שוב שלום לך יונה,

שוב שלום לך יונה,

התכתבנו לפני כ-3 שבועות לגבי בני הלומד בכיתה ה' ורק עכשיו קיבלתי את ה"אישור" שאולי יש משהו שלא זיהינו עד היום ואנחנו צריכים אבחון , המלצת לי לירון בר מאיר והייתי מאד מאושרת שהנה סוף סוף אנו עולים על דרך המלך כי הרגשתי שהיא תהיה טובה לנו אך למרבה הצער היום היא הודיעה לי שקיימת אפשרות ששנה הבאה היא תהיה מאד עסוקה בגלל הלימודים ולכן אולי לא תוכל להמשיך איתנו מאוק' והלאה. אני מאד מתלבטת אם לתת את החודשים הקרובים ולקחת צ'אנס שלירון תוכל להמשיך או פשוט לפנות למישהי אחרת וזה זורק אותי שוב לנקודת ההתחלה. אני מאד אשמח לקבל את המלצתך במידה ויש עוד מורים מרעננה שאת מכירה לעינייננו ואם את חושבת שאני צריכה לפחות לנסות כי אולי לירון בכל זאת תוכל להמשיך למרות המערכת הנוקשה שתהיה לה שנה הבאה. פשוט לא הייתי רוצה שזה יהיה נקודתי אלא מתמשך מבחינתו של בני. תודה מראש אורלי

ללכת על זה...

אני ממליצה : 1. לא לכתוב שמות ופרסומים (לכן כתבתי לך במסר). 2. לקחת אותה לתקופת החופשה (גם אם אינני מעדיפה לימודים בחופשים), כיוון שהיא יכולה להעצים אותו כך, שמצבו ישתפר. 3. אם היא תצטרך להפסיק לעבוד, אני מניחה שהיא תוכל למצוא בין חברותיה המורות/תלמידות מישהי שתוכל להמשיך. 4. לפעמים, כשמתחילים עם מישהו, למרות החשש שאולי יפסיק, הוא ממשיך... תני צ'אנס. 5. החלפת מורות - אם נעשית בצורה של העברת מידע וחומר, והן עובדות באותו ראש או בדמיון מסוים - לא מפסידים מזה. בהצלחה.

למעלה