התנצלות כנה בפני כולם.

Yishai A

New member
התנצלות כנה בפני כולם.

לכל חברי הפורום שלום, אחרי תקופה ארוכה בה השתתפתי באופן פעיל בפורום, עברתי לתקופה ארוכה וקצובה (על אף שההקצבה משתנה מיום ליום) לניכר. העבודה החדשה, נסיונות ההסתגלות, המטרות שהצבתי בפני עצמי ושמציבים בפניי, מנעו ומונעים ממני להכנס לפורומים באופן תדיר. אחרי ש"נטשתי" את פורום השירה והפרוזה האהוב, דווקא בשעתו הקשה מכל, הרגשתי שלא יהיה נכון ופייר כלפי הדינמיקה הפורומית רק להבליח מפעם לפעם, ללא אפשרות להגיב ולהשתתף בדיונים על יצירות אחרות. דעתם של הכותבים פה והתמיכה הגדולה שקיבלתי תמיד (גם בשעה בה השירים שלי לא היו מוגדרים כ"שירה" כלל), עזרה לי להתפתח ולצמוח בעולם השירה, הספרות והתרבות, ואני מרגיש את העצות של חברי הפורום השונים מדגדגות את אצבעותיי הכותבות את שיריי החדשים- כעת עטויות כפפות, ורועדות לעתים מקור. אחרי ששלחתי מסר לקסנדרה וקיבלתי את עידודה לכתוב בכל אופן, היה לי חשוב להסביר עצמי מראש, ולהתנצל אם לא אוכל לקחת חלק פעיל מאד בהווי הפורום. שוב תודה לכם על הכל- על העבר, ההווה וגם על העתיד. הפורום הזה מהווה מקום מדהים להתפתחות, אם רק נותנים לו. אני בהחלט הולך לעשות כל שביכולתי כדי להעשות, פעם נוספת, חלק פעיל ומשפיע בקהילה המופלאה הזו. אז סליחה על העבר וגם מראש, על העומד לבוא, המשך שבוע נהדר, ישי

תודה לך../images/Emo39.gif

ישי, ההתנצלות התקבלה. כייף מאוד שבכל זאת אתה מוצא את הזמן והאפשרות לבקר. מאחלת לך בהצלחה בנכר. (איזה מזל שיש סביבה אקסטריטוריאלית שבה אפשר להיות בנכר ובה בעת - כאן, קרוב, לא?).

למעלה