עצבים

עצבים

לא תמיד אני מתעצבנת, באמת שלא, אני משתדלת לקחת אוויר לריאות בעיקר כשאני לא חולה ונושמת מהאף בקלות ולא מהאוזן כמו עכשיו... אני משתדלת לא להתעצבן, לא מרוע של אנשים אחרים ובעיקר לא מטיפשותם.
אבל כשאתה שולח את האוצר הכי חשוב ויקר שלך, משהו ששווה יותר מהיהלום הוורוד או בכינויו "הכוכב הוורוד" והיקר בעולם לגן, אתה מצפה שלא יתנו לו יחס מועדף חס וחלילה, רק שישמרו עליו היטב, שלא יהרסו את העבודה הטובה שעושים בבית.

מה בסה"כ הציפיות שלנו שייתנו לאוצר לאכול בהפסקת עשר ולא יתבלבלו כי בגן יש עוד ילד באותו השם....
שיחזירו את הילד עם ברק בעיניים הביתה עליז וטוב לב ולא כבוי ומצוברח, שהילד האישי והפרטי שלך ירצה ללכת לגן בשמחה ולא ימצא בגיל שלוש וחצי כל סיבה שבעולם כבר מעכשיו ,מדוע לא כדאי ללכת לגן....

שילמדו את האוצר להסתכל, לחוש, להרגיש, לשאול, לתהות ולטעות ולא ילמדו אותו לשנן ספר חוקים שהוא למד לדקלם כמו מנטרה דלוחה ולא מכבדת אפילו לא פרעוש על גבו של כלב רחוב.

אני לא תמיד מתעצבנת, אבל כשאין בספר החוקים את החוק הבסיסי של שמחת חיים ושהגננת מובילת המקום לא יודעת עברית – עד כאן!
אני מתעצבנת! אני עצבנית! אני כועסת! כאחת שמכירה את המערכת שנים אני בושה ונכלמת מהקלות הבלתי נסלחת של איש חינוך כביכול, להתנהל כך.

בפעם הראשונה נשלח מָנִיפֶסְט (מעניין אם אשת החינוך המהוללה הייתה מבינה מה זה מניפסט... אולי הייתי צריכה לכתוב מנשר? לא! זו מילה מורכבת מידי)
במנשר המדהים נכתב: " אנא הקפידו לשלוח תמתוקים בזמן כדי שנצליח להתארגן בהתאם" ." אשת "החינוך" כנראה חושבת שצורת הכתיבה של תמתוקים במקום את המתוקים היא "מגניבה" – מגניב לכם??
וזה ממשיך:
"מחר ס' תהייה במקומי. היות וביום שני אני יגיע..."
באיזו שפה כותבים יגיע ? לי הייתה מורה ללשון שלימדה אותי שזמן עתיד גוף ראשון כותבים אגיע ולא יגיע... מה פלא ששכחו לתת לילדה כריך.. הכריך כנראה התבלבל בדרך המגניבה...

ויש עוד... " אנו רוצים שבגניינו תשרור אהבה" נו באמת דייי דייייינו דיייי דיייינו מתקרבים לפסח למי ששכח ...
"נא לפנות תמגירות" עכשיו זה ברור שיש בעיה עם מילת השייכות את: את הגן, את הגננת את המגירה ואת הילד את את ...
אם נסכם את העצבים: בסה"כ ביקשנו שהאוצר שלנו שיודע כבר את כל הא' ב' ואפילו אנגלית שלא נדבר על חשבון, לא יתבלבל ממגניבות "אשת החינוך" המיוחדת שבספר החוקים שלה עברית שפה קשה ולא ברורה – היא רק המלצה...

אני עצבנית, כבר אמרתי? אבל נקודת אור מפזזת לה ברקע כי אשת החינוך כתבה אמש במניפסט פתטי על אהבה ושאר מיני הגיגים ש : "מחר אני לא יגיע"
ישששששששששששש היא לא תגיע לגן! אפשר לשלוח ת'יהלום כלומר את היהלום שלנו לגן בשקט – יש אלוהים!

רק טוב!!!

ניקו 45

New member
למה עצבים , למה ?

יש לך בהחלט סיבות טובות לכעוס אבל האצבע המאשימה צריכה להיות מכוונת כלפי החברה שמתגמלת (ולא רק בכסף ) את מערכות החינוך החל מהגיל הרך . ושלא יבלבלו לי את המוח שאין משאבים ! יש משאבים והרבההההה אשר מופנים בעיקר לסקטורים "מועדפים" וכשהחברה תתחיל להתייחס לאיש/ת חינוך באופן ראוי ומכובד אזי לא נראה תופעות כגון אלה .

למה?

אני אסביר לך למה, כי מערכת החינוך היא מערכת ישנה ריקה עלובה וחלודה זה למה, קאפיש??
ועל איזו חברה אתה מדבר?? הא??
מי זה שם בחברה?? אתה אני השכנים שלנו החברים שלנו המשפחה שלנו, מי זה בחברה?! וברור לי שיש משאבים והרבה אז מה? אלה שיושבים על הכיסא שלהם אותם אלה שאתה תצביע עבורם בעוד כמה ימים מחזיקים את הכסף חזק וקרוב לעצמם וככה נראית מערכת החינוך, הבריאות, וכל המדינה שלנו גררררר

איףףףףףףף אני עצבנית על הבוקר הזה!

עכשיו אחרי שהוצאתי קצת קיטור אני יכולה לחזור למטבח ולאפות כמה תופינים טריים

רק טוב!!!

ניקו 45

New member
אשמח לשמוע מה ... כן ! את הלא יודע כבר

אני אומר כן לאלעזר שטרן למשרד החינוך .
אני אומר כן ליאיר לפיד שימשיך בהקצאת משאבים ובקרת פיקוח על משרד החינוך .
אני אומר כן להכרה (גם מתגמלת) בחינוך ושליחי העשייה הברוכה(מורים/ות )שיוציאו דבר החינוך לאור .
אני אומר לא ! לחינוך מגזרי .
אני אומר לא ! לחינוך ללא לימודי ליבה ואזרחות .
אני אומר לא ! למורים/ות לא ראויים .
אני אומר לא ! לכיתות לימוד צפופות .
שאמשיך ????
מכאן תמשיכי את . מהי אמירתך ?

סאלין10

New member
לצערי הרב העצבים האלה יחזרו מידי פעם

כל כך הרבה רקבון יש במדינה שלנו שמערכת החינוך היא חלק גם אם זה חשוב ומשמעותי.לפעמים אני חושבת שלאף אחד לא אכפת והאנשים נעשו חומרניים ושלא לדבר על אדישיות וחסר אכפתיות .

ניקו 45

New member
שבוע טוב

אמא של | imashel
כשהיו בני 25, שאלה האישה את בעלה: "מה הכי חסר לך בחיים?"
הבעל ענה "הדבר שהכי חסר לי זה כסף בבנק"
כשהיו בני 35, שוב שאלה האישה: "מה הכי חסר לך בחיים?"
הפעם ענה הבעל "הזדמנויות קידום זה מה שהכי חסר לי בחיים"
בגיל 45 שאלה האישה את בעלה בדיוק את אותה שאלה. הפעם הוא ענה "חסרים לי עובדים טובים"
בגיל 55 הוא ענה "חסרות לי מניות נוספות"
בגיל 65 הוא ענה "חסרות לי שנתיים לפרישה"
בגיל 75 האישה כבר לא שאלה אותו.
הבעל כרע ברך לצד מיטת אשתו החולה ונזכר בשאלה שנהגה לשאול אותו. הפעם, היה הוא זה ששאל אותה "מה הכי חסר לך בחיים?"
האישה, בחיוך דק ועיניים רכות הביטה בו ואמרה
"בחיים האלה לא היה לי חסר כלום, היה לי אותך"
על פניו של הבעל החלו לזלוג דמעות. הוא תמיד חשב שהם יוכלו לחיות ביחד לנצח ושיהיה לו את כל הזמן שבעולם.
הוא תמיד היה עסוק בעבודה ובזוטות אחרות, עד כדי כך שאף פעם לא עצר לחשוב על אשתו.
הוא חיבק אותה בחוזקה ואמר "יותר מ-50 שנים, והדבר היחיד שחסר לי הוא זמן במחיצתך"
שתפו את הסיפור הזה עם האנשים שאתם באמת אוהבים. החיים והאהבה הם כאן ועכשיו.

אוףףףףףףףףףף איתך ניקולה

מאיפה הבאת לי את הסיפור הזה על הבוקר,
לצערי רק היום נכנסתי וקראתי את הסיפור שלך
ואני בעבודה וזולגות לי דמעות מהעינים,
לצערנו , אנחנו יודעים להעריך את מה שנמצא
מול עינינו כל הזמן , רק מאוחר מידי.........

ועוד דבר ניקולה , אני מזמןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
כבר בחרתי בך לחבר, ידיד ורע הטוב בעולם......

המשך יום מקסים ואכן החלטות נכונות .......

ניקו 45

New member
חני יחידתנו
לסיפור שכזה ...

לעולם לא נס ליחו

תמי יהיה נכון ורלוונטי .

שאי ברכה חברה יקרה .

itaf10

New member
גם אני רציתי להזדקן יחד

עד שהמוות - המחלה הארורה הפרידה ביננו מוקדם מדי.
שבוע טוב
&nbsp
&nbsp

איטף
,,,גם אני ובעלי שהיה, תיכננו להזדקן ביחד,

כבר 12 שנה אני מחכה לו שיחזור,,
ולמה אני מחכה? כי אני קוקו,,,,,,,,,,,

ניקו 45

New member
שושק'ה יקרה

מנסיון שלי (והאמיני לי ) אפשר גם לחזור "משם" וזאת בתנאי אחד :
שמבקשים חזקקקקק מאוד ומהמקום הכי עמוק . ברגעים הראשונים . יש "חלון הזדמנות" מאוד צר , מוגבל ונסתר שדרכו ניתן לחזור . 12 שנים .... זה המוןןןןןןןןןןן זמן יקירה .

ניקו 45

New member
איטף דרגה

אין מילה שיכולה לנחם .
אבל בהחלט יש לי מילים למכביר אשר יכולות לעודד ולגרום לך לרצות .... הכל .

שאי ברכה אשה יקרה

itaf10

New member
תודה חבר יקר

אני לבד אבל...לא בודדה.
ניסיתי ולא צלח. טוב לי לחיות בכבוד.
&nbsp

למעלה