מה נסגר עם (ספוילר)

• פותח הנושא 2DH
  • פורסם בתאריך

2DH

New member
מה נסגר עם (ספוילר)

פיטר ראקל ??? הוא לא מצלם חודש ? או שזה כבר חודשיים (אבל לא מפטרים אותו.. רק דואגים שהוא לא יעבור את מכסת הפרקים?!). למרות זה הוא כותב מכתב למעריצים שיכתבו להפקה שהם רוצים לראות אותו יותר ? ממש לא הבנתי מי נגד מי ?! היתכן שמעמדו של ראקל בסכנה (יחד עם חידוש החוזה של ימי שאם הוא יקרה יגרור קיצוץ תקציבי נוסף סביר להניח). קשה לי להאמין שאם כל עלילת קארלי ושות מעמדו בסכנה אבל כל העניין הזה תמוהה ביותר ... משהו הבין משהו שאני פספסתי פה ???

אנסה להסביר..(ספוילר)

בעיקרון החליטו להשהות את פיטר ראקל לחודש מימי חיינו (כלומר את העלילה שלו להפסיק לחודש) כיוון שהוא כמעט עובר את מס' הפרקים שעליו הוא חתם והם לא רוצים לשלם לו יותר ממה שמשלמים לו כרגע... ולכן החליטו "לשלוח" את הדמות שלו לביקור אצל קרובי משפחה למשך חודש...

alwaysdays

New member
../images/Emo58.gif

אני שמעתי שזה לחודשים חוזה שלו מסתיים באוגוסט אנשים מתחילים לדאוג כי זה בזמן אחרון הפך למגמה שאנשים משהים אותם כמה חודשים אחר כך מפטרים אותם או לא חותמים על חוזה חדש בן אדם אחרון שהשהו בטענה שהוא כמעט עובר את מס' הפרקים שעליו הוא חתם והם לא רוצים לשלם לו יותר ממה שמשלמים לו כרגע זה היה בראיין [לוקאס]הוא חזר בפרקים דצמבר 2009 אחרי שהשהו אותו לחודשים וכבר בפרקים של פבואר 2010 היו פרקים אחרונים שלו אחרי שבקושי שהיה בפרקים מאז שחזר לא חתמו איתו על חוזה חדש בלי סצנת יציאה מסדרה

../images/Emo58.gif

לא נראה לי שיפטרו את פיטר כי הוא כרגע באמצע עלילה ממושכת עם קרלי והופ... בקיצר הוא מישהו חשוב... ואני גם יודעת על זה שאנשים מתחילים לדאוג... אני קוראת בפורום של NBC וסוני ופעילה בעוד פורומים שקשורים לסדרה... אני יודעת על ברייאן דטילו וכל הסיפור שלו... הדמות שלו מזמן כבר הפכה לדמות משנית.. נראה לי מהרגע שג'יימס סקוט (אי ג'יי) הגיע ועוד יותר נדחק בגלל גלן גרינג(רייף)... ולגבי היציאה שלו מהסדרה, גם על זה אני יודעת.. הבנתי שהוא גם היה אמור לחזור לסצינה קצרה עם משפט אחד ולצאת אבל הוא לא היה חייב....

למעלה