זמן לפתוח לי אותם. אולי ניתן להסתייע בסיוע מרחוק לעשות לי בבקשה בו קצת סדר? אינני מבינה בכך כלום. אודה לעזרה. מיכל.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
צר לי לבשר לך את זה..

מה שעשית רחוק שנות אור ממה שצריך...אני מניח שהטכנאי אמר לך כך מפני שחשש שתתעסקי במחשב פנימה..
בכל אופן כן צריך לפתוח את דלתות המחשב ולעשות ניקוי ובדיקה מעמיקים..לקבלים ועוד , טכנאי טוב יבין על מה אני מדבר. לדעתי אין מנוס מללכת במקרה שלך לטכנאי או להביא אותו שהוא ינקה יסודי בפנים
כפי שאמרתי קודם בלי זה לא תתקדמי לפתרון. צריך לשלול בעיית התחממות ואו נזק לרכיבים בפנים קודם כל ומעל הכל.

מיכלי1235

New member
סבבה. הבהלת אותי אגב עם ה"צר לי לבשר לך" ...

חשבתי שהלך לי בזאת המחשב... הייתי שמחה לסיגנון קצת פחות דרמטי תודה חחח
אני אזמין טכנאי הביתה בע"ה מחר בלי נדר או כשאהיה בבית. כשאוכל. מקווה שיהיה בסדר בע"ה תודה רבה רבה בכל מיקרה לעזרה.
תבורך! בע"ה מיכל.

למעלה