תוכנה למיילים

תוכנה למיילים

היי,
יש לי קצת בעיה למצוא תוכנה למייל- מדובר בתוכנה לניתוב מיילים למחשב לwindows 10
ניסיתי את thunderbird- אלא שהיא הפכה למסורבלת מידי..לוקח לה זמן להגיב..ממשק פחות נוח.
ניסיתי את em cilent- מאוד אהבתי עד שבעקבות עדכון השתבשה היכולת לכתוב מימין לשמאל. כלומר, עדיין אפשר לכתוב מימין לשמאל, אבל סמני הפיסוק יוצאים מוזר. הפוכים בסגנון: , היי
ניסיתי עוד כמה תוכנות: טאץ'-בירד, מייל-בירד. בכולם אותה הבעיה.
האם יש לכם המלצה על תוכנה כזו? או לחלופין פתרון לבעיית סימני הפיסוק?

HelpSupport

Active member
במערכת 10 יש mail מובנה ....

לדעתי, הבעיה לא בתוכנות שניסית להשתמש, אלא בהגדרות במערכת ההפעלה.
&nbsp
האם המערכת היא באנגלית?
אם כן בדקי בהגדרות Region לשונית Administative ותגדירי hebrew - ראי בתמונה.

שאלה נוספת באותו הקשר

מישהו יודע איך לסנכרן בין לוח השנה של ת'אנדרבירד לזה של האנדרואיד?
ד"א, ניסיתי כמה מהאפליקציות שוינדואוס מציעה ללוח שנה או סינכרון בין הPC לג'ימל-מזעזע. עובד בשיטה של רולטה רוסית..מידי פעם מועילים בטובם לעבוד..לרוב פשוט קורסים בלי הסבר.

טוב, קודם כל תודה על המענה המהיר=)

אז ראיתי את ההצעות שלך וניסיתי ליישמן. אחרי שסוף סוף (!!!!!!!) הצלחתי לחבר את חשבון הג'ימל לת'אנדרבירד. (מתברר שהבעיה היתה שג'מל לא מאפשר לאפלקציות עם אבטחה חלשה להתחבר אליו -עד שמשנים את זה בהגדרות)
בקיצור אחרי כל זה-זה לא מאפשר לי להתחבר ליומן של גוגל-באותה ההמתלה בדיוק! (שלא עזרה בשיט, גם לפני כן...)
אני מצרפת צילום מסך.
מיותר לציין-עשיתי את כל מה שהם המליצו-אין בעיה עם הקוקיז, לא עם הגדרות הפרטיות ניקיתי קוקיז ונתתי חריגה לגוגל, וכלום. וסתם בשביל הקטע נכנסתי לשאלות ותשובות בהקשר לתוספת וערכתי הגדרות בהתאם להמלצותיו-ו..כלום.
בקיצור, אני בשלב שבו אני שונאת את גוגל ואת מיקרוסופט, שוקלת לעבור לחיות על איזה פסגה בטיבט כדי שלא אצטרך יומן, ולאלף ינשופים כדי שהם יביאו לי את הדואר (כי דברים כאלו מעולם לא קרו להדוויג)
ממש ממש אשמח לעצה כאן.

ניסיתי, הצלחתי.

אז ככה. ראשית כל, מגדירים את חשבון הג'מייל ב-Thunderbird. כשהכול מוכן, מתוך תפריט ה-Add-ons מתקינים את שני התוספים הנ"ל. לאחר מכן עוברים אל כרטיסיית לוח השנה ב-Thunderbid, בעמודת ה-Calendar לוחצים על המקש השמאלי של העכבר ובוחרים ב-New Calendar. אח"כ בוחרים ב-Google Calendar, מעניקים הרשאות ו... הופה, זה עובד.
&nbsp
לפרטים נוספים:
https://wiki.mozilla.org/Calendar:GDATA_Provider#Accessing_your_Calendar

זה בדיוק מה שעשיתי

וכשמגעים לשלב הזנת הסיסמא קופץ אותו חלון קטן שמדבר על הפעלת הקוקיז..
כאמור, נהגתי לפי ההוראות גם שם והכל בסדר.
אין לי מושג מדוע הוא לא מקבל גישה ללוח השנה.
ובכל זאת תודה על הנסיון לעזור...יש עוד רעיונות?

למעלה