קריאה נואשת

קריאה נואשת

למזכירות ורד ובירה עם אלף פרצופי הטראנס ומיליארד כינויי הגראס לחזור לפורום לפני שגם הן תעופנה הרי כל תינוק יודע שמחזורו כמו מידעים נשקים ואינפורמציות לא יוכול להשאר לנצח ויפה שנה אחת קודם כי את הייעשה ייתכן שלא ניתן יהיה לתקן ושימו לב לשין הנימפורמציה הרי כל ברך בי רב יכול לראות שפי עשר מארס קורע את הפורום לגזרים ואני ועגלתי בשארית כוחותיו מנסות לקנות עבורו הגנות אבל כספו נגמר אפילו מבקרי הבנק למסחר היו יכולים לראות זאת אילולא היו מקודמים לדרגת מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור מייג'ור ושתדעו שלי זה עולה יותר אבל אני מבין אתכם ידידי בכל זאת אין מחיר לחופש בנמיבייה אנא חיזרונה בנות לפני שיהיה מאוחר מידי

אמנם 1408.88 אבל כל עוד מעל 1300 המגמה ממשיכה להיות חיובית ואני גדר עד לפריצת 2019.27 לא היית מלחמה ולא תהיה מלחמה כי אין מלחמה.

ליפא העגלון האחרון - בית שען סיפור. שלום

ט.ל.ח. (=אילן לטיפולך. למה מי חטא?)

פי 10 מארס

Well-known member
ברשותינו מסגרת אשראי נקיה לאחר מכירת המעוף מיום ה

ואין בכוונתנו לחזור יותר למעוף לעולם
השתקענו בחול עם פער ארביטראז' חיובי בשיעור רבע אחוז
וטוב לנו .

פי 10 מארס

Well-known member
יתכן ונשקול לעזור אבל לא עכשיו כי המעוף נתמך היטב

באם תהיה החרפה מסוימת , נשוב ונבחן הקצאת אשראי
לטובת המעוף.
בהצלחה בינתיים.

פי 10 מארס

Well-known member
הוגש סיוע סימלי לטובת מעוף בסכום 22000 שח

גילוי נאות
אין לי סימפטיה רבה למוצר כמכלול
אבל שיהיה.

רחל 78

New member
לוזר

אתה וליפא בומבר כרגיל הפוכים לשוק !!!!!

למה !!!!???

ורק nu11 בפוטים וחוגג
להערכתי השבוע יהיה מימוש במדדים העיקריים בוולסטריט-קרי סנופי ודאו
בהצלחה לכולם ויום שקט ובטוח

1400 נשבר כחמאה. ורד ובירה עסוקות עד מעל הראש, למזלן נתתי

להן שנורקל
הן משתמשות בו בריבוב זמן, ובנתיים שורדות.

קח בחשבון ליפא ג'ו, שכינויים ובני אדם אינם כמונו (בלי רווח או הפסד), הם אינם חיים לנצח.

בהצלחה ידידים

נרקיס - ברבים

למעלה