מאתר דבל פס לגבי המשחק שהיה חולון נגד אילת

אבירם 10

New member
מאתר דבל פס לגבי המשחק שהיה חולון נגד אילת

לעיני כ 500 צופים(כ 50 הגיעו מחולון)באילת התקיים המשחק הטוב ביותר שנראה העונה בליגה ב .מתחילת המשחק היה נראה כי שתי הקבוצות באות במטרה אחת ברורה, לנצח. שתיהן עלו עם הרכב התקפי והמחצית ראשונה הדינמית הייתה ברובה בשליטה של חולון כאשר היא החמיצה מספר הזדמנויות קורצות,האחת של מאור קדוש שנוגח 2 מטר מהשוער היישר לגופו והשניה של ארז ירימי שניצב לבדו מול שוער אילת ובעט הישר לידייו. אילת גם יזמה לא מעט דקות אך לא הגיעה למצבי כיבוש ועיקר השליטה הייתה אצל האורחת מחולון.במחצית שנייה מהפך במשחק עם כניסתו של דניאל קהא המקומי שאילת עברה ממגננה לשליטה כמעט מוחלטת במשחק והגיעה למספר הזדמנויות קורצות שלא הניבו פרי.בדקה ה 78 אילת סוף סוף ניצלה את היתרון בשדה וכבשה כאשר עידו אליהו משגר כדור חופשי מ 22 מטר הישר לפינה הימנית של אבי ביטון וקובע 1:0. עד הסיום אילת יכלה להגדיל את התוצאה אך חוסר ריכוז של תומר עיוואן מספר פעמים מול השער עלה לה ביוקר רב כאשר חולון יצאה למתפרצת בדקה ה 91 ועקצה במבצע מרשים של רפי בלו שחתך בין שני שחקנים וגילגל מול השוער המקומי פנימה,קבע 1:1 מוצדק במשחק דו צדדי מרתק והשאיר את המקומיים מתוסכלים מהספיגה בתוספת הזמן. בסיום המשחק טענות קשות של החולונים נגד שופט המשחק שבמהלכו התעלם מפנדל ברור על ארז ירימי שהוכשל בסביבות הדקה 60 ע"י בלם הקבוצה המקומית ולמרות שהקוון סימן לשופט שהיה פנדל השופט החליט להתעלם ואף הרחיק את יו"ר צפרירים חולון עודד ילניק ואת עוזר המאמן אביחי דרור.חשוב לציין שמדובר במשחק שברמתו לא נופל מהמשחקים הגדולים בליגת העל ובסיום המשחק שחקני צפרירים הודו לקהל האוהדים שליווה אותם לאילת .

אבירם 10

New member
אודי אני מתנצל

שעשיתי העתק מהכתבה שלך ללא שמך בקשר למשחק באילת מאתר דבל פס כמו שציינתי בנושא פשוט טעות שלי

שטויות אין על מה להתנצל ../images/Emo13.gif

אני בטעות לא שמתי לב שרשמת על זה

thsi

New member
בצפרירים צריך להלל את הנחישות וההחלטיות

קבוצת הכדורגל של 'בני אילת' אמנם סיימה בתיקו עם צפרירים,אבל 'בני אילת' כבשה את המקום הראשון בטבלת ממוצעי ההבקעה למשחק עם 2.5 כיבושים למשחק, בדיוק כמו 'מכבי באר יעקב' מקום השני. בכלל, ל'בני אילת' יש את הפרש השערים הטוב ביותר בליגה, אבל כרגע זה לא עוזר לה לצבור יותר נקודות בצמרת. בעקבות התיקו, נותרה 'בני אילת' במקום השלישי בליגה עם פער של עשר נקודות מחולון ושמונה נקודות משדרות, בצפרירים צריך להלל את הנחישות וההחלטיות , שנקלעו לפיגור במשחק -הצלחנו להתעלות על עצמנו ברגע האמת, ועם האופי ה"ווינרי" שלנו הצליחו להשוות בסוף! חייבים בנחישות והתמדה לראות בכל משחק שהוא בשבילנו משחק העונה. רוצים לראות יותר שחקנים נותנים את הנשמה על המגרש, כי אין תחליף ללב, לנשמה ולרצון של השחקנים, אנחנו בעמדה טובה, כרגע. ואנחנו צריכים להמשיך ולשחק את הכדורגל שלנו ולהישאר ממוקדים מרגע זה עד לתום העונה- ואני מקווה שיהיה בסדר עם תנופה מדהימה מהתקופה הנהדרת הפוקדת אותנו, פנינו למשחק ליגה נוסף, כשהמטרה היא להמשיך בקצב.

למעלה