שקום אנשי קשר

אהרון179

New member
שקום אנשי קשר

שלום רב,
לאחר תקלה הותקן לי מחדש 7WINDOW , אבל ב MICROFSOFT OUTLOOK לא מופיעים כתובות המייל של אנשי הקשר בפנקס הגכתובות. שמות אלה קיימים ב c:\Users\User\Contacts\ .
כיצד משקמים את רשימת אנשי הקשר ?
בתודה מראש
אהרון

HelpSupport

Active member
מי שהתקין לך את מערכת ההפעלה מחדש ...

היה אמור לגבות את הקבצים האישיים שלך כולל קובץ ה- PST המכיל בין היתר את רשימת אנשי הקשר שהיו לך במערכת הקודמת.

אהרון179

New member
שיקום קישור לאנשי קשר

יכול להיות, אבל מצאתי את רשימת השמות ב c:\Users\User\Contacts\
האם זה יכול לעזור ?
אודה לכם על הנחיות.
בברכה
אהרון

HelpSupport

Active member
איך יתכן שיש רשימה אם המערכת הותקנה מחדש ...

או שאתה לא מספר את כל הסיפור.
נניח ויש לך רשימת שמות תוכל לייצא אותם כקובצי CSV ולייבא אותם לתוכנת הדואר Microsoft Office.
לתהליך הייצוא (export) ראה הסבר ->
http://www.howtogeek.com/175778/how...rt-contacts-from-the-windows-contacts-folder/
&nbsp
ייבוא (Import) בתוכנת הדואר ->
http://goo.gl/5MtStr
&nbsp
בהצלחה
&nbsp

אהרון179

New member
שיקום רשימת אנשי קשר

תודה רבה על המענה המהיר והעזרה,
אשלים עכשיו את התמונה :אותה רשימה שמצאתי ב c:\Users\User\Contacts הייתה ב מחיצה D , כיוון שלפני קריסת המחשב רציתי לפנות מקום במחיצה C על מנת שאוכל להתקין את חלונות 10 . בסות תהליך ההתקנה קרס המחשב והתברר שגם הספק התקלקלואז קראתי לטכנאי.
אני לא על כך מתמצא במערכות ההפעלה של המחשב , אבל, אנסה לבצע את ההוראות שהעברת אלי.

בברכה
אהרון

אהרון179

New member
שיקום רשימת אנשי קשר

שלום רב,
לא הצלחתי ויתכן שהקבצים הדרושים אכן חסרים ואי מה לעשות.
בכל אפן אני מצרת תמונת מסך של הקובץ שמצאתי ותכולתו , אולי, זה יבהיר את התמונה לטוב או לרע.

בתודה

אהרון

HelpSupport

Active member
לטוב - יש למעלה מ-7000 קבצי אנשי קשר ...

לרע - אין לי מושג מה אתה עושה שאינך מצליח, למרות ההוראות המוסברות בקישורים שנתתי.

אהרון179

New member
שיקום קישור לאנשי קשר

שלום רב,
תודה על העזרה, אבל לא הצלחתי בינתיים ליישם את ההוראות שלכם.
בעיקר כי אני פחות מנוסה ומבין במערכות אלה (למרות שעבדתי הרבה בתכנות).
ללא ספק דברים התקלקלו וכצעד ראשון אכן מחקתי את כל הכפילויות בשמות אנשי הקשר כך שהייתה באמת רשימה של כמה אלפים.
קשה לי היה ליישם את ההוראות כי במחשב שלי הדברים נראים שונים (למשל אין לי מחיצה בשם MYCONTACTS) וכנראה חסר לי קובץ שנקרא contacts.csv
. לפני שאירעה התקלה במחשב ניסיתי להתקין ווינדו 10 ולשם כך ניסיתי לפנות מקום על C ויתכן שקילקלתי משהו, או הטכנאי שהזמנתי.
בכל אופן תודה על נסיונות העזרה.
אהרון

למעלה