של מי היד שראינו בפרק? אדם? קלואי? אחר?

sigalit1000

New member
ספוילרים לשבוע הבא

Summer wants to make amends for her actions

Colin is determined to discover Jill's secret

Chelsea receives an unexpected gift

Victor gives Chelsea back his shares in her company

Chelsea lashes out at Victor

Dylan is determined to prove Victor planned Adam's prison break

Dylan has a passion for finding the truth and wants to give Chelsea and Connor answers

Victor asks Dylan why he is still investigating Adam's escape

Dylan's persistence will open up a huge can of worms

Paul reaches out to Nikki for help with Dylan

Victoria discovers an unpleasant surprise at Brash & Sassy

Phyllis ends her affair with Billy

Phyllis tells Jack that Marco damaged their marriage

Jack realizes Phyllis is punishing herself for being duped by Marco

ack becomes proactive and suggests marriage counseling

Victor overhears some interesting information that he files away

Phyllis and Jack attend marriage counseling

Jack suspects Phyllis is hiding more than just the Marco incident

Jack becomes suspicious

Phyllis' life spirals out of control when her affair with Billy is exposed

Ashley fiercely protects and defends her brothers br>
Victoria takes a stand

Abby wants to fix her marriage first

Kevin is in a conundrum about his feelings between Chloe and Mariah

Devon and Hilary may be caught in a scandal

Jack makes a shocking decision

Brash & Sassy hits a roadblock in their latest venture

Chloe confides in Kevin

Travis gets between Billy and Victoria

Summer and Phyllis have a confrontation

Sharon remembers her past

Dylan becomes suspicious about Sharon's behavior

Sharon's secret is revealed, and her relationship with Dylan takes a dramatic turn

Neil confides in Lily about his past

sigalit1000

New member
לפי דעתי ג'ק ופיליס צריכים להיפרד, ג'ק צריך מישהי חדשה

פיליס הנוכחית צעירה ממנו ב20 שנה אם לא יותר, היא צעירה מדי לג'ק, גם פיליס המקורית לדעתי הייתה צעירה מדי לג'ק .... לא יודעת לא אוהבת.....

ביילי ופיליס מתאימים מבחינת גיל השחקנים, לא נראה לי שהם יוכלו להיות זוג בגלל ג'ק, לא יודעת אם ומתי ג'ק יגלה את הזהות של האיש שאיתו פיליס בגדה.... אולי אם לג'ק תהיה מישהי חדשה זה יוכל לקרות....

דילן הולך לחקור את הקשר של ויקטור לבריחה של אדם, מה שיוביל את דילן לגלות שכריסטיאן הוא סולי וגם ויקטור צפוי לגלות זאת, בטח דילן בהתחלה ישתוק שויקטור לא יקח את כריסטיאן רק שבהמשך הדרך ברור שויקטור לא יתן לנכד שלו לגדול היכן שהוא נמצא ויקח אותו או שדילן השוטר יבין שעליו להחזיר את הילד לניק [האבא בתעודת הלידה, הדוד הביולוגי, האבא החורג, האלמן של סייג' וחלק ממשפחת ניומן] עד נובמבר סוייפס כולם יגלו, ניק וצ'לסי יהיו יחד ויגדלו את כריסטיאן וקונור עד שאדם או סייג' יחזרו מהמתים.....

טרוויס ונטלי עדיין חלק מהפרקים, מעניין איזו עלילה יש לנטלי, היא הייתה בסט השבוע והופיעה בתמונות שהעלה מל יאנג..... מפתיע שגם סאמר הופיעה חשבתי שהיא אמורה לעזוב לצילומים של הסדרה שלה.....

קווין, הוא לא השתנה ,איך זה הגיוני ??? איך מישהו יכול להראות בול אותו דבר כל השנים?

ג'יל, לא ברור לי מה היא רוצה מפיליס, היא לא סבלה את ויקטוריה פתאום היא כל כך רוצה אותה לביילי - לא הגיוני סוריי.....

קלואי, בהנחה שבלה הבת של ביילי אנחנו בקושי רואים קשר בין קלואי ובלה לביילי, מתי זה יקרה? אין שום התחלה של עלילה בסגנון, ואם קלואי אכן הרגה את אדם לפחות עד שילהקו מחדש ולדעתי אדם יחזור מה יקרה לבלה? אמרו שהחשיפה של האבא של בלה תיקח זמן רב..... בלה כביכול דומה לדילייה, ביילי הוא זה שאמור לראות את הדמיון לא ברור מתי ואם זה יקרה....

ohadcarrington

New member
כשהגיעה החדשה קיוויתי שיישארו רק בגלל ההיסטוריה

עכשיו, בגלל ההתעללות השיטתית בכל הדמויות וההיסטוריה.
אבל אני גם לא רוצה את פיליס ובילי בגלל שבילי החדש בלתי נסבל, בלי שום קשר לג'ק, עדיף שפיליס תישאר לבד...
&nbsp
הסיפור עם התינוק הסתבך יותר מידיי, אנחנו קיווינו שזה ייגמר לפני אבל כנראה שהתוכניות שלנו לא קסמו לכותבים ולמפיקים שהחליטו לסבך את כל הסיפור באופן מגוחך כדי להסתיר את העובדה שזו עלילה ממוחזרת.
&nbsp
אני מניח ששוב יערבבו את נטלי עם איזו עלילת ניומן זדונית, אני חושב שמיצו את קווין, מריה ונטלי...
&nbsp
לגבי זה שקווין לא השתנה אין לי מה להגיד, אבל גברים מזדקנים באופן שונה מנשים אז הכל אפשרי.
&nbsp
ג'יל לא ברור לי איך הכניסו אותה בכלל לעלילה בלי שום קשר למציאות, סתם משום מקום ובלי שום הסבר...
&nbsp
לדעתי כל הסיפור של בלה יימשך עד אחרי הסוויפס של נובמבר...

sigalit1000

New member
מה דעתך על בילי וקלואי? אני חושבת שמל יאנג ממש בסדר בסיפור

התינוק, הוא אמר שעכשיו הצופים מתחילים לראות את העלילה שתוביל לחשיפת כריסטיאן ואני מעריכה שדילן וויקטור יגלו עכשיו וניק וצ'לסי שכבר יהיו זוג בנובמבר סוייפס יגלו אז ויקחו אותו..... אתה אוהב את צ'לסי וניק? אני חייבת לציין שאני בעד....

יש מצב שנטלי קשורה לאחת הדמויות? וזו תהיה עלילה חדשה ואולי מסקרנת חחחחח

לדעתי בקצב שדברים זזים הסיפור של בלה יימשך עד הסוויפס של נובמבר בעוד שנה ולא הקרוב.....

ohadcarrington

New member
אני לא אוהב שום דבר שקשור בבילי

השחקן הזה, זה הרבה שנים שיש לי משהו נגדו, עוד מימי ביה"ח...
&nbsp
צ'לסי וניק, יחסית למצב הנתון, זה דווקא דיי סבבה, למרות שאהבתי את סייג' וניק.
&nbsp
כן אין לי מושג למה נטלי שם בכלל, אז סביר להניח שבאמת כמו שאמרת ימציאו לה איזה סיפור לאחד הדמויות בשביל להצדיק את קיומה.
&nbsp
הנחתי שזה יימשך עד אחרי הסוויפס, אבל אם הקצב באמת ימשיך כמו שהוא עכשיו זה ייקח עוד הרבה מאוד זמן עד שייגמר, אני לא אוהב שמורחים עלילות "פשוטות" יחסית על כל כך הרבה זמן...

למעלה