עזרה לגבי שירותי לאומי

losiikk

New member
עזרה לגבי שירותי לאומי

אני הולכת לקבל פטור מהצבא ורוצה ללכת לשירות לאומי . יצרתי קשר עם אגודת שלומית ואני מחכה לטפסים שאמורים להגיעה בדואר.... עכשיו מישהו יודע משהו על האגודה ? האם כדי ? איך זה לשרת בשירות לאומי ? היתי רוצה מאוד לשרת במכבי , אבל קראתי שצריך בגרות מלאה לזה ? וחסרה לי רק יחידה שלישית במטמתיקה ? יש מצב שייקחו אותי ככה או שכדי לי ללכת להשלים ? תעזרו לי בבקשה :(

solnoy92

New member
מניסיון שלי

שלום לך, אני משרתת כרגע בקופ"ח מכבי דרך עמותת ש"ל. אני לא מאמינה שבמקום השירות עצמו יעשו לך בעיות עם העניין של הבגרות. הם בודקים מוטיבציה. קחי בחשבון ששירות לאומי מעצם היותו מופעל על ידי עמותות , הוא תהליך שדורש המון סבלנות. מניסיון שלי עם עמותת שלומית הם עמותה מאוד מאוד מסודרת והתהליך הוא איטי ביותר. המוטו שלהם הוא "הזכות לשרת" (פחות הזכות של המדינה לקבל בן שירות שרוצה לשרת והיחס בהתאם). תעמדי על שלך ואל תתפשרי על הרגשה טובה בשירות . זה גם מאוד חשוב. צרי קשר עם עוד עמותות כדי שיהיה לך מקור להשוואה. בהצלחה, סול

losiikk

New member
לסול..!

סול תודה לך, עזרת לי בהרבה. ושאלה אחרונה, איך זה לשרת במכבי ?...

solnoy92

New member
re:

אף אחד לא בא לקופת חולים כי טוב לו. חשוב לא לקחת את הדברים אישית. כאב גורם לכעס. אני מזכירה רפואית, אגב, בקומת הרופאים. זו עבודה קשה אך מתגמלת. רואים את תוצאות השירות בשטח. אצל כל אדם זה אינדיבידואלי. מה לך חשוב בשירות?

מתנות

New member
אז ככה....

אני כבר סיימתי את השירות שלי, את השנה הראשונה עשיתי בעמותת ש"ל ואת השניה בעמותת שלומית. אל תעשי את הטעות שאני עשיתי ותלכי לש"ל- ישר לשלומית! אין כמוהם, הם ישרים, מקצועיים והגונים.

solnoy92

New member
חשוב לי להגיב

שלום, אמנם התגובה שלך לא הייתה ממוענת אליי , אבל חשוב לי להבהיר שאין דבר כזה "טעות". קודם כל מאוד חשובה סיבת הפטור. לאחר מכן יש להבין שאצל כל בן שירות זה אינדיבידואלי. יש שיתחברו יותר לשיטת הפעולה של שלומית.<אני אישית, לא> ויש שיתחברו לשיטה של עמותות אחרות. זה גם מאוד תלוי ברכזת המטפלת במועמד. כמו גם בהיצע התקנים ובההעדפה של כל מועמד. סול

מתנות

New member
זה לא עניין של חיבור

או שיטות... אלא יושר, הגינות ולעבוד על פי החוק. לכן אני ממליצה לא להגיע לש"ל ואז לעבור כמוני, אחרי מסע עינויים. אלא להגיע ישר לשלומית- שם הם הגונים, ישרים, ובנוסף לכל גם מקסימים.

למעלה