מארז antec p9 window שווה את המחיר הגבוהה ?

יוטו2

New member
מארז antec p9 window שווה את המחיר הגבוהה ?

אני התלהבתי מהמסנן האבק שם שאפשר להוציא .

השאלה אם המסנן הזה באמת מסנן את האבק ?

האם הוא מפריע לאוויר להיכנס ?

הוא קצת יקר ( הרבה ) לי אבל אם הוא באמת שווה את המחיר אני מוכן להשקיע .

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
מארז טוב ושווה

אתחיל קודם מדברים אחרים

עיצוב יפה פשוט יפה למי שאוהב חלון עוד יותר.
חיבורים יש חיצוניים מהמתקדמים יותר.
סידור נוח של מיקום דיסקים סידור כבלים...כפתור שליטה על מהירות מאווררים.
חומרים מבודד קול בדפנות..מארז קשיחים נתיק מקום יעיודי ל SSD
הסגירה מלמעלה אם לא משתמשים במאווררים מאוד עוזרת נגד אבק..וגם יש פילטר אם שמים מאווררים (זה מעולה לשיטת לחץ חיובי במארז למי שרוצה )
מקבלים גם שלושה מאווררים ( יש מארזים יקרים יותר שמקבלים רק אחד או שניים זה גם בשיקול הכלכלי טוב מאוד מאוורר איכותי עולה כ80 ש"ח ...ומה שיש שם איכותיים )

עכשיו לגבי הפילטרים התשובה כן..את האבק הכבד, סיבים וכו' זה עוצר...אבק דק ייכנס אבל בכמות הרבה יותר קטנה ..זה מאריך את הזמן שצריך לנקות פנימית וכן פעם בחצי שנה יהיה צריך לעשות ניקוי ( 10 דקות עבודה עם בקבוק לחץ אוויר) בלי הפלטרים לפחות מהנסיון שלי אני ממליץ כל חודשיים. אגב הסידור של הפילטרים שם נוח יחסית למארזים אחרים.
אין הפרעה לאוויר במידה כזו שמסכנת חומרה או מפחיתה קירור..היתרון של אי חדירת האבק סיבים וכו' הוא המשמעותי..כי זה הגורם מספר 1 להתחממות רכיבים
ההפרעה לכניסת אוויר מזערית (ת'כלס אם לא היה ככה לא היו עושים פילטרים)
היום כל מרכיב מחשב רציני גם למחשבים ברמות הכי גבוהות של עוצמה משתמשים במארזים עם פילטרים.

עוד משהו חשוב מאוד..הספק כח למטה במחשב ומקבל אוויר מתחת למחשב אוויר קריר מהסביבה וגם שם יש פילטר..זה בהחלט חשוב כי ברצפה יש הכי הרבה אבק. והערה שאני חייב אם המחשב על שטיח..אז לשים אותו על משהו שמגביה אותו..שיכנס אוויר לספק.
סה"כ מארז שנחשב מהטובים..בכל פרמטר מעיצוב חיצוני דרך פנימי מודולארי פילטרים איכות בנייה וחומרים . שלושה מאווררים בהחלט בונוס.

אני אומר המארז שווה את המחיר.

למעלה