שבת שלום לכולם

ש ר ב י ט

New member
שבת שלום לכולם../images/Emo24.gif

קראתי את דברי גריפון וכל כך הזדהיתי, כי בתור מאזינה ותיקה ולאו דווקא משתתפת (רק קצת), גם אני הרגשתי איך הבית שלכם מתרוקן ואפשר לשמוע קולות צחוק וחמימות כאלה עם הד שהיו פה פעם ןכבר לא. אולי כולם עברו שלב כמו נועה ובגלל זה זה לא אותו דבר כבר. אולי תעברו לפורום חדש ותקראו לו בשם אחר שמתאים עכשיו לכולם. ואם כן - בבקשה תודיעו לי, כי אם לא - אני עלולה להתחיל להתגעגע... שבת שלום לכולם! ממני שרביט

ואפשר להשאר ולעזור לאחרים שבדרך

להמשיך ולתרום להתחזק מהנתינה הכתיבה עם מישהוא שהיה שם תמיד חזקה יותר כי מי שעבר יודע היטב על הכאב ותמיד יש כאילו שהם בדרך למקום חדש וצריכים ומבקשים כאב אני ממשיכה לכתוב כי אני מהמרת שיש אנשים שבאים לבקר רוצה למלא בית זה בחיים ובכתיבה להמשיך את שעשיתם בעבר

יש לי חלום ומשאלה

שבת שלום וחג פורים שמח לכולם הנה באתי להביע משאלות לאחר ההתפכחות שתיתי מיין האהבה ושהתעוררתי כתבתי סיפורים אותם מביאה בקישורים למטה , קראו אותם לפי הסדר לסיכום העניין מבקשת לומר : |דגש|יש לי משאלה /חלום /תפילה ובקשה מהבורא רוצה את האיש לצידי שילטף ויאהב אותי שילחש לי בטלפון אני מתגעגע אליך רוצה את מי שישן לצידי ואקשיב לנשימות שלו לזה מתגעגעת הכי הרבה להצמד אליו שהוא ישן לחוש את החום שנפלט מגופו ואותי מחמם הייתי שם , במשך 10 שנים של חברות נוצר מצב שלא יכול היה להמשך הקשר תסתכלו בשרשרת של "חיבוקים" בפורום 40 |דגש|אבל התכנים מתאים יותר לפורום הזה
ההתבוננות על העולם
איך לבקש חיבוק/ המסיכה שלי לפורים
ההארות והסברים על מה שכתבתי
הנסיכה הסגולה והנסיכת הכוכב הנחבאת בתוכה ובקישור יש את הציור שלי ==> כי לפה לא ניתן להעלות ציורים כתבתי על התהליך שעברתי ב 17 שנים האחרונות אני כבר 7 שנים מרגישה שהמיטת נוער שלי ריקה למרות שהיא בקושי מכילה אותי ((מיטה צרה 70 סמ בלבד) |דגש|מחפשת את ההרמוניה של איש שיחה מאהב ומאוהב אדם שלא צעיר בגיל (מחר אני בת 48 שנים לא חודשים ) אדם בוגר שיודע לאהוב , גבר פנוי לא נשוי , נשואים מתוקים יש בשפע ונמאס לי מהאהבות לרגע קט , והמון זמן לבד על הכר .בעיקר שבתות וחגים (השיר הזה של יהודית רביץ אומר הכל ) |דגש|רוצה איש /גבר שנזדקן יחד אהוב ואוהב ומאהב שנגדל את ילדיו ונשמח בנכדיו למשפחה מאושרת חמה וגדולה יודעת שיש איש כזה שיעריך אישה כמוני , עם העוצמות שטמונות בי עם הרכות והאהבה שיש בי לחיים לאנשים ,זה רואים בציור שלי אישה חזקה ונסיכה קסומה קוקטיל שמאפיין אותי מאד . האם זה יתקיים רק העתיד יאמר

ש ר ב י ט

New member
לנסיכת הכוכב

תגידי, הכל בסדר אצלך?... לא יודעת, קשה לי קצת להאמין לך. סליחה...

עכשיו הכל בסדר../images/Emo9.gif

חוגגת יום הולדת היום בת 48 שנים , לפעמים קשות לפעמים משמחות אבל ככה זה בחיים

אמן חומד ../images/Emo24.gif בהצעה לנכנסים

מקווה שתמישיכי לכתוב פה בואו ונחייה את הפורום מחדש יש עדיין אנשים שצריכים כתף וליטוף בעת השינוי שהם חוווים בחיים

למעלה