פרק 8 עונה 7. OMG!!!! זה מתחיל!! (אין ספויילר

R a v e n

New member
פרק 8 עונה 7. OMG!!!! זה מתחיל!! (אין ספויילר

שיט איזה חזק! זהו, הכל מתחיל להתפרק. פאקקקק!!

mgalili

New member
מתחיל להתפרק?

אולי "מתחיל להסתדר"? אני מפנטז כבר על ספין אוף של ויק בFBI... היה פרק חזק ביותר, אין ספק. רגעים דרמטיים מאוד. עוד 5 פרקים בלבד לסיום המאסטרפיס...

Carpet Crawler

New member
הפרק הכי טוב בעונה (גם כאן אין ספוילרים)

התאפקתי לא לקרוא ספוילרים אבל נתקלתי בכמה הודעות שהבנתי מהן שהולך להיות פרק חזק במיוחד. חוץ מפרק 6 עד עכשיו חשבתי שעונה 7 לא הכי מסעירה, וגם מאוד קשה לעקוב אחרי חלק מהאירועים. מבחינתי פרק 8 בעונה סופסוף מחזיר את המגן לשיאי מתח ותסיסה כמו שידעתי שהיא עוד יכולה. הפרק הכי טוב בעונה עד עכשיו ובין הכי טובים בסדרה.

mgalili

New member
קשה לעקוב? ממש לא.

עונה 6 היתה מורכבת יותר מבחינה זו,לדעתי. ותמיד אפשר לצפות בפרק שוב כדי להבין טוב יותר דברים שאולי פספסת.

dino_din

New member
פרק חזק

דווקא יש מין תחושה שחלק מהקצוות מתחילים להיקשר. סוף סוף פרק חזק כמו שצריך. היה שווה לחכות :)

Carpet Crawler

New member
ודעתי על הפרק קצת יותר בהרחבה

הפעם עם ספוילרים, (
***ספוילרים עצבניים בלינק
לא מומלץ למי שלא ראה את הפרק***
)
כאן

ofrasch1

New member
פרק מצויין

אבל לדעתי פרקים 5-7 היו אפילו טובים יותר. הסיום של פרק 6 ושל פרק 7 גרמו לי לפלוט "או, וואו". הפרק הזה (8) מצויין כי הוא מאפשר המון כיוונים אפשריים להמשך. העונה הזו כתובה מצויין! (אם כי לפעמים יש עומס בכמות האירועים). משחק מצויין של כולם, בעיקר של שיין (אין לי כוח למצוא את שם השחקן - אבל הוא מצויין כבר 7 עונות). העצבנות ועוררות היתר שלו ושל ויק ושל רוני - ממש עוברת אל הצופים, ואני מוצאת את עצמי במתח פיזי ממש. מצאתי את הפורום הזה - למי שמחבב ניתוחים או ספויילרים http://www.shieldforum.com/index.php

למעלה