נרדמתם?

נטלייי

New member
נרדמתם?

כולה שבוע אני לא פה וכבר מת פה?
מה קורה בסוף עם הפרק לזיכרה של פרנסיס? שודר? פורסם? משהו?

2DH

New member
הפרק יערך כנראה רק בחודש מאי

מתישהו החודש הייתה אמורה להיות איזו שקופית כלשהי לזיכרה בסוף הפרק. בנוגע לפרק ממש : החל מאמצע החודש הזה או הבא אליס תהיה חולה ואנשים יבואו להיפרד ממנה (גם דמויות שלא משחקות כרגע בסדרה - למרות שאין פירוט עדין איזה דמויות יחזרו, לפחות לא שאני ראיתי). הם יפרדו מאליס ואט אט יבינו שהסוף קרוב. הדמות של אליס תמות לקראת סוף הסוויפס של מאי ותארך לכבודה הלוויה גדולה. לטענת קורדי זה יהיה עשוי כמו שצריך...

hillator

New member
סתם שאלה איך יראו דמויות נפרדות ממנה?

כאילו השחקנית מתה

2DH

New member
אני יכולה רק לנחש

שהם ישבו ליד המיטה שלה ימררו בבכי, ויזכרו בימים הטובים עם אליס תוך שהם מחזיקים ביד שלה אבל בפועל לא יראו את אליס. זה ניחוש פרוע אבל אני יכולה לראות אותו מבוצע.

santa barbara

New member
יש לי שאלה קצת לא קשורה לנושא...

למשהו יש מושג עוד כמה זמן נשאר לחכות עד לפרקים שלנו? שלא נפספס

2DH

New member
אני מצטרפת לשאלה ! :)

עכשיו כשנגמרה תקופת הלחץ (סוג של...) אני ממש מחכה לחזור לראות את ימי וחסרים לי הדיונים על הפרק היומי

santa barbara

New member
טוב בדקתי את העניין ו...

אם אני לא טועה זה ממש לפני שצ'לסי נופלת לביוב - זה היה פרק שלא ראיתי אבל היה קטע כזה שבל כמעט נופלת לביוב ושון מציל אותה אז אני מאמינה שזאת הכנה לקראת הנפילה של צ'לסי.

2DH

New member
תודה, מצוין זה אפילו נותן

עוד קצת זמן להתמקד בסמינריונים הטורדניים ;) אני מתגעגעת לימים חיינו

נטלייי

New member
אז יש עוד לא מעט זמן

עד שזה יגיע לפרקים שלנו. לפחות יש לי זמן לסיים את כל הסידורים ולחזור לשיגרה האמיתית.

somone141

New member
מרת'ה שמשחקת את בל עדיין בתפקיד?

בטח כבר עברו כל הפרקים המעניינים, אלו של ג'ון ואלכס, שון ומימי ובו והופ.... אנחנו כבר יודעים איך זה נגמר, רק לא את הדרך.. חבל מאוד שמנעו מאיתנו את התענוג.. לפחות היינו מסיימים לראות עם חיוך. גם זה משו.

alwaysdays

New member
../images/Emo58.gif

לא שון ובל דמויות לא בסדרה יותר הם עזבו במרץ 2008 ארה''ב אפילו לא מזכירים אותם בכלל בו והופ הייתה להם שיחה לפני כמה חודשים והם רק הזכירו את זאק את קיארה ילדה חדשה שלהם והתנהגו כאילו אין להם עוד ילדים ושון לא קיים

נטלייי

New member
חבל שזה קורה ככה ../images/Emo58.gif

מילא שהם עזבו, אבל שבופ ידברו על שני הילדים האחרים שלהם ולא על שון? זה כבר ממש מוגזם

somone141

New member
../images/Emo6.gif

איזה עלוב...... אתם רואים למה טוב שהסידרה ירדה? כאלה פתאטיים........

למעלה